Vanaken: "Daardoor verliezen we hier in Kortrijk"

door
Vanaken:

Club Brugge heeft zijn zevende nederlaag van het seizoen geleden op het veld van KV Kortrijk. Als AA Gent dit weekend wint van KAS Eupen staat het niet langer in de top vier. De crisis loert zo duidelijk weer om de hoek. Blauw-Zwart had altijd moeten scoren in het Guldensporenstadion.


Hans Vanaken sprak na de match de pers toe. "Vandaag moeten we deze match winnen. We kregen de grootste kansen in de eerste en tweede helft. Het enige wat we misten, was efficiëntie.  Voor de rest was alles aanwezig. We hebben ons uiterste best gedaan en we moeten altijd winnen. Zij kregen amper kansen, maar scoren een knappe goal", vertelde Vanaken bij Eleven Sports.

YAREMCHUK

Het klopt dat Club Brugge via Vanaken, Buchanan, Rits en vooral Yaremchuk vier enorme kansen kreeg. De man van 16 miljoen euro miste een ongelooflijke kans in de tweede helft. Een pijnlijke misser, zelfs. De kans lijkt steeds groter te worden dat deze Yaremchuk moet gaan vrezen voor zijn toekomst in Brugge, want er zit totaal geen beterschap in. Ook Ferran Jutgla bakte er weinig van.

"Club Brugge had altijd moeten scoren. Of het nog goed komt met Yaremchuk? Dat soort kansen... Dit mag je niet missen en dat gebeurt regelmatig bij hem. Je ziet dat die geen vertrouwen heeft. Doet hij veel op training om het vertrouwen op te krikken?", vroeg Wesley Sonck zich af. Club Brugge gaat door deze nederlaag met een zeer wrang gevoel de interlandbreak in... Tijd om de kopjes (weer) leeg te maken.

LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Komt het nog goed met Yaremchuk?

Meest recent

Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

9
9
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

90
90
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

68
68
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

54
54
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

155
155
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

77
77
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

564
564
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

112
112
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

95
95
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

20
20
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

405
405
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

476
476
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

352
352
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

401
401
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

123
123
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

223
223
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

314
314
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

317
317
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

254
254
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

147
147
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

502
502
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

369
369
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

118
118
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

592
592

Meer sportnieuws