Stilaan einde verhaal voor dure floptransfer van Club Brugge?

door
Stilaan einde verhaal voor dure floptransfer van Club Brugge?

Club Brugge kent een zeer pover seizoen in België. De zomertransfers stelden grotendeels teleur en één van de dure aanwinsten moet misschien zelfs al vrezen voor zijn toekomst. Hij zit, mede door blessureleed, ondertussen op een zijspoor. Is het na één jaar mogelijk al einde verhaal voor hem?


Club Brugge haalde afgelopen zomer met Dedryck Boyata een opvallende nieuwe speler in huis. Hij kwam als Rode Duivel en met heel wat ervaring in de rugzak naar het Jan Breydelstadion. Boyata heeft een stevig loon in Brugge, maar op het veld kon hij dat nooit rechtvaardigen. Rik De Mil sprak op zijn persbabbel over Boyata, die nog maar 680 minuten speelde voor Club Brugge.

"Dedryck heeft last van de achillespees, waardoor hij niet kan spelen", zei De Mil op zijn persbabbel. In Het Nieuwsblad sprak de coach zich verder uit over de verdediger. Boyata heeft zich de afgelopen maanden geforceerd, trainen en spelen wanneer hij niet topfit was. Dat was niet goed voor zijn niveau en zijn blessure. Mede daardoor krijgt Jorne Spireels de voorkeur. Boyata moet eerst volledig topfit worden, vooraleer hij weer in aanmerking kan komen voor minuten.

De ex-speler van onder meer Manchester City en Celtic heeft het mentaal niet makkelijk. Hij verloor ook zijn plaats bij de Rode Duivels, maar De Mil ziet dat hij keihard werkt. De 32-jarige verdediger ligt twee jaar onder contract bij Club Brugge. Gaat hij de rug nog rechten de komende maanden, of is Boyata al stilaan op weg naar de uitgang? De toekomst zal het moeten uitwijzen, maar zijn transfer is tot op heden een grote flop.


LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Moet Club hem laten gaan in de zomer?

Meest recent

Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

27
27
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

16
16
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

42
42
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

78
78
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

22
22
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

126
126
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

169
169
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

65
65
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

935
935
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

118
118
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

269
269
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

347
347
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

188
188
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

257
257
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

100
100
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

86
86
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

500
500
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

83
83
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

274
274
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

164
164
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

144
144
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

460
460
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

605
605
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

52
52

Meer sportnieuws