Stilaan einde verhaal voor dure floptransfer van Club Brugge?

door
Stilaan einde verhaal voor dure floptransfer van Club Brugge?

Club Brugge kent een zeer pover seizoen in België. De zomertransfers stelden grotendeels teleur en één van de dure aanwinsten moet misschien zelfs al vrezen voor zijn toekomst. Hij zit, mede door blessureleed, ondertussen op een zijspoor. Is het na één jaar mogelijk al einde verhaal voor hem?


Club Brugge haalde afgelopen zomer met Dedryck Boyata een opvallende nieuwe speler in huis. Hij kwam als Rode Duivel en met heel wat ervaring in de rugzak naar het Jan Breydelstadion. Boyata heeft een stevig loon in Brugge, maar op het veld kon hij dat nooit rechtvaardigen. Rik De Mil sprak op zijn persbabbel over Boyata, die nog maar 680 minuten speelde voor Club Brugge.

"Dedryck heeft last van de achillespees, waardoor hij niet kan spelen", zei De Mil op zijn persbabbel. In Het Nieuwsblad sprak de coach zich verder uit over de verdediger. Boyata heeft zich de afgelopen maanden geforceerd, trainen en spelen wanneer hij niet topfit was. Dat was niet goed voor zijn niveau en zijn blessure. Mede daardoor krijgt Jorne Spireels de voorkeur. Boyata moet eerst volledig topfit worden, vooraleer hij weer in aanmerking kan komen voor minuten.

De ex-speler van onder meer Manchester City en Celtic heeft het mentaal niet makkelijk. Hij verloor ook zijn plaats bij de Rode Duivels, maar De Mil ziet dat hij keihard werkt. De 32-jarige verdediger ligt twee jaar onder contract bij Club Brugge. Gaat hij de rug nog rechten de komende maanden, of is Boyata al stilaan op weg naar de uitgang? De toekomst zal het moeten uitwijzen, maar zijn transfer is tot op heden een grote flop.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Moet Club hem laten gaan in de zomer?

Meest recent

'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

10
10
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

45
45
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

16
16
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

24
24
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

40
40
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

38
38
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

17
17
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

364
364
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

101
101
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

109
109
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

353
353
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

52
52
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

450
450
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

541
541
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

110
110
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

288
288
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

270
270
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

306
306
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

196
196
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

178
178
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

251
251
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

193
193
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

209
209
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

327
327

Meer sportnieuws