Stilaan einde verhaal voor dure floptransfer van Club Brugge?

505 stemmen
Stilaan einde verhaal voor dure floptransfer van Club Brugge?

Club Brugge kent een zeer pover seizoen in België. De zomertransfers stelden grotendeels teleur en één van de dure aanwinsten moet misschien zelfs al vrezen voor zijn toekomst. Hij zit, mede door blessureleed, ondertussen op een zijspoor. Is het na één jaar mogelijk al einde verhaal voor hem?


Club Brugge haalde afgelopen zomer met Dedryck Boyata een opvallende nieuwe speler in huis. Hij kwam als Rode Duivel en met heel wat ervaring in de rugzak naar het Jan Breydelstadion. Boyata heeft een stevig loon in Brugge, maar op het veld kon hij dat nooit rechtvaardigen. Rik De Mil sprak op zijn persbabbel over Boyata, die nog maar 680 minuten speelde voor Club Brugge.

"Dedryck heeft last van de achillespees, waardoor hij niet kan spelen", zei De Mil op zijn persbabbel. In Het Nieuwsblad sprak de coach zich verder uit over de verdediger. Boyata heeft zich de afgelopen maanden geforceerd, trainen en spelen wanneer hij niet topfit was. Dat was niet goed voor zijn niveau en zijn blessure. Mede daardoor krijgt Jorne Spireels de voorkeur. Boyata moet eerst volledig topfit worden, vooraleer hij weer in aanmerking kan komen voor minuten.

De ex-speler van onder meer Manchester City en Celtic heeft het mentaal niet makkelijk. Hij verloor ook zijn plaats bij de Rode Duivels, maar De Mil ziet dat hij keihard werkt. De 32-jarige verdediger ligt twee jaar onder contract bij Club Brugge. Gaat hij de rug nog rechten de komende maanden, of is Boyata al stilaan op weg naar de uitgang? De toekomst zal het moeten uitwijzen, maar zijn transfer is tot op heden een grote flop.


LEES OOK: Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Moet Club hem laten gaan in de zomer?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

30
30
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

179
179
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

54
54
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

232
232
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

132
132
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

221
221
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

37
37
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

193
193
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

160
160
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

194
194
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

125
125
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1032
1032
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

64
64
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

370
370
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

102
102
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

71
71
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

73
73
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

47
47
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

409
409
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

568
568
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

544
544
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

568
568
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

145
145

Meer sportnieuws