Degryse: "Zou hem toch oproepen bij de Rode Duivels"

490 stemmen
Degryse:

Domenico Tedesco liet heel wat vertrouwde namen thuis, maar er vielen ook enkele verrassingen te noteren die we niet hadden verwacht. Marc Degryse stelt zich toch de nodige vragen omtrent één speler. Die zou ook zonder blessure niet opgeroepen worden voor de nationale ploeg.


Michy Batshuayi zit niet in de selectie. Hij viel gisteren nog geblesseerd uit, maar de aanvaller van Fenerbahçe zou sowieso niet in de kern gezeten hebben. Dat liet Tedesco weten op zijn persbabbel. Dat is toch best opvallend, want 'Batsman' kent een geweldig seizoen in Turkije met 15 goals en 1 assist in 25 matchen. Alleen wil Tedesco een ander type spits. Batshuayi, die ook 27 keer scoorde in 50 interlands, is de afgelopen jaren meer en meer een spits voor de 'box' geworden. Terwijl iemand als Openda iemand is die veel druk zet en veel meters aflegt. 

JPL

Degryse had Batshuayi toch aan boord gehouden. "Dat vond ik opvallend… Als basispion kan dat tegenvallen met Batshuayi, maar hij scoorde wel vlot. Zo een spits had ik er toch graag bijgehad, een echte goalgetter. Er was soms toch een rare uitleg van Tedesco, die niet goed viel te begrijpen. Het valt ook op dat hij amper spelers van Belgische clubs oproept, zoals pakweg Heynen, Van der Heyden, Vanaken, Trésor en anderen. Hij schat de Belgische competitie blijkbaar niet hoog genoeg in. Dat zal bij bepaalde ploegen toch niet goed vallen", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Tedesco kiest duidelijk voor bepaalde profielen. Iemand als Leander Dendoncker verwachten wij in de toekomst ook nog in de selectie, aangezien hij toch iemand is die veel loopvermogen heeft. Maar hij speelt amper nog bij Aston Villa en daardoor werd hij niet geselecteerd.

LEES OOK: Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

Moet Batshuayi de volgende keer terug opgeroepen worden?

Meest recent

Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

67
67
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

64
64
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

59
59
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

132
132
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

39
39
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

63
63
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

20
20
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

54
54
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

115
115
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

337
337
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

133
133
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

341
341
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

450
450
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1145
1145
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

125
125
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

448
448
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

162
162
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

182
182
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

89
89
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

123
123
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

75
75

Meer sportnieuws