Degryse: "Zou hem toch oproepen bij de Rode Duivels"

door
Degryse:

Domenico Tedesco liet heel wat vertrouwde namen thuis, maar er vielen ook enkele verrassingen te noteren die we niet hadden verwacht. Marc Degryse stelt zich toch de nodige vragen omtrent één speler. Die zou ook zonder blessure niet opgeroepen worden voor de nationale ploeg.


Michy Batshuayi zit niet in de selectie. Hij viel gisteren nog geblesseerd uit, maar de aanvaller van Fenerbahçe zou sowieso niet in de kern gezeten hebben. Dat liet Tedesco weten op zijn persbabbel. Dat is toch best opvallend, want 'Batsman' kent een geweldig seizoen in Turkije met 15 goals en 1 assist in 25 matchen. Alleen wil Tedesco een ander type spits. Batshuayi, die ook 27 keer scoorde in 50 interlands, is de afgelopen jaren meer en meer een spits voor de 'box' geworden. Terwijl iemand als Openda iemand is die veel druk zet en veel meters aflegt. 

JPL

Degryse had Batshuayi toch aan boord gehouden. "Dat vond ik opvallend… Als basispion kan dat tegenvallen met Batshuayi, maar hij scoorde wel vlot. Zo een spits had ik er toch graag bijgehad, een echte goalgetter. Er was soms toch een rare uitleg van Tedesco, die niet goed viel te begrijpen. Het valt ook op dat hij amper spelers van Belgische clubs oproept, zoals pakweg Heynen, Van der Heyden, Vanaken, Trésor en anderen. Hij schat de Belgische competitie blijkbaar niet hoog genoeg in. Dat zal bij bepaalde ploegen toch niet goed vallen", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Tedesco kiest duidelijk voor bepaalde profielen. Iemand als Leander Dendoncker verwachten wij in de toekomst ook nog in de selectie, aangezien hij toch iemand is die veel loopvermogen heeft. Maar hij speelt amper nog bij Aston Villa en daardoor werd hij niet geselecteerd.

LEES OOK: Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Moet Batshuayi de volgende keer terug opgeroepen worden?

Meest recent

Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

24
24
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

35
35
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

9
9
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

38
38
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

16
16
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

84
84
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

87
87
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

105
105
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

62
62
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

104
104
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

133
133
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

69
69
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

102
102
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

239
239
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

207
207
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

129
129
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

241
241
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

167
167
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

778
778
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

144
144
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

146
146
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1092
1092
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

304
304
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

83
83

Meer sportnieuws