Degryse: "Zou hem toch oproepen bij de Rode Duivels"

door
Degryse:

Domenico Tedesco liet heel wat vertrouwde namen thuis, maar er vielen ook enkele verrassingen te noteren die we niet hadden verwacht. Marc Degryse stelt zich toch de nodige vragen omtrent één speler. Die zou ook zonder blessure niet opgeroepen worden voor de nationale ploeg.


Michy Batshuayi zit niet in de selectie. Hij viel gisteren nog geblesseerd uit, maar de aanvaller van Fenerbahçe zou sowieso niet in de kern gezeten hebben. Dat liet Tedesco weten op zijn persbabbel. Dat is toch best opvallend, want 'Batsman' kent een geweldig seizoen in Turkije met 15 goals en 1 assist in 25 matchen. Alleen wil Tedesco een ander type spits. Batshuayi, die ook 27 keer scoorde in 50 interlands, is de afgelopen jaren meer en meer een spits voor de 'box' geworden. Terwijl iemand als Openda iemand is die veel druk zet en veel meters aflegt. 

JPL

Degryse had Batshuayi toch aan boord gehouden. "Dat vond ik opvallend… Als basispion kan dat tegenvallen met Batshuayi, maar hij scoorde wel vlot. Zo een spits had ik er toch graag bijgehad, een echte goalgetter. Er was soms toch een rare uitleg van Tedesco, die niet goed viel te begrijpen. Het valt ook op dat hij amper spelers van Belgische clubs oproept, zoals pakweg Heynen, Van der Heyden, Vanaken, Trésor en anderen. Hij schat de Belgische competitie blijkbaar niet hoog genoeg in. Dat zal bij bepaalde ploegen toch niet goed vallen", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Tedesco kiest duidelijk voor bepaalde profielen. Iemand als Leander Dendoncker verwachten wij in de toekomst ook nog in de selectie, aangezien hij toch iemand is die veel loopvermogen heeft. Maar hij speelt amper nog bij Aston Villa en daardoor werd hij niet geselecteerd.

Moet Batshuayi de volgende keer terug opgeroepen worden?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

56
56
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

184
184
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

29
29
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

43
43
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

57
57
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

43
43
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

43
43
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

89
89
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

41
41
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

175
175
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

122
122
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

699
699
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws