Brys ziet twee spelers als dé reden voor wederopstanding RSCA

door
Brys ziet twee spelers als dé reden voor wederopstanding RSCA

Oud-Heverlee Leuven is weer helemaal mee in de race voor de top acht. Na een 6 op 6 wacht het zeer belangrijke treffen tegen RSC Anderlecht. Marc Brys ziet dat Paars-Wit eindelijk onder stoom is geraakt met drie knappe prestaties op rij tegen Cercle Brugge en Villarreal. De coach ziet daar twee oorzaken voor.


OHL wil voluit voor de top acht gaan. "We zitten in de laatste rechte lijn van de competitie. Er zijn nog zes ploegen in de race om play-off 2 te halen, dus het kan nog alle kanten uit. We moeten match per match bekijken. De jongens speelden vorige week op een heel andere manier en dat heeft gerendeerd. Nu hebben ze terug een doel voor ogen en dat wakkert de prestatiedrang aan”, licht Brys toe op de officiële kanalen van OHL. 

UITVERKOCHT

Brys ziet dat Anderlecht aanvallend een pak beter voor de dag komt met Anders Dreyer en Islam Slimani. "Dankzij twee goede winteraankopen is hun ploeg aanzienlijk versterkt. Ze zitten momenteel in volle euforie na hun Europese kwalificatie, maar wij zullen zondag heel wat weerwerk bieden."

OHL moet wel een aantal spelers missen. Deze week is ook Maï Traoré uitgevallen met last aan zijn hamstrings. Naast hem zijn ook Nachon Nsingi, Milan Taildeman, Emmanuel Toku, Siebe Schrijvers en Mathieu Maertens nog steeds in revalidatie. Die laatste twee zullen na de interlandbreak opnieuw speelklaar zijn. Louis Patris keert terug uit schorsing en behoort zondag weer tot de selectie. Ook Mario Gonzalez is terug inzetbaar nadat hij vorige week opnieuw speelminuten bemachtigde. Het King Power at Den Dreef Stadion is voor deze topwedstrijd volledig uitverkocht.

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Gaat OHL stunten tegen RSCA?

Meest recent

'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

11
11
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

63
63
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

222
222
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

256
256
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

184
184
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

241
241
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

153
153
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

292
292
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

207
207
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

402
402
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

454
454
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

316
316
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

428
428
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

299
299
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

325
325
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

78
78
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

345
345
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

293
293
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

212
212
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

375
375
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

145
145
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

111
111
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

189
189
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

304
304
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

607
607

Meer sportnieuws