Vanhaezebrouck onder de indruk: "Verschil met Villarreal"

449 stemmen
Vanhaezebrouck onder de indruk:

AA Gent lootte West Ham United in de kwartfinales van de Conference League. Nadat RSC Anderlecht Villarreal uit het toernooi kegelde, lijken de Engelsen nog de sterkste ploeg te zijn. Hein Vanhaezebrouck ziet zelfs een groot verschil met de Spaanse club. AA Gent staat voor een zeer moeilijke taak.


West Ham United laat al heen de campagne zijn beste spelers regelmatig rusten, aangezien het behoud in de Premier League belangrijker is. Toch ziet Vanhaezebrouck dat niet meteen als een voordeel. "Er loopt wel wat talent rond. Ze hebben een heel brede kern. Bovendien telt selectie kern enkele killers, dus geef ze geen kans. Dat is toch een verschil met Villarreal. Dominantie hebben maar niet kunnen scoren, dat zie ik nu niet gebeuren. We zullen dan toch niet veel weg mogen geven. Ze hebben bovendien ook wel wat ervaring op hun middenveld. Het wordt sowieso een duel met een heel stevige ploeg, ook letterlijk want het is een ploeg met een enorm atletisch vermogen", zei de coach op zijn persbabbel.

Een vreemde redenering, want spitsen Scacamacca en Antonio staan niet echt bekend omtrent hun killerinstinct. Moreno bij Villarreal is dat wél. Hij scoorde bijvoorbeeld 56 keer in 100 matchen in La Liga. Toch staat het vast dat West Ham United de grote favoriet is. "We zullen ons beste niveau moeten halen om mee te strijden. In de poules wonnen ze twee keer met één doelpunt verschil van Anderlecht, al mag je niet vergeten dat die grote clubs het dan nog niet altijd even serieus nemen. Dan stellen ze ook niet altijd hun beste ploeg op of zijn ze niet altijd even gemotiveerd. Europees voetbal via de competitie wordt voor hen dit seizoen moeilijk dus ze zullen nu wel die kwartfinale met veel inzet aanvatten", denkt de coach.

🚀

Gaat Gent stunten tegen West Ham?

Meest recent

Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

12
12
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

95
95
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

19
19
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

49
49
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

162
162
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

110
110
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

92
92
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

60
60
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

135
135
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

380
380
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

74
74
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

443
443
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

97
97
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

300
300
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

491
491
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

458
458
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

539
539
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

908
908
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

218
218
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

381
381
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

127
127
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

289
289
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

524
524

Meer sportnieuws