Vanhaezebrouck onder de indruk: "Verschil met Villarreal"

449 stemmen
Vanhaezebrouck onder de indruk:

AA Gent lootte West Ham United in de kwartfinales van de Conference League. Nadat RSC Anderlecht Villarreal uit het toernooi kegelde, lijken de Engelsen nog de sterkste ploeg te zijn. Hein Vanhaezebrouck ziet zelfs een groot verschil met de Spaanse club. AA Gent staat voor een zeer moeilijke taak.


West Ham United laat al heen de campagne zijn beste spelers regelmatig rusten, aangezien het behoud in de Premier League belangrijker is. Toch ziet Vanhaezebrouck dat niet meteen als een voordeel. "Er loopt wel wat talent rond. Ze hebben een heel brede kern. Bovendien telt selectie kern enkele killers, dus geef ze geen kans. Dat is toch een verschil met Villarreal. Dominantie hebben maar niet kunnen scoren, dat zie ik nu niet gebeuren. We zullen dan toch niet veel weg mogen geven. Ze hebben bovendien ook wel wat ervaring op hun middenveld. Het wordt sowieso een duel met een heel stevige ploeg, ook letterlijk want het is een ploeg met een enorm atletisch vermogen", zei de coach op zijn persbabbel.

Een vreemde redenering, want spitsen Scacamacca en Antonio staan niet echt bekend omtrent hun killerinstinct. Moreno bij Villarreal is dat wél. Hij scoorde bijvoorbeeld 56 keer in 100 matchen in La Liga. Toch staat het vast dat West Ham United de grote favoriet is. "We zullen ons beste niveau moeten halen om mee te strijden. In de poules wonnen ze twee keer met één doelpunt verschil van Anderlecht, al mag je niet vergeten dat die grote clubs het dan nog niet altijd even serieus nemen. Dan stellen ze ook niet altijd hun beste ploeg op of zijn ze niet altijd even gemotiveerd. Europees voetbal via de competitie wordt voor hen dit seizoen moeilijk dus ze zullen nu wel die kwartfinale met veel inzet aanvatten", denkt de coach.

LEES OOK: Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Gaat Gent stunten tegen West Ham?

Meest recent

Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

7
7
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

20
20
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

26
26
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

25
25
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

102
102
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

372
372
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

126
126
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

686
686
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

146
146
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

72
72
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

185
185
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

277
277
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

264
264
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

83
83
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

66
66
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

76
76
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

83
83
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

138
138
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

90
90
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

278
278
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

141
141
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

605
605
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

134
134
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

685
685

Meer sportnieuws