Vanhaezebrouck maakt opvallende vergelijking en looft concurrent

door
Vanhaezebrouck maakt opvallende vergelijking en looft concurrent

Na de glansprestatie op Turkse bodem is het voor AA Gent dit weekend weer 'back to reality' met een thuiswedstrijd tegen de Panda's van Eupen op zondagavond. Voor Hein Vanhaezebrouck was er toch nog wat tijd om na te genieten en om al vooruit te blikken naar de volgende Europese opdracht.


De Buffalo's kenden deze namiddag geen geluk bij de loting, in de kwartfinale neemt AA Gent het op tegen het Engelse West Ham, vermoedelijk de sterkste tegenstander nog actief in deze competitie. De Oost-Vlamingen treden eerst aan in de eigen Ghelamco Arena, niet meteen een voordeel uiteraard.

Toch is Vanhaezebrouck hoopvol en de Gentse T1 gelooft in een stunt. " In voetbal is alles mogelijk. Ik heb met veel plezier naar Roeselare gekeken dat zich heeft geplaatst voor de finale van de CEV Cup volleybal. Tegen Piacenza was het voor hen ook zogezegd onmogelijk. En toch hebben ze het gedaan. Waarom zou een kleine voetbalclub zoals wij dat ook niet kunnen?" Zo maakt Hein een opvallende vergelijking bij Sporza.

ZIJ KUNNEN DE FINALE HALEN
Een duidelijk ontspannen Vanhaezebrouck had ook woorden van lof voor Union. "Ik geloof er zelfs in dat ze de finale kunnen halen." Daarbij haalde de selectieheer van de Buffalo's wel aan dat de Brusselse club eerst op verplaatsing speelt, een geluk dat AA Gent niet had.

 

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

Denkt u dat AA Gent ook West Ham uitschakelt?

Meest recent

Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

54
54
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

87
87
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

78
78
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

261
261
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

66
66
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

678
678
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

209
209
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

170
170
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

154
154
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

250
250
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

108
108
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

110
110
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

69
69
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

364
364
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

76
76
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

46
46
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

264
264
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

97
97
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

78
78
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

209
209
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

225
225
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

329
329
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

81
81

Meer sportnieuws