Vanhaezebrouck maakt opvallende vergelijking en looft concurrent

door
Vanhaezebrouck maakt opvallende vergelijking en looft concurrent

Na de glansprestatie op Turkse bodem is het voor AA Gent dit weekend weer 'back to reality' met een thuiswedstrijd tegen de Panda's van Eupen op zondagavond. Voor Hein Vanhaezebrouck was er toch nog wat tijd om na te genieten en om al vooruit te blikken naar de volgende Europese opdracht.


De Buffalo's kenden deze namiddag geen geluk bij de loting, in de kwartfinale neemt AA Gent het op tegen het Engelse West Ham, vermoedelijk de sterkste tegenstander nog actief in deze competitie. De Oost-Vlamingen treden eerst aan in de eigen Ghelamco Arena, niet meteen een voordeel uiteraard.

Toch is Vanhaezebrouck hoopvol en de Gentse T1 gelooft in een stunt. " In voetbal is alles mogelijk. Ik heb met veel plezier naar Roeselare gekeken dat zich heeft geplaatst voor de finale van de CEV Cup volleybal. Tegen Piacenza was het voor hen ook zogezegd onmogelijk. En toch hebben ze het gedaan. Waarom zou een kleine voetbalclub zoals wij dat ook niet kunnen?" Zo maakt Hein een opvallende vergelijking bij Sporza.

ZIJ KUNNEN DE FINALE HALEN
Een duidelijk ontspannen Vanhaezebrouck had ook woorden van lof voor Union. "Ik geloof er zelfs in dat ze de finale kunnen halen." Daarbij haalde de selectieheer van de Buffalo's wel aan dat de Brusselse club eerst op verplaatsing speelt, een geluk dat AA Gent niet had.

 

LEES OOK: 'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

Denkt u dat AA Gent ook West Ham uitschakelt?

Meest recent

Mehdi Bayat haalt snoeihard uit na vertrek De Mil

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

13
13
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

20
20
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

17
17
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

36
36
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

31
31
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

206
206
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

139
139
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

148
148
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

156
156
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

100
100
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

245
245
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

287
287
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

775
775
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

46
46
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

317
317
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1108
1108
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

393
393
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

136
136
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

164
164
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

389
389
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

159
159
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2201
2201
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

617
617

Meer sportnieuws