'Deze ervaren Duivel moet Tedesco dumpen'

569 stemmen
'Deze ervaren Duivel moet Tedesco dumpen'

Vrijdadmiddag is het eindelijk zover: dan mag Domenico Tedesco zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekendmaken. Er wordt nu al reikhalzend uitgekeken naar de keuzes van de Duitser, want na het rampzalige WK in Qatar lijkt het tijd voor vernieuwing. De voorbije dagen werd er al druk gespeculeerd over welke oude rotten Tedesco zou kunnen laten vallen.


Sowieso zal de selectie de nodige wijzigingen ondergaan in vergelijking met het WK. Eden Hazard, Toby Alderweireld en Simon Mignolet kondigden de voorbije weken hun afscheid aan bij de nationale ploeg, terwijl Jérémy Doku, Thorgan Hazard en Michy Batshuayi geblesseerd zijn. Analist Alexandre Teklak pleit echter voor nog een zevende afvaller: Thomas Meunier.

"Hij speelt helemaal niet meer bij Dortmund. Hem selecteren zou een slecht signaal zijn naar de andere spelers", verklaart hij in La Dernière Heure zijn keuze. "Het zou moeilijk zijn om zijn selectie te rechtvaardigen. Maar dat betekent niet dat Meunier voor eeuwig opzijgeschoven moet worden. Hij blijft een goede speler, die gewoon volgend seizoen bij een andere club zijn plaats moet terugvinden."

DEBUTANTEN
Teklak zou op de rechterflank dan ook opteren voor Timothy Castagne, Thomas Foket en Alexis Saelemaekers. Hij pleit ook voor een selectie voor Maxim De Cuyper, want op links zijn er amper opties. Daarnaast mogen ook Roméo Lavia, Bryan Heynen en Mike Trésor van Teklak op een eerste selectie rekenen. Afwachten of Tedesco die keuzes volgt.

LEES OOK: Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

Moet Meunier in de selectie zitten?

Meest recent

'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

15
15
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

15
15
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

78
78
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

349
349
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

173
173
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

123
123
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

149
149
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

268
268
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

279
279
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

59
59
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

259
259
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

330
330
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

424
424
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

220
220
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

334
334
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

187
187
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

163
163
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

338
338
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

318
318
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

139
139
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

101
101
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

656
656
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

222
222
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

457
457

Meer sportnieuws