'Toptransfer Lavia naar grootmacht'

695 stemmen
'Toptransfer Lavia naar grootmacht'

Vrijdagmiddag om 12u maakt Domenico Tedesco zijn eerste selectie bij de Rode Duivels bekend en het is uitkijken of de nieuwe bondscoach meteen voor vernieuwing zal zorgen. Eén van de namen die de voorbije dagen nadrukkelijk naar voor geschoven wordt als een kandidaat om te debuteren, is Roméo Lavia. De 19-jarige middenvelder gooit immers hoge ogen in zijn debuutseizoen in de Premier League.


In de zomer maakte Lavia voor 12 miljoen euro de overstap van Manchester City naar Southampton om makkelijker aan speelminuten te raken. Dat plan pakte goed uit, want de Jonge Duivel kwam intussen al achttien keer in actie in de Premier League. Hij ontpopte zich daarbij tot een zeldzaam lichtpuntje bij de Saints, die laatste staan en op degradatie afstevenen.

Daardoor lijkt het zeer waarschijnlijk dat Lavia in de zomer alweer zal vertrekken en de grootmachten staan alvast in de rij om hem over te nemen. Eén club neemt nu het voortouw, want talkSPORT meldt dat Chelsea doordrukt om Lavia binnen te halen. Dat is geen toeval, want de Blues brachten in augustus al een bod van een dikke 50 miljoen euro uit nadat Lavia tegen hen geschitterd én gescoord had.

OUDE BEKENDE
Intussen is bovendien nog een oude bekende van Lavia neergestreken op Stamford Bridge. Eind oktober werd Joe Shields er aangesteld als verantwoordelijke voor de transfers. De 36-jarige was één van de jeugdscouts die Lavia destijds van Anderlecht naar Man City loodste én nam hem in de zomer ook mee naar Southampton toen hij er aangesteld werd als hoofdscout. Nu haalt hij Lavia dus mogelijk ook naar Chelsea, maar Man City beschikt wel ook over een terugkoopclausule.

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Zou Chelsea een goede stap zijn voor Lavia?

Meest recent

Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

24
24
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

120
120
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

104
104
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

37
37
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

284
284
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

118
118
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

64
64
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

836
836
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

682
682
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

221
221
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

36
36
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

377
377
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

360
360
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

477
477
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

360
360
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

415
415
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

50
50
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

183
183
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

568
568
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

254
254
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

118
118
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

358
358
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

115
115

Meer sportnieuws