'Rode Duivel boort Tielemans transfer door de neus'

door
'Rode Duivel boort Tielemans transfer door de neus'

Voor een aantal Rode Duivels worden het nog spannende maanden om hun toekomst te beslissen. Eén van de meest in het oog springende dossiers is dat van Youri Tielemans. De middenvelder ziet zijn contract bij Leicester City aflopen en aast op een stap hogerop, maar het is nog lang niet duidelijk waar zijn toekomst ligt. Verschillende clubs zullen zich de komende maanden ongetwijfeld melden, maar één optie lijkt hij te mogen schrappen.


De voorbije maanden werd Tielemans nadrukkelijk gelinkt aan Newcastle United, dat nog volop meestrijdt voor de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. De Magpies willen in de zomer zowel een dynamische nummer zes als een creatieve nummer acht aantrekken en Tielemans kan beide posities invullen. Alleen hebben ze volgens The Athletic grote twijfels bij de looneisen van onze landgenoot.

Daarom lijkt momenteel de voorkeur gegeven te worden aan andere pistes en daarbij zit ook een andere Rode Duivel. Steve Nickson, het hoofd rekrutering bij Newcastle, zou een grote fan zijn van Amadou Onana, die mogelijk op de markt kan komen als Everton zou degraderen. Hij werd in januari al gelinkt aan Arsenal en Chelsea en ook Newcastle kan zich straks dus melden.

HEEL WAT NAMEN
Onana en Tielemans zijn echter slechts twee van de vele opties die momenteel nog door Newcastle bestudeerd worden. Het lijstje met mogelijke targets is ellenlang: James Madisson (Leicester), Conor Gallagher (Chelsea), Alex Scott (Bristol City), Moises Caicedo (Brighton), Edson Alvarez (Ajax), Scott McTominay (Man Utd), João Palhinha (Fulham), Ruben Neves (Wolves) en verschillende middenvelders uit Frankrijk en Duitsland zouden ook nog in de gaten gehouden worden.

LEES OOK: Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Tielemans of Onana?

Meest recent

KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

14
14
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

88
88
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

27
27
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

54
54
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

63
63
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

194
194
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

177
177
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

74
74
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

110
110
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

92
92
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

345
345
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

412
412
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

379
379
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

474
474
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

287
287
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

102
102
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

155
155
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

254
254
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

334
334
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

375
375
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

140
140
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

146
146

Meer sportnieuws