'Rode Duivel boort Tielemans transfer door de neus'

door
'Rode Duivel boort Tielemans transfer door de neus'

Voor een aantal Rode Duivels worden het nog spannende maanden om hun toekomst te beslissen. Eén van de meest in het oog springende dossiers is dat van Youri Tielemans. De middenvelder ziet zijn contract bij Leicester City aflopen en aast op een stap hogerop, maar het is nog lang niet duidelijk waar zijn toekomst ligt. Verschillende clubs zullen zich de komende maanden ongetwijfeld melden, maar één optie lijkt hij te mogen schrappen.


De voorbije maanden werd Tielemans nadrukkelijk gelinkt aan Newcastle United, dat nog volop meestrijdt voor de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. De Magpies willen in de zomer zowel een dynamische nummer zes als een creatieve nummer acht aantrekken en Tielemans kan beide posities invullen. Alleen hebben ze volgens The Athletic grote twijfels bij de looneisen van onze landgenoot.

Daarom lijkt momenteel de voorkeur gegeven te worden aan andere pistes en daarbij zit ook een andere Rode Duivel. Steve Nickson, het hoofd rekrutering bij Newcastle, zou een grote fan zijn van Amadou Onana, die mogelijk op de markt kan komen als Everton zou degraderen. Hij werd in januari al gelinkt aan Arsenal en Chelsea en ook Newcastle kan zich straks dus melden.

HEEL WAT NAMEN
Onana en Tielemans zijn echter slechts twee van de vele opties die momenteel nog door Newcastle bestudeerd worden. Het lijstje met mogelijke targets is ellenlang: James Madisson (Leicester), Conor Gallagher (Chelsea), Alex Scott (Bristol City), Moises Caicedo (Brighton), Edson Alvarez (Ajax), Scott McTominay (Man Utd), João Palhinha (Fulham), Ruben Neves (Wolves) en verschillende middenvelders uit Frankrijk en Duitsland zouden ook nog in de gaten gehouden worden.

LEES OOK: Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Tielemans of Onana?

Meest recent

Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

0
0
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

164
164
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

199
199
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

118
118
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

113
113
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

112
112
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

180
180
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

493
493
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

325
325
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

343
343
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

287
287
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

228
228
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

114
114
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

140
140
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

274
274
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

384
384
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

750
750
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

339
339
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

463
463
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1098
1098
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

411
411
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

437
437
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

183
183
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

87
87

Meer sportnieuws