'Rode Duivel boort Tielemans transfer door de neus'

213 stemmen
'Rode Duivel boort Tielemans transfer door de neus'

Voor een aantal Rode Duivels worden het nog spannende maanden om hun toekomst te beslissen. Eén van de meest in het oog springende dossiers is dat van Youri Tielemans. De middenvelder ziet zijn contract bij Leicester City aflopen en aast op een stap hogerop, maar het is nog lang niet duidelijk waar zijn toekomst ligt. Verschillende clubs zullen zich de komende maanden ongetwijfeld melden, maar één optie lijkt hij te mogen schrappen.


De voorbije maanden werd Tielemans nadrukkelijk gelinkt aan Newcastle United, dat nog volop meestrijdt voor de vierde plaats en bijhorend ticket voor de Champions League. De Magpies willen in de zomer zowel een dynamische nummer zes als een creatieve nummer acht aantrekken en Tielemans kan beide posities invullen. Alleen hebben ze volgens The Athletic grote twijfels bij de looneisen van onze landgenoot.

Daarom lijkt momenteel de voorkeur gegeven te worden aan andere pistes en daarbij zit ook een andere Rode Duivel. Steve Nickson, het hoofd rekrutering bij Newcastle, zou een grote fan zijn van Amadou Onana, die mogelijk op de markt kan komen als Everton zou degraderen. Hij werd in januari al gelinkt aan Arsenal en Chelsea en ook Newcastle kan zich straks dus melden.

HEEL WAT NAMEN
Onana en Tielemans zijn echter slechts twee van de vele opties die momenteel nog door Newcastle bestudeerd worden. Het lijstje met mogelijke targets is ellenlang: James Madisson (Leicester), Conor Gallagher (Chelsea), Alex Scott (Bristol City), Moises Caicedo (Brighton), Edson Alvarez (Ajax), Scott McTominay (Man Utd), João Palhinha (Fulham), Ruben Neves (Wolves) en verschillende middenvelders uit Frankrijk en Duitsland zouden ook nog in de gaten gehouden worden.

LEES OOK: 'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Zou Newcastle een goede stap zijn voor Tielemans of Onana?

Meest recent

Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

0
0
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

24
24
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

81
81
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

169
169
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

57
57
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

104
104
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

177
177
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

757
757
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

145
145
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

220
220
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

185
185
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

171
171
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

281
281
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

45
45
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

50
50
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

186
186
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

527
527
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

264
264
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

245
245
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

479
479

Meer sportnieuws