Makelaar Refaelov onthult mogelijke volgende club

700
Makelaar Refaelov onthult mogelijke volgende club

Bij RSC Anderlecht moet sportief directeur Jesper Fredberg de komende weken en maanden enkele stevige knopen doorhakken. Enkele contracten dienen bekeken te worden. Eén van hen is Lior Refaelov. Waar ligt zijn toekomst?


Refaelov wordt volgende maand 37 jaar. Hij is einde contract en onder Brian Riemer werd hij steeds meer een bankzitter. Refaelov scoorde dit seizoen nog wel zes keer, maar dat was met Paide, STVV, KV Kortrijk, KAS Eupen en Silkeborg toch vooral tegen de 'mindere ploegen'. Daarnaast leverde hij ook nog eens 7 assists. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC heeft een pittig loon en hij zal sowieso geen nieuw contract krijgen aan dezelfde voorwaarden.

TRANSFER

Refaelov is een op en top prof, maar Anderlecht kan dat geld misschien gebruiken om een jongere speler aan te trekken. De aflopende contracten van Refaelov en Trebel geven inzake loonmassa veel ademruimte. Zijn makelaar Dudu Dahan laat in La Dernière Heure weten dat Refaelov nog niet aan stoppen denkt. Een nieuwe functie bij Anderlecht is nu nog niet aan de orde, mogelijk wel na zijn carrière. 

De sympathieke middenvelder wil nog twee à drie jaar voetballen en andere ploegen informeerden volgens zijn makelaar al. Refaelov lijkt niet meteen naar een Belgische topclub te verkassen, hij heeft immers zijn leeftijd tegen, maar mogelijk kan hij wel nog een aantal jaren bij een andere Belgisch team goed presteren. Er zijn ook buitenlandse clubs, onder meer uit zijn thuisland Israël, die de komst van Refaelov wel zien zitten. "Anderlecht is een optie, maar zij zijn niet de enige kandidaat", aldus Dahan. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Moet RSCA Refaelov een nieuw contract geven?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

31
31
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

99
99
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws