Makelaar Refaelov onthult mogelijke volgende club

door
Makelaar Refaelov onthult mogelijke volgende club

Bij RSC Anderlecht moet sportief directeur Jesper Fredberg de komende weken en maanden enkele stevige knopen doorhakken. Enkele contracten dienen bekeken te worden. Eén van hen is Lior Refaelov. Waar ligt zijn toekomst?


Refaelov wordt volgende maand 37 jaar. Hij is einde contract en onder Brian Riemer werd hij steeds meer een bankzitter. Refaelov scoorde dit seizoen nog wel zes keer, maar dat was met Paide, STVV, KV Kortrijk, KAS Eupen en Silkeborg toch vooral tegen de 'mindere ploegen'. Daarnaast leverde hij ook nog eens 7 assists. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC heeft een pittig loon en hij zal sowieso geen nieuw contract krijgen aan dezelfde voorwaarden.

TRANSFER

Refaelov is een op en top prof, maar Anderlecht kan dat geld misschien gebruiken om een jongere speler aan te trekken. De aflopende contracten van Refaelov en Trebel geven inzake loonmassa veel ademruimte. Zijn makelaar Dudu Dahan laat in La Dernière Heure weten dat Refaelov nog niet aan stoppen denkt. Een nieuwe functie bij Anderlecht is nu nog niet aan de orde, mogelijk wel na zijn carrière. 

De sympathieke middenvelder wil nog twee à drie jaar voetballen en andere ploegen informeerden volgens zijn makelaar al. Refaelov lijkt niet meteen naar een Belgische topclub te verkassen, hij heeft immers zijn leeftijd tegen, maar mogelijk kan hij wel nog een aantal jaren bij een andere Belgisch team goed presteren. Er zijn ook buitenlandse clubs, onder meer uit zijn thuisland Israël, die de komst van Refaelov wel zien zitten. "Anderlecht is een optie, maar zij zijn niet de enige kandidaat", aldus Dahan. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

Moet RSCA Refaelov een nieuw contract geven?

Meest recent

Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

68
68
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

89
89
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

84
84
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

313
313
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

72
72
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

370
370
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

408
408
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

269
269
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

139
139
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

53
53
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

153
153
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

66
66
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

80
80
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

214
214
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

644
644
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

107
107
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

186
186
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

268
268
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

245
245
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

136
136
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

118
118
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

87
87
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

39
39
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

182
182

Meer sportnieuws