Makelaar Refaelov onthult mogelijke volgende club

700 stemmen
Makelaar Refaelov onthult mogelijke volgende club

Bij RSC Anderlecht moet sportief directeur Jesper Fredberg de komende weken en maanden enkele stevige knopen doorhakken. Enkele contracten dienen bekeken te worden. Eén van hen is Lior Refaelov. Waar ligt zijn toekomst?


Refaelov wordt volgende maand 37 jaar. Hij is einde contract en onder Brian Riemer werd hij steeds meer een bankzitter. Refaelov scoorde dit seizoen nog wel zes keer, maar dat was met Paide, STVV, KV Kortrijk, KAS Eupen en Silkeborg toch vooral tegen de 'mindere ploegen'. Daarnaast leverde hij ook nog eens 7 assists. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC heeft een pittig loon en hij zal sowieso geen nieuw contract krijgen aan dezelfde voorwaarden.

TRANSFER

Refaelov is een op en top prof, maar Anderlecht kan dat geld misschien gebruiken om een jongere speler aan te trekken. De aflopende contracten van Refaelov en Trebel geven inzake loonmassa veel ademruimte. Zijn makelaar Dudu Dahan laat in La Dernière Heure weten dat Refaelov nog niet aan stoppen denkt. Een nieuwe functie bij Anderlecht is nu nog niet aan de orde, mogelijk wel na zijn carrière. 

De sympathieke middenvelder wil nog twee à drie jaar voetballen en andere ploegen informeerden volgens zijn makelaar al. Refaelov lijkt niet meteen naar een Belgische topclub te verkassen, hij heeft immers zijn leeftijd tegen, maar mogelijk kan hij wel nog een aantal jaren bij een andere Belgisch team goed presteren. Er zijn ook buitenlandse clubs, onder meer uit zijn thuisland Israël, die de komst van Refaelov wel zien zitten. "Anderlecht is een optie, maar zij zijn niet de enige kandidaat", aldus Dahan. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Moet RSCA Refaelov een nieuw contract geven?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

102
102
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

56
56
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

90
90
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

190
190
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

84
84
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

179
179
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

471
471
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

109
109
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

550
550
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

656
656
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

169
169
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

413
413
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

187
187
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

123
123
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

304
304
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

459
459
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

496
496
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

519
519
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

186
186
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

90
90

Meer sportnieuws