Leekens waarschuwt Club Brugge: "Gebeurde al vaker"

door
Leekens waarschuwt Club Brugge:

KV Kortrijk neemt het dit weekend op tegen Club Brugge. Georges Leekens ziet wel kansen voor de Kerels om Blauw-Zwart een nieuwe tik uit te delen. Hij gaf KV Kortrijk op de website van de club alvast enkele goede tips. Leekens ziet dat Bernd Storck goed werk levert.


"Bernd heeft zijn start bij Kortrijk niet gemist. Hij was inderdaad de juiste man op de juiste plaats. We sturen nog af en toe berichten naar elkaar. Ik volgde hem indertijd op als bondscoach van Hongarije, we gingen toen een namiddag samenzitten. Ik had ook contact met hem toen hij Cercle ging coachen. Hij is recht voor de raap, maar hij geeft zich honderd procent voor de club waarvoor hij werkt", aldus de voormalige trainer.

STUNTEN

Leekens geeft aan dat Club Brugge zeker te verslaan is. "Ik was erbij toen de Veekaa won van Racing Genk. Misschien is het voor Kortrijk wel gemakkelijker om een topclub die wil voetballen te kloppen dan een team dat zich komt ingraven. Als ik coach zou zijn, zou ik de spelers nog eens goed herinneren aan die dag. Beelden van de inzet van iedereen, van de vreugde achteraf, van dat fantastische thuispubliek dat er ongetwijfeld weer zal zijn. KV Kortrijk heeft al vaker gestunt tegen Club Brugge."

Tot slot denkt de coach op pension dat KVK zich wel gaat handhaven in de Jupiler Pro League. “Ik denk wel dat Kortrijk zal zich redden: er zit evenwicht in het elftal, het team bezit meer kwaliteit dan de andere kandidaten en vooral die match tegen Eupen moeten ze winnen. Dat is geen zespuntenmatch, dat is een negenpuntenmatch!"

POLL: Gaat Kortrijk stunten tegen Club?

Meest recent

Anderlecht vloekt nog steeds op Mazzu: 'Jackpot door de neus'

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen Union SG. De Brusselse rivaal was al vaak de ...

6
6
Antwerp trommelt álle legendes op voor begrafenis van...

Royal Antwerp FC is begonnen aan de afbraak van de iconische Tribune 2 van de Bosuil. Op de ...

22
22
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt in JPL, kassa Club Brugge’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

296
296
Straffe wending Romelu Lukaku? “Kompany-rol bij Anderlecht”

De toekomstige terugkeer van Romelu Lukaku naar RSC Anderlecht blijft de gemoederen bezighouden. De ...

232
232
Union SG hoort cruciaal nieuws over peperduur nieuw stadion

RSC Anderlecht kwam plots op de proppen met plannen om een nieuw stadion te bouwen, maar rivaal ...

165
165
‘Standard vreest: Ivan Leko krijgt plots topaanbieding’

Ivan Leko had dit seizoen een duidelijk plan voor ogen bij Standard Luik, maar uiteindelijk zullen ...

110
110
JPL of CPL? Radja Nainggolan bereikt overeenkomst

Radja Nainggolan liet zich een paar dagen geleden nog uit over zijn toekomst bij Lokeren-Temse. De ...

196
196
Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

321
321
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

315
315
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

577
577
Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

486
486
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

352
352
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

162
162
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

251
251
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

161
161
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

455
455
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

120
120
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

316
316
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

199
199
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

460
460

Meer sportnieuws