Villarreal onderschat Anderlecht niet: "Dat wisten we"

door
Villarreal onderschat Anderlecht niet:

Gaat Anderlecht nog eens ouderwets Europees stunten? De Brusselaars spelen morgen in en tegen Villarreal. In Brussel werd het 1-1, maar er zat meer in. Bij de Spaanse subtopper onderschatten ze de Belgische recordkampioen zeker niet.


Trainer Quique Setién sprak vandaag over Anderlecht. “Wij willen hetzelfde doen als anders: via balbezit Anderlecht zo ver mogelijk van ons doel weghouden.” De kans is groot dat Villarreal weer een aantal sterkhouders op de bank zal laten beginnen, want La Liga is belangrijker. Toch zullen ze nog steeds een zeer competitief elftal op de been brengen.

NIET ONDERSCHATTEN

Zo is de kans groot dat middenvelder Alex Baena aan de aftrap zal verschijnen. "Dat enkele spelers rust kregen in Brussel wil niet zeggen dat we Anderlecht hebben onderschat. We wisten dat Anderlecht een goed elftal heeft en we analyseerden ze goed. Zij wisten ons goed onder druk te zetten en ik ben er zeker van dat ze dit nu weer gaan proberen te doen. We zullen geduld moeten hebben in balbezit en niet in paniek geraken”, verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Bij Anderlecht zijn er geen gekwetsten en het is afwachten of Brian Riemer gaat roteren. Amadou Diawara, geschorst tegen Cercle Brugge, zal mogelijk in de plaats van Kristian Arnstad – die zijn beste partij sinds lang speelde – komen. Daarnaast lijkt de kans ook groot te zijn dat Islam Slimani deze keer wel start, nadat hij in de thuismatch tegen de Spanjaarden op de bank begon. RSCA hoopt zich te plaatsen, maar het is geen absolute must. Villarreal is de grote favoriet en RSCA kan dus zonder druk de match aanvatten.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Gaat RSCA stunten tegen Villarreal?

Meest recent

Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

8
8
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

157
157
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

23
23
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

41
41
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

120
120
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

73
73
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

239
239
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

120
120
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

160
160
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

120
120
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

186
186
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

219
219
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

159
159
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

167
167
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

38
38
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

282
282
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

510
510
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

328
328
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

175
175
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

65
65
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

166
166
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

132
132
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

476
476
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

158
158
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

307
307

Meer sportnieuws