Villarreal onderschat Anderlecht niet: "Dat wisten we"

door
Villarreal onderschat Anderlecht niet:

Gaat Anderlecht nog eens ouderwets Europees stunten? De Brusselaars spelen morgen in en tegen Villarreal. In Brussel werd het 1-1, maar er zat meer in. Bij de Spaanse subtopper onderschatten ze de Belgische recordkampioen zeker niet.


Trainer Quique Setién sprak vandaag over Anderlecht. “Wij willen hetzelfde doen als anders: via balbezit Anderlecht zo ver mogelijk van ons doel weghouden.” De kans is groot dat Villarreal weer een aantal sterkhouders op de bank zal laten beginnen, want La Liga is belangrijker. Toch zullen ze nog steeds een zeer competitief elftal op de been brengen.

NIET ONDERSCHATTEN

Zo is de kans groot dat middenvelder Alex Baena aan de aftrap zal verschijnen. "Dat enkele spelers rust kregen in Brussel wil niet zeggen dat we Anderlecht hebben onderschat. We wisten dat Anderlecht een goed elftal heeft en we analyseerden ze goed. Zij wisten ons goed onder druk te zetten en ik ben er zeker van dat ze dit nu weer gaan proberen te doen. We zullen geduld moeten hebben in balbezit en niet in paniek geraken”, verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Bij Anderlecht zijn er geen gekwetsten en het is afwachten of Brian Riemer gaat roteren. Amadou Diawara, geschorst tegen Cercle Brugge, zal mogelijk in de plaats van Kristian Arnstad – die zijn beste partij sinds lang speelde – komen. Daarnaast lijkt de kans ook groot te zijn dat Islam Slimani deze keer wel start, nadat hij in de thuismatch tegen de Spanjaarden op de bank begon. RSCA hoopt zich te plaatsen, maar het is geen absolute must. Villarreal is de grote favoriet en RSCA kan dus zonder druk de match aanvatten.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Gaat RSCA stunten tegen Villarreal?

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

7
7
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

103
103
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

308
308
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

178
178
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

204
204
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

266
266
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

88
88
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

660
660
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

332
332
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

264
264
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

335
335
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

404
404
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

375
375
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

506
506
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

432
432
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

400
400
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

317
317

Meer sportnieuws