Villarreal onderschat Anderlecht niet: "Dat wisten we"

door
Villarreal onderschat Anderlecht niet:

Gaat Anderlecht nog eens ouderwets Europees stunten? De Brusselaars spelen morgen in en tegen Villarreal. In Brussel werd het 1-1, maar er zat meer in. Bij de Spaanse subtopper onderschatten ze de Belgische recordkampioen zeker niet.


Trainer Quique Setién sprak vandaag over Anderlecht. “Wij willen hetzelfde doen als anders: via balbezit Anderlecht zo ver mogelijk van ons doel weghouden.” De kans is groot dat Villarreal weer een aantal sterkhouders op de bank zal laten beginnen, want La Liga is belangrijker. Toch zullen ze nog steeds een zeer competitief elftal op de been brengen.

NIET ONDERSCHATTEN

Zo is de kans groot dat middenvelder Alex Baena aan de aftrap zal verschijnen. "Dat enkele spelers rust kregen in Brussel wil niet zeggen dat we Anderlecht hebben onderschat. We wisten dat Anderlecht een goed elftal heeft en we analyseerden ze goed. Zij wisten ons goed onder druk te zetten en ik ben er zeker van dat ze dit nu weer gaan proberen te doen. We zullen geduld moeten hebben in balbezit en niet in paniek geraken”, verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Bij Anderlecht zijn er geen gekwetsten en het is afwachten of Brian Riemer gaat roteren. Amadou Diawara, geschorst tegen Cercle Brugge, zal mogelijk in de plaats van Kristian Arnstad – die zijn beste partij sinds lang speelde – komen. Daarnaast lijkt de kans ook groot te zijn dat Islam Slimani deze keer wel start, nadat hij in de thuismatch tegen de Spanjaarden op de bank begon. RSCA hoopt zich te plaatsen, maar het is geen absolute must. Villarreal is de grote favoriet en RSCA kan dus zonder druk de match aanvatten.

LEES OOK: Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Gaat RSCA stunten tegen Villarreal?

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

6
6
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

58
58
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

125
125
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

44
44
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

64
64
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

42
42
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

342
342
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

95
95
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

222
222
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

479
479
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

373
373
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

90
90
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

233
233
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

156
156
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

277
277
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

325
325
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

310
310
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

339
339
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

202
202
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

141
141
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

213
213
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

751
751
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

325
325
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

133
133

Meer sportnieuws