Villarreal onderschat Anderlecht niet: "Dat wisten we"

178 stemmen
Villarreal onderschat Anderlecht niet:

Gaat Anderlecht nog eens ouderwets Europees stunten? De Brusselaars spelen morgen in en tegen Villarreal. In Brussel werd het 1-1, maar er zat meer in. Bij de Spaanse subtopper onderschatten ze de Belgische recordkampioen zeker niet.


Trainer Quique Setién sprak vandaag over Anderlecht. “Wij willen hetzelfde doen als anders: via balbezit Anderlecht zo ver mogelijk van ons doel weghouden.” De kans is groot dat Villarreal weer een aantal sterkhouders op de bank zal laten beginnen, want La Liga is belangrijker. Toch zullen ze nog steeds een zeer competitief elftal op de been brengen.

NIET ONDERSCHATTEN

Zo is de kans groot dat middenvelder Alex Baena aan de aftrap zal verschijnen. "Dat enkele spelers rust kregen in Brussel wil niet zeggen dat we Anderlecht hebben onderschat. We wisten dat Anderlecht een goed elftal heeft en we analyseerden ze goed. Zij wisten ons goed onder druk te zetten en ik ben er zeker van dat ze dit nu weer gaan proberen te doen. We zullen geduld moeten hebben in balbezit en niet in paniek geraken”, verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Bij Anderlecht zijn er geen gekwetsten en het is afwachten of Brian Riemer gaat roteren. Amadou Diawara, geschorst tegen Cercle Brugge, zal mogelijk in de plaats van Kristian Arnstad – die zijn beste partij sinds lang speelde – komen. Daarnaast lijkt de kans ook groot te zijn dat Islam Slimani deze keer wel start, nadat hij in de thuismatch tegen de Spanjaarden op de bank begon. RSCA hoopt zich te plaatsen, maar het is geen absolute must. Villarreal is de grote favoriet en RSCA kan dus zonder druk de match aanvatten.

LEES OOK: Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

Gaat RSCA stunten tegen Villarreal?

Meest recent

Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

1
1
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

27
27
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

25
25
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

376
376
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

298
298
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

117
117
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

22
22
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

253
253
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

286
286
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

284
284
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

273
273
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

326
326
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

168
168
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

477
477
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

228
228
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

321
321
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

111
111
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

412
412
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

133
133
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

81
81
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

53
53
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105

Meer sportnieuws