'Parker heeft meteen uitzicht op fraaie nieuwe job'

739 stemmen
'Parker heeft meteen uitzicht op fraaie nieuwe job'

Amper 67 dagen wist Scott Parker het uiteindelijk te trekken als trainer van Club Brugge. De Engelsman werd op 31 december aangesteld na het ontslag van Carl Hoefkens, maar won amper twee van zijn twaalf wedstrijden. Na de 5-1-pandoering op Benfica in de Champions League werd hij vorige week op straat gezet, tot grote opluchting van zowat iedereen in Brugge.


De passage van Parker bij Blauw-Zwart kan alleen maar als een complete mislukking gezien worden en die leidde al tot zijn tweede ontslag dit seizoen. Hij was in augustus immers ook al ontslagen bij Bournemouth na een 9-0 tegen Liverpool. Desondanks lijkt de reputatie van Parker niet meteen een deuk gekregen te hebben. Hij heeft zelfs nu al uitzicht op een mooie nieuwe job.

Volgens de Daily Mail is Parker immers één van de kandidaten om in de zomer aan de slag te gaan als bondscoach van Jong Engeland. Dat wordt momenteel nog gecoacht door Lee Carsley, maar die zou overwegen om na het het komende EK op te stappen om weer zijn kans te wagen in het clubvoetbal. De Engelse FA denkt nu al na over een opvolger en Parker zou één van de trainers zijn die zich aan een telefoontje mag verwachten.

GROTE NAMEN
De FA lijkt immers te mikken op vrij jonge coaches die een grote carrière als speler gemaakt hebben. Naast Parker zouden immers ook Frank Lampard en Steven Gerrard op het Engelse lijstje staan. Beide ex-toppers als speler zijn momenteel coaches zonder werk, nadat ze eerder dit seizoen ontslagen werden bij respectievelijk Everton en Aston Villa.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Zou die job Parker beter liggen?

Meest recent

WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

4
4
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

39
39
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

127
127
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

61
61
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

231
231
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

289
289
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

89
89
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

177
177
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

215
215
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

146
146
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

248
248
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

472
472
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

145
145
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

154
154
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

162
162
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

135
135
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

296
296
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

370
370
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

613
613
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

473
473
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

569
569
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

301
301
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

617
617

Meer sportnieuws