'Parker heeft meteen uitzicht op fraaie nieuwe job'

door
'Parker heeft meteen uitzicht op fraaie nieuwe job'

Amper 67 dagen wist Scott Parker het uiteindelijk te trekken als trainer van Club Brugge. De Engelsman werd op 31 december aangesteld na het ontslag van Carl Hoefkens, maar won amper twee van zijn twaalf wedstrijden. Na de 5-1-pandoering op Benfica in de Champions League werd hij vorige week op straat gezet, tot grote opluchting van zowat iedereen in Brugge.


De passage van Parker bij Blauw-Zwart kan alleen maar als een complete mislukking gezien worden en die leidde al tot zijn tweede ontslag dit seizoen. Hij was in augustus immers ook al ontslagen bij Bournemouth na een 9-0 tegen Liverpool. Desondanks lijkt de reputatie van Parker niet meteen een deuk gekregen te hebben. Hij heeft zelfs nu al uitzicht op een mooie nieuwe job.

Volgens de Daily Mail is Parker immers één van de kandidaten om in de zomer aan de slag te gaan als bondscoach van Jong Engeland. Dat wordt momenteel nog gecoacht door Lee Carsley, maar die zou overwegen om na het het komende EK op te stappen om weer zijn kans te wagen in het clubvoetbal. De Engelse FA denkt nu al na over een opvolger en Parker zou één van de trainers zijn die zich aan een telefoontje mag verwachten.

GROTE NAMEN
De FA lijkt immers te mikken op vrij jonge coaches die een grote carrière als speler gemaakt hebben. Naast Parker zouden immers ook Frank Lampard en Steven Gerrard op het Engelse lijstje staan. Beide ex-toppers als speler zijn momenteel coaches zonder werk, nadat ze eerder dit seizoen ontslagen werden bij respectievelijk Everton en Aston Villa.

Zou die job Parker beter liggen?

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

23
23
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

45
45
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

34
34
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

241
241
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

115
115
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

45
45
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

145
145
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

34
34
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

275
275
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

240
240
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

31
31
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

305
305
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

211
211
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

265
265
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

211
211
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

232
232
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

966
966
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

187
187
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

791
791
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

558
558
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

526
526
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

270
270
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

346
346
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

718
718
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

870
870

Meer sportnieuws