Wilmots weet waarom Ancelotti Hazard negeert

door
Wilmots weet waarom Ancelotti Hazard negeert

Eden Hazard komt niet meer aan spelen toe bij Real Madrid, maar aan vertrekken denkt hij niet. Marc Wilmots, Nicolas Frutos en Philippe Albert gaven hun mening over de uitzichtloze situatie van de ex-Rode Duivel. Volgt er een afscheid in mineur?


Eden Hazard gaf aan dat hij wil spelen en hoopt dat bij Real Madrid te doen. Zijn enorme loon van 25 miljoen euro en het feit dat zijn gezin zich heel goed voelt in Madrid, zorgt ervoor dat Hazard in de zomer wellicht geen transfer wil afdwingen. Wilmots kent hem maar al te goed en sprak over Hazard. "Het mooie is dat hij nog steeds wil spelen. Maar Eden is geen trainingsbeest, maar iemand die leeft van matchen. Hij neemt ritme dankzij de wedstrijden. Het is een vicieuze cirkel die door sommige clubs geaccepteerd wordt, maar door anderen niet", aldus Wilmots over de reden waarom Carlo Ancelotti Hazard negeert.

VERSCHRIKKELIJK

Albert vind het zeer jammer dat Hazard op deze manier stilaan richting afscheid aan het gaan is. "Het is verschrikkelijk. Hij stond meer dan tien jaar in de top 5-6 spelers ter wereld. Hij heeft de mensen zoveel plezier gegeven en verdient het niet dat zijn carrière op deze manier eindigt", zei de ex-Rode Duivel.

Het slotwoord in La Tribune was voor Frutos. “Mentaal zit hij zeer diep, denk ik. Ik hoop dat hij snel weer op het veld staat, want hij kan nog steeds schitteren als hij mag spelen.” Hazard speelde dit seizoen nog maar in zeven wedstrijden mee. Hij scoorde een keer en leverde een assist in amper 296 minuten.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Gaat Hazard niets meer spelen?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

130
130
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

29
29
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

193
193
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

140
140
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

258
258
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

134
134
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

55
55
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

156
156
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

59
59
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

326
326
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

478
478
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

78
78
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

268
268
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

226
226
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

456
456
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

417
417
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

634
634
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

554
554
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

150
150
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

497
497
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

199
199
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

444
444
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

125
125

Meer sportnieuws