Wilmots weet waarom Ancelotti Hazard negeert

door
Wilmots weet waarom Ancelotti Hazard negeert

Eden Hazard komt niet meer aan spelen toe bij Real Madrid, maar aan vertrekken denkt hij niet. Marc Wilmots, Nicolas Frutos en Philippe Albert gaven hun mening over de uitzichtloze situatie van de ex-Rode Duivel. Volgt er een afscheid in mineur?


Eden Hazard gaf aan dat hij wil spelen en hoopt dat bij Real Madrid te doen. Zijn enorme loon van 25 miljoen euro en het feit dat zijn gezin zich heel goed voelt in Madrid, zorgt ervoor dat Hazard in de zomer wellicht geen transfer wil afdwingen. Wilmots kent hem maar al te goed en sprak over Hazard. "Het mooie is dat hij nog steeds wil spelen. Maar Eden is geen trainingsbeest, maar iemand die leeft van matchen. Hij neemt ritme dankzij de wedstrijden. Het is een vicieuze cirkel die door sommige clubs geaccepteerd wordt, maar door anderen niet", aldus Wilmots over de reden waarom Carlo Ancelotti Hazard negeert.

VERSCHRIKKELIJK

Albert vind het zeer jammer dat Hazard op deze manier stilaan richting afscheid aan het gaan is. "Het is verschrikkelijk. Hij stond meer dan tien jaar in de top 5-6 spelers ter wereld. Hij heeft de mensen zoveel plezier gegeven en verdient het niet dat zijn carrière op deze manier eindigt", zei de ex-Rode Duivel.

Het slotwoord in La Tribune was voor Frutos. “Mentaal zit hij zeer diep, denk ik. Ik hoop dat hij snel weer op het veld staat, want hij kan nog steeds schitteren als hij mag spelen.” Hazard speelde dit seizoen nog maar in zeven wedstrijden mee. Hij scoorde een keer en leverde een assist in amper 296 minuten.

LEES OOK: Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Gaat Hazard niets meer spelen?

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

22
22
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

95
95
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

298
298
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

51
51
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

704
704
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

94
94
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

170
170
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

248
248
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

105
105
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

316
316
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

313
313
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

68
68
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

870
870
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

163
163
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

693
693
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

369
369
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

265
265
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

635
635
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

439
439
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

94
94
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

828
828
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

286
286

Meer sportnieuws