TRANSFERUURTJE: 'Beweging bij Club Brugge, Eden Hazard verrast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Beweging bij Club Brugge, Eden Hazard verrast'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien beginnen heel wat clubs met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Rik De Mil blijft naar alle waarschijnlijkheid tot het einde van het seizoen trainer van Club Brugge. Hij krijgt dus enkele maanden de tijd om zich te bewijzen aan het bestuur. Dat kan ondertussen in alle rust naar een nieuwe trainer voor komend seizoen zoeken, als dit nodig zou blijken. In de zomer kunnen er wel eens de nodige transfers plaatsvinden in Brugge. Ferran Jutgla, Tajon Buchanan en vooral Noa Lang worden aan een vertrek gelinkt.



Nicolas Frutos keert mogelijk terug naar de Jupiler Pro League. De ex-spits van Anderlecht heeft zich kandidaat gesteld om de nieuwe Hoofd Jeugdopleiding te worden van Sporting Charleroi, al is hij daar zeker niet de enige kandidaat. 

Gift Orban wil naar eigen zeggen ooit in de Premier League of Bundesliga spelen en dankzij zijn 9 goals in 8 matchen zal er snel interesse komen. De fans van AA Gent moeten nog niet vrezen voor een vertrek, want Michel Louwagie liet al verstaan dat de club hem in de zomer niet wil verkopen. Al kan bij een monsterbod natuurlijk alles snel veranderen... 



BUITENLAND

Neymar heeft geen intentie om PSG te verlaten. De Braziliaanse aanvaller wil zijn carrière afsluiten bij PSG, waar hij nog tot medio 2027 onder contract ligt. Dan zal hij 35 jaar zijn. 

Manchester United 
zoekt een nieuwe topspits. Wout Weghorst depanneert, maar Victor Osimhen mag dromen van een transfer naar de Engelse topclub. De spits van Napoli is echter een zeer dure vogel, want hij kost 150 miljoen euro. Man Utd zou voorlopig 'slechts' 100 miljoen euro willen betalen. Dusan Vlahovic van Juventus is ook een piste, Harry Kane niet.



In de Serie A zoekt AS Roma een nieuwe doelman. Emiliano Martinez zou de overstap kunnen maken van Aston Villa. De doelman was op het WK nog van grote waarde bij Argentinië. Bij rivaal Inter dubben ze over de toekomst van Romelu Lukaku. Huren ze hem nog een jaar van Chelsea, of gaan ze voor Marcus Thuram van Borussia Mönchengladbach? Ook FC Barcelona, Tottenham, Newcastle, PSG en Juventus azen op de transfervrije Franse aanvaller.

Eden Hazard wil dolgraag terug spelen, maar liefst bij Real Madrid. De ex-Rode Duivel wil naar eigen zeggen in Madrid blijven, maar daar lijkt hij toch weinig kans te maken op meer speelkansen. Hazard ligt er nog onder contract tot medio 2024.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Verwacht je veel transfers bij Club?

Meest recent

Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

1
1
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

9
9
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

103
103
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

16
16
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

30
30
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

140
140
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

138
138
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

47
47
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

49
49
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

183
183
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

178
178
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

58
58
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

256
256
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

424
424
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

197
197
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

159
159
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

537
537
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

397
397
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

46
46
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

127
127
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

345
345
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

174
174
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522

Meer sportnieuws