TRANSFERUURTJE: 'Beweging bij Club Brugge, Eden Hazard verrast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Beweging bij Club Brugge, Eden Hazard verrast'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien beginnen heel wat clubs met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Rik De Mil blijft naar alle waarschijnlijkheid tot het einde van het seizoen trainer van Club Brugge. Hij krijgt dus enkele maanden de tijd om zich te bewijzen aan het bestuur. Dat kan ondertussen in alle rust naar een nieuwe trainer voor komend seizoen zoeken, als dit nodig zou blijken. In de zomer kunnen er wel eens de nodige transfers plaatsvinden in Brugge. Ferran Jutgla, Tajon Buchanan en vooral Noa Lang worden aan een vertrek gelinkt.



Nicolas Frutos keert mogelijk terug naar de Jupiler Pro League. De ex-spits van Anderlecht heeft zich kandidaat gesteld om de nieuwe Hoofd Jeugdopleiding te worden van Sporting Charleroi, al is hij daar zeker niet de enige kandidaat. 

Gift Orban wil naar eigen zeggen ooit in de Premier League of Bundesliga spelen en dankzij zijn 9 goals in 8 matchen zal er snel interesse komen. De fans van AA Gent moeten nog niet vrezen voor een vertrek, want Michel Louwagie liet al verstaan dat de club hem in de zomer niet wil verkopen. Al kan bij een monsterbod natuurlijk alles snel veranderen... 



BUITENLAND

Neymar heeft geen intentie om PSG te verlaten. De Braziliaanse aanvaller wil zijn carrière afsluiten bij PSG, waar hij nog tot medio 2027 onder contract ligt. Dan zal hij 35 jaar zijn. 

Manchester United 
zoekt een nieuwe topspits. Wout Weghorst depanneert, maar Victor Osimhen mag dromen van een transfer naar de Engelse topclub. De spits van Napoli is echter een zeer dure vogel, want hij kost 150 miljoen euro. Man Utd zou voorlopig 'slechts' 100 miljoen euro willen betalen. Dusan Vlahovic van Juventus is ook een piste, Harry Kane niet.



In de Serie A zoekt AS Roma een nieuwe doelman. Emiliano Martinez zou de overstap kunnen maken van Aston Villa. De doelman was op het WK nog van grote waarde bij Argentinië. Bij rivaal Inter dubben ze over de toekomst van Romelu Lukaku. Huren ze hem nog een jaar van Chelsea, of gaan ze voor Marcus Thuram van Borussia Mönchengladbach? Ook FC Barcelona, Tottenham, Newcastle, PSG en Juventus azen op de transfervrije Franse aanvaller.

Eden Hazard wil dolgraag terug spelen, maar liefst bij Real Madrid. De ex-Rode Duivel wil naar eigen zeggen in Madrid blijven, maar daar lijkt hij toch weinig kans te maken op meer speelkansen. Hazard ligt er nog onder contract tot medio 2024.

LEES OOK: Oude ruzie tussen Messi en ex-ploegmaat duikt weer op

Trending:

‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’
‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’

Verwacht je veel transfers bij Club?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

36
36
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

94
94
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

301
301
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

95
95
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

33
33
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

515
515
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

73
73
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

760
760
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

150
150
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

146
146
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

279
279
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

102
102
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

756
756
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

551
551
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

347
347
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

219
219
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

754
754
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

56
56
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

367
367
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

355
355
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1276
1276
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2221
2221
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws