Hazard met complete verrassing: "Ik blijf bij Real Madrid"

door
Hazard met complete verrassing:

Sinds zijn komst in 2019 bij Real Madrid heeft Eden Hazard nauwelijks geluk gekend in Madrid. De Rode Duivel verzeilde van de ene blessure in de andere, en kon nooit zijn vorm van weleer bij Chelsea etaleren bij de Koninklijke. De dagen van Hazard bij Real leken dan ook geteld, al denkt de 32-jarige flankspeler daar anders over. 


In een exclusief interview van Vincent Langendries met Eden Hazard klapte de Real-speler uit de biecht over zijn toekomst in Spanje. De 32-jarige flankspeler verraste vriend en vijand met zijn uiteindelijke conclusie. "Ik blijf bij Real Madrid. Een transfer is op dit moment niet bespreekbaar. Het is normaal dat er heel veel mensen aan me twijfelen, en ik heb daar ook alle begrip voor. Ik hoop dat ik snel mag spelen en dat ik kan bewijzen dat ik nog steeds kan voetballen", aldus Hazard aan de journalist van de RTBF. 

De beslissing van Hazard om bij Real Madrid te blijven doet ongetwijfeld heel wat criticasters twijfelen bij de bedoelingen van de Rode Duivel bij de Koninklijke. Vorige week kwam Fabrizio Romano immers nog met de boodschap op de proppen dat Real Madrid zo snel mogelijk afscheid zou willen nemen van Hazard. Het contract van de flankspeler loopt namelijk medio 2024 af, en bij Real Madrid hoopt men nog om één of andere transfersom te vangen voor de 32-jarige Belg.

Amper gespeeld dit seizoen

De onvrede bij Real Madrid rond Hazard valt dan ook wel te begrijpen. Eden Hazard verzamelde dit seizoen amper 296 speelminuten voor de Koninklijke, en het is inmiddels al van 3 januari geleden dat de Rode Duivel in actie kwam voor de Madrilenen. Dat was overigens in een bekerwedstrijd tegen laagvlieger Cacereno. Sindsdien zit Hazard onophoudelijk op de bank onder Carlo Ancelotti, en krijgt hij zelfs geen rol als invaller gegund door de Italiaan. 

LEES OOK: 'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Terechte keuze van Hazard?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

79
79
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

32
32
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

54
54
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

52
52
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

82
82
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

231
231
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

184
184
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

314
314
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

369
369
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

98
98
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

161
161
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

297
297
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

963
963
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

395
395
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

802
802
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

228
228
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

751
751
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

501
501
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1073
1073

Meer sportnieuws