Het zat er al enkele dagen aan te komen, maar het is nu ook officieel. Simon Mignolet is niet langer Rode Duivel. Dat deelden de speler van Club Brugge en de KBVB officieel mee. De doelman speelde in totaal 35 wedstrijden voor de Rode Duivels.
Na Toby Alderweireld en Eden Hazard is Simon Mignolet de volgende die na het WK stopt als international. Hij deelde een filmpje mee via Instagram, ook de KBVB kwam met een bericht over het afhaken van 'Big Si'. "Na Toby Alderweireld heeft nu ook Simon Mignolet besloten om te stoppen als Rode Duivel. Mignolet debuteerde tegen Oostenrijk in 2011 en speelde 35 keer voor de Rode Duivels. Hij maakte maar liefst vijf grote eindtornooien mee, waarvan twee Europese kampioenschappen en drie WK's", luidt het.
"Ik heb de eer gehad om dit prachtige land dertien jaar te vertegenwoordigen. Maar nu is het tijd om te stoppen met de nationale ploeg. Trots en dankbaarheid zijn de twee woorden die dat mooie hoofdstuk het beste beschrijven. Ik wil mijn ploegmaten, staff en fans bedanken voor deze onvergetelijke periode. Het was een harde beslissing, maar ik voel dat het tijd is", laat de huidige keeper van Club Brugge weten.