Vandenbempt: "De donkere kant van Union kan ik echt niet appreciëren"

2134
Vandenbempt:

Union SG kende een fantastische week met een gelijkspel in Berlijn en een zege in Genk. Tegen KRC Genk speelden ze zeker niet hun beste wedstrijd, maar Union SG heeft geleerd uit het vorige seizoen. Het mag ook 'lelijk' winnen, zeker in de eindstrijd. Toch kan Peter Vandenbempt dat niet echt waarderen.


"Union heeft onder Karel Geraerts al laten zien dat het zelf geweldig kan voetballen, aanvallen, druk zetten en dominant zijn zoals tegen Club Brugge. Maar de donkere kant van Union gisteren met dat oeverloos tijd rekken, die vele kleine foutjes en het enerveren van de tegenstander, dat kan ik niet echt appreciëren. En misschien wordt dat wel het probleem van Racing Genk. Want Antwerp kan dat en Union kan dat. En ze zijn het alle twee op die manier komen doen in Genk. Ze kunnen geweldig voetballen, maar ook lelijk winnen. En Racing Genk kan dat nog niet", laat Vandenbempt weten bij Sporza.

EENMALIG?

Uiteraard is dat niet het mooiste om naar te kijken, maar Union SG kende dan ook een pittige week met de Europese verplaatsing en de vertraging met de vlucht. En dat op drie dagen voor het treffen tegen Genk, wat mogelijk cruciaal was inzake de titelkansen voor Union. Dat de Brusselaars dit eenmalig deden, valt dan ook te verdedigen. Niet verliezen was enorm belangrijk. Als Union SG de komende weken weer zijn normale voetbal gaat spelen, dan is dit een voetnoot.

LEES OOK: Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Gaat dit eenmalig zijn bij Union?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

60
60
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

64
64
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

81
81
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

75
75
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

146
146
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

201
201
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

105
105
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

74
74
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

106
106
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

975
975
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

165
165
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

399
399
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

438
438
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

420
420

Meer sportnieuws