Hazard: "Ik dacht dat hij Martinez zou opvolgen"

door
Hazard:

Eden Hazard stopte na het WK als Rode Duivel. Hij volgde het voorbeeld van bondscoach Roberto Martinez die ook zijn afscheid aankondigde. De bondscoach werd nadien opgevolgd door Domenico Tedesco, wat toch een grote verrassing was. Ook voor Hazard.


De speler van Real Madrid had immers verwacht dat Thierry Henry een kans zou krijgen. Ook jongens als Toby Alderweireld en Romelu Lukaku zagen dat duidelijk wel zitten. "Ik had verwacht dat Henry zou overnemen, maar ik begrijp dat ze een nieuwe weg wensten in te slaan en het hoofdstuk van Martinez wilden afsluiten", zegt Hazard bij RTBF.

TEDESCO KRIJGT LOF

Tedesco zal wellicht veel wijzigingen doorvoeren en heel dynamische willen gaan spelen. Het is daarom zeker geen toeval dat na Hazard ook Toby Alderweireld en Simon Mignolet er de brui aan gaven. "Ik sprak met de Duitse spelers van Real Madrid en zij vertelden mij dat het een heel goede trainer is", zegt Hazard over Tedesco. "Hij heeft nog steeds een Hazard in zijn team (Thorgan, nvdr.), dus hij kan alleen maar goed werk leveren", lacht Hazard.

Tedesco maakt vrijdag zijn selectie bekend voor de matchen tegen Zweden en Duitsland. Daar zullen ongetwijfeld heel wat nieuwe namen tussen zitten. Zo mogen we jongens als Romeo Lavia, Johan Bakayoko, Mike Trésor en anderen wellicht verwachten. Zij zijn zeer goed bezig en hopen onder Tedesco hun debuut te maken voor de nationale ploeg. Het wordt alvast een spannende week voor hen.

LEES OOK: Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Had de KBVB voor Henry moeten kiezen?

Meest recent

Domper Hayen: meubelstuk per direct weg bij KRC Genk

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

40
40
Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Het ontslag van coach Ruben Amorim heeft voorlopig weinig zoden aan de dijk gebracht bij Manchester ...

9
9
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

124
124
Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

In de Engelse Premier League kan leider Arsenal FC, dat donderdag titelverdediger Livepool FC ...

23
23
Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

33
33
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

217
217
Vertrek met Gouden Schoen? Nieuwe transferwending Tzolis

De kans is groot dat Club Brugge aanstaande zondag voor de 17de keer in de geschiedenis met de ...

597
597
'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

172
172
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

263
263
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

104
104
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

439
439
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

59
59
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

148
148
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

222
222
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

120
120
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

57
57
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

213
213
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

400
400
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

432
432
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

191
191
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

107
107
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

497
497
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

594
594
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

151
151
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

180
180

Meer sportnieuws