Sardella ziet nog groot werkpunt bij Anderlecht

door
Sardella ziet nog groot werkpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een geslaagd weekend met een thuiszege tegen Cercle Brugge. Paars-Wit zette de Vereniging met 2-0 opzij in het Lotto Park en staat zo op een zucht van de top acht. Alleen maar lachende gezichten achteraf bij de recordkampioen.


Anderlecht kon daarbij rekenen op een uitstekende Islam Slimani. De Algerijn deed tegen Cercle waarvoor hij aangetrokken werd: scoren. Slimani opende al na negen minuten de score. Vijf minuten voor tijd deed de ervaren aanvaller er nog eentje bij, goed voor drie deugddoende punten voor Anderlecht, dat wel een hele hoop kansen liet liggen om de score nog hoger te doen oplopen.

Killian Sardella mocht de hele wedstrijd opdraven bij de thuisploeg. De flankverdediger heeft vertrouwen voor het vervolg van de competitie. "Ik denk dat we de top acht halen als we zo verder doen", aldus Sardella bij La Dernière Heure. Toch ziet hij ook nog een groot werkpunt. "We hebben een hecht team. Zelfs na wat wissels daalt het niveau niet. Ons werkpunt is onze afwerking. We zullen niet elke wedstrijd evenveel kansen krijgen. We moeten streng zijn voor onszelf, maar ik maak me niet al te veel zorgen."

VILLARREAL

Tussen het JPL-geweld door staat Anderlecht donderdag eerst nog voor een Europese verplaatsing naar Villarreal. Brian Riemer en co gaan er op zoek naar de kwalificatie voor de kwartfinales van de Conference League na het knappe 1-1-gelijkspel in eigen huis. Na de zege tegen Cercle kan RSCA met vertrouwen uitkijken naar de Europese clash met de Gele Onderzeeër uit de Spaanse regio Valencia.

LEES OOK: 'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Plaatst Anderlecht zich tegen Villarreal?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

15
15
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

73
73
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

27
27
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

203
203
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

180
180
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

106
106
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

278
278
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

192
192
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

136
136
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

270
270
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

252
252
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

258
258
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

661
661

Meer sportnieuws