Sardella ziet nog groot werkpunt bij Anderlecht

324
Sardella ziet nog groot werkpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een geslaagd weekend met een thuiszege tegen Cercle Brugge. Paars-Wit zette de Vereniging met 2-0 opzij in het Lotto Park en staat zo op een zucht van de top acht. Alleen maar lachende gezichten achteraf bij de recordkampioen.


Anderlecht kon daarbij rekenen op een uitstekende Islam Slimani. De Algerijn deed tegen Cercle waarvoor hij aangetrokken werd: scoren. Slimani opende al na negen minuten de score. Vijf minuten voor tijd deed de ervaren aanvaller er nog eentje bij, goed voor drie deugddoende punten voor Anderlecht, dat wel een hele hoop kansen liet liggen om de score nog hoger te doen oplopen.

Killian Sardella mocht de hele wedstrijd opdraven bij de thuisploeg. De flankverdediger heeft vertrouwen voor het vervolg van de competitie. "Ik denk dat we de top acht halen als we zo verder doen", aldus Sardella bij La Dernière Heure. Toch ziet hij ook nog een groot werkpunt. "We hebben een hecht team. Zelfs na wat wissels daalt het niveau niet. Ons werkpunt is onze afwerking. We zullen niet elke wedstrijd evenveel kansen krijgen. We moeten streng zijn voor onszelf, maar ik maak me niet al te veel zorgen."

VILLARREAL

Tussen het JPL-geweld door staat Anderlecht donderdag eerst nog voor een Europese verplaatsing naar Villarreal. Brian Riemer en co gaan er op zoek naar de kwalificatie voor de kwartfinales van de Conference League na het knappe 1-1-gelijkspel in eigen huis. Na de zege tegen Cercle kan RSCA met vertrouwen uitkijken naar de Europese clash met de Gele Onderzeeër uit de Spaanse regio Valencia.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Plaatst Anderlecht zich tegen Villarreal?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

55
55
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

190
190
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

134
134
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

156
156
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

39
39
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

222
222
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

79
79
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

27
27
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

29
29
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

28
28
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

96
96
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

88
88
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

33
33
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

257
257
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

109
109
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

212
212
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

84
84
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

79
79

Meer sportnieuws