Sardella ziet nog groot werkpunt bij Anderlecht

door
Sardella ziet nog groot werkpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een geslaagd weekend met een thuiszege tegen Cercle Brugge. Paars-Wit zette de Vereniging met 2-0 opzij in het Lotto Park en staat zo op een zucht van de top acht. Alleen maar lachende gezichten achteraf bij de recordkampioen.


Anderlecht kon daarbij rekenen op een uitstekende Islam Slimani. De Algerijn deed tegen Cercle waarvoor hij aangetrokken werd: scoren. Slimani opende al na negen minuten de score. Vijf minuten voor tijd deed de ervaren aanvaller er nog eentje bij, goed voor drie deugddoende punten voor Anderlecht, dat wel een hele hoop kansen liet liggen om de score nog hoger te doen oplopen.

Killian Sardella mocht de hele wedstrijd opdraven bij de thuisploeg. De flankverdediger heeft vertrouwen voor het vervolg van de competitie. "Ik denk dat we de top acht halen als we zo verder doen", aldus Sardella bij La Dernière Heure. Toch ziet hij ook nog een groot werkpunt. "We hebben een hecht team. Zelfs na wat wissels daalt het niveau niet. Ons werkpunt is onze afwerking. We zullen niet elke wedstrijd evenveel kansen krijgen. We moeten streng zijn voor onszelf, maar ik maak me niet al te veel zorgen."

VILLARREAL

Tussen het JPL-geweld door staat Anderlecht donderdag eerst nog voor een Europese verplaatsing naar Villarreal. Brian Riemer en co gaan er op zoek naar de kwalificatie voor de kwartfinales van de Conference League na het knappe 1-1-gelijkspel in eigen huis. Na de zege tegen Cercle kan RSCA met vertrouwen uitkijken naar de Europese clash met de Gele Onderzeeër uit de Spaanse regio Valencia.

LEES OOK: 'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Plaatst Anderlecht zich tegen Villarreal?

Meest recent

Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

28
28
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

23
23
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

260
260
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

65
65
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

67
67
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

16
16
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

309
309
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

394
394
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

375
375
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

111
111
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

214
214
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

281
281
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

304
304
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

235
235
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

137
137
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

482
482
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

346
346
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

116
116
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

553
553
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

129
129
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

394
394
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

361
361

Meer sportnieuws