Pluspunt bij KVO: "In tegenstelling tot wat we lazen in de pers"

door
Pluspunt bij KVO:

In de strijd om het behoud lijkt KV Oostende plots weer wakker geschoten. De kustploeg verraste vorige week vriend en vijand door Club Brugge met 3-0 over de knie te leggen en zorgde ook zaterdagavond weer voor spektakel. In een duel met rechtstreekse concurrent AS Eupen wist het in de slotseconden nog een punt te leggen, ondanks dat het meer dan een helft met een man minder moest spelen.


Vijf minuten voor rust moest aanvoerder Anton Tanghe immers met rood inrukken nadat hij de doorgebroken N'Dri neergehaald had. Op dat moment stond KVO 0-1 voor, een voorsprong die het nog voor het rustsignaal prijs zou geven. Het zou in een knotsgekke tweede helft echter nog twee keer op voorsprong komen, om dat telkens weer uit handen te geven. Een nederlaag leek zelfs nog in de maak, maar in de slotseconden zorgde Rodin nog voor 4-4.

Het gelijkspel betekent wel dat KVO de kans laat liggen om naast Eupen op de eerste veilige plaats te komen, maar Dominik Thalhammer focust desondanks op het positieve. "Ik zeg chapeau voor wat mijn ploeg met tien spelers heeft gedaan", verklaarde de trainer op zijn persconferentie. "Twee keer voorkomen en in de blessuretijd nog gelijkmaken, dat wil zeggen dat het qua mentaliteit top zit, in tegenstelling tot wat we eerder in de pers lazen. Dit geeft een mentale boost voor de komende twee thuiswedstrijden."

Door het punt schudt Oostende wel voorlopig Zulte Waregem af om alleen op de zestiende plaats te komen, maar het blijft hangen op drie punten van Eupen. Er wachten hen nu twee pittige thuismatchen tegen Westerlo en Standard.


LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

KV Oostende pakt tegen Westerlo en Standard...

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

53
53
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

104
104
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

81
81
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

155
155
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

139
139
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

179
179
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

61
61
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

163
163
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

406
406
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

355
355
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

116
116
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

119
119
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

335
335
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

239
239
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

109
109
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

263
263
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

27
27
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

120
120
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

534
534
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

136
136
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

250
250
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

102
102
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

359
359
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

198
198

Meer sportnieuws