Defour: "Hij is de beste speler van KV Mechelen"

423 stemmen
Defour:

Na de 5-0-pandoering tegen Antwerp moest KV Mechelen reageren tegen STVV. De Maneblussers wonnen met 1-0 van de taaie Kanaries. Steven Defour en Geoffry Hairemans waren uiteraard zeer tevreden met de overwinning, want het behoud lijkt nu toch wel een zekerheid te zijn voor KV Mechelen.


Het was zeker geen hoogstaande pot voetbal, maar uiteraard was Defour zeer tevreden met de drie punten. "Dit is een heel belangrijke driepunter. Er was een grote opluchting bij ons en de supporters. Het was een heel moeilijke wedstrijd tegen een heel moeilijke tegenstander, die vooral defensief sterk is. Het was moeilijk om gaatjes te vinden en als we die vonden, ontbrak de kwaliteit aan de bal. Maar we zijn er blijven in geloven en werden beloond op het einde. Een pluim voor de werkkracht van de jongens. Ik had de penaltyfase ook niet gezien", aldus Defour bij Sporza.

HAIREMANS

Hairemans was weer bepalend. Met 8 goals en 6 assists is hij bijzonder belangrijk. "Hairemans is op dit moment de beste speler van KV Mechelen. Hij is al een heel seizoen bepalend", aldus Defour. De 31-jarige middenvelder sprak ook na de zege. "Dit doet ontzettend veel deugd, we wisten dat het vandaag heel belangrijk was. Met nog heel moeilijke tegenstanders op komst moesten we zeker de drie punten thuishouden. Het was geen hoogstaande wedstrijd, maar dat is tegen STVV elke keer het geval. Of het penalty was? Blijkbaar ging zijn arm omhoog. Ik heb nog geen beelden gezien. Niemand was eigenlijk aan het klagen, ik begrijp het niet zo goed. Wij zijn er natuurlijk blij mee. Ik heb mijn verantwoordelijkheid genomen en ik ben blij dat die penalty binnen ging."

LEES OOK: Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Eens met Defour?

Meest recent

"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

32
32
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

117
117
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

188
188
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

129
129
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

134
134
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

89
89
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

98
98
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

230
230
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

227
227
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

89
89
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

78
78
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

532
532
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

187
187
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

441
441
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

498
498
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

172
172
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

92
92
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

239
239
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

141
141
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

336
336
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

256
256
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

109
109
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

111
111

Meer sportnieuws