Transfernieuws bij STVV: "Ik vertrek"

325 stemmen
Transfernieuws bij STVV:

Bij STVV zijn heel wat spelers einde contract en de club moet flink aan de bak. Over twee dossiers is er al duidelijkheid. Eén speler gaat andere oorden opzoeken, een andere wil blijven. De Kanaries hebben de komende weken en maanden het nodige werk inzake contractbesprekingen. CEO Takayuki Tateishi sprak in Het Belang van Limburg over de aflopende contracten van Wolke Janssens en Mory Konaté.


“Ik hoop dat we Konaté langer kunnen houden. Dat gaan we toch proberen. De speler moet het natuurlijk zelf ook willen. Dat is bijvoorbeeld bij Janssens niet het geval. Wolke heeft zijn zinnen gezet op het buitenland", verklapte Tateishi. Janssens zelf kondigde in diezelfde krant zijn vertrek al aan.

"Zeg nooit nooit, maar de kans is eerder klein dat ik ook volgend seizoen nog Kanarie ben. Ik ben intussen zeven jaar aan deze club verbonden, in het voetbal is dat een eeuwigheid. Ik sluit ook niet helemaal uit dat ik mijn kribbel zet onder een nieuw contract bij STVV, maar de kans is groter dat ik vertrek dan dat ik blijf", aldus de speler.

BLIJVEN

Konaté gaf in Het Laatste Nieuws dan weer mee dat hij dolgraag wil blijven. “Of ik volgend seizoen nog bij STVV speel? Een logische vraag, maar ik kan je daar helaas nog niet op antwoorden. In juni ben ik einde contract, maar er staat nog geen gesprek met de directie in mijn agenda genoteerd. Ik wil graag blijven, want STVV is de club van mijn hart. Hopelijk komt het in orde.”

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Kan Janssens een hoger niveau aan dan STVV?

Meest recent

"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

38
38
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

90
90
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

84
84
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

55
55
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

36
36
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

63
63
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

362
362
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

156
156
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

420
420
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

435
435
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

147
147
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

80
80
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

226
226
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

127
127
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

323
323
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

249
249
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

103
103
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

101
101
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

268
268
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

412
412
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

144
144
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

230
230

Meer sportnieuws