Conte maakt eigen spits met de grond gelijk: "Sh*tseizoen"

door
Conte maakt eigen spits met de grond gelijk:

Ook Antonio Conte kan van Tottenham geen Engelse topclub maken. De Spurs blijven een ploeg die net onder de absolute in Engeland meedraait en de Italiaan zou na dit seizoen vertrekken. Conte was vandaag zeer scherp voor één van de grote zomeraanwinsten.


Richarlison was na de uitschakeling tegen AC Milan woedend. "Dit seizoen is waardeloos. Het ging goed, we hadden een goede reeks met overwinningen op West Ham United en Chelsea. En ineens zette hij me op de bank tegen Wolverhampton Wanderers, toen mocht ik vijf minuten invallen. Ik vroeg hem waarom dat was, maar hij vertelde het me niet. En dan vroegen ze me nu om een test te doen of ik speelklaar was, en toen was het zo ver en zat ik op de bank. Dat zijn dingen die je niet kunt begrijpen. We gaan wel zien wat hij (Conte, red.) erover zegt, maar we zijn hier niet gek met zijn allen. Ik ben een professional, ik werk elke dag en ik wil spelen."

POVER SEIZOEN.

De Braziliaanse aanvaller kwam in de zomer voor 58 miljoen euro over van Everton en in 1.121 minuten scoorde hij 2 keer en deelde hij 3 assists uit. Conte reageerde op de uithaal van zijn spits. "Hij leverde geen kritiek op mij. Hij zei dat hij een sh*tseizoen draait en daar heeft hij gelijk in: zijn seizoen is niet goed, omdat hij veel blessures heeft gehad. Richarlison heeft nog niet gescoord voor ons in de Premier League en maar twee keer in de Champions League", aldus conte.

"Het was heel eerlijk van hem om te zeggen dat zijn seizoen niet goed was. Ik denk dat Richarlison best weet dat hij een fout heeft gemaakt, want als je over jezelf spreekt, ben je erg zelfzuchtig. Ik zeg steeds tegen mijn spelers dat als we aan iets belangrijks willen bouwen, we als "wij" moeten denken. Richarlison heeft dat begrepen en heeft zijn excuses aangeboden", besloot de Italiaanse manager.

Stelt Richarlison teleur?

Meest recent

Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

24
24
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

46
46
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

78
78
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

141
141
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

47
47
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

130
130
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

352
352
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

187
187
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

40
40
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

174
174
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

207
207
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

82
82
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

194
194
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

228
228
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

155
155
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

336
336
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

249
249
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

69
69
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

41
41
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

149
149
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

171
171
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

298
298

Meer sportnieuws