Brys met de handen in het haar: "Maak me nog geen zorgen"

door
Brys met de handen in het haar:

Oud-Heverlee Leuven pakte vorige week een zeer deugddoende zege tegen Zulte Waregem. Vanavond staat de partij tegen Sporting Charleroi op het programma. Een belangrijke match in de strijd om de achtste plaats. Marc Brys zit met de handen in het haar.


"De overwinning tegen Zulte Waregem deed iedereen veel deugd. Eindelijk kregen we nog eens wat we verdienden”, verklaart Brys op de website van OHL. Tegen Charleroi wacht weer een belangrijke partij. “Charleroi is de laatste weken goed bezig. Ze zitten in een goede flow, maar we gaan er alles aan doen om het goede gevoel van vorige week door te trekken en een goed figuur te slaan op Charleroi”, aldus Brys.

BLESSURES

OHL kent wel héél veel blessureleed. Mario Gonzalez, Mathieu Maertens, Milan Taildeman en Emmanuel Toku zijn nu ook Siebe Schrijvers en Nachon Nsingi uitgevallen. Zij zullen er vrijdag niet bij zijn. Louis Patris pakte tegen Zulte Waregem zijn vijfde gele kaart waardoor geschorst is, en ook Joël Schingtienne zal Brys niet kunnen opstellen.

"Ik maak me ondanks de vele blessures geen zorgen om de kwaliteit van ons spel, maar het automatisme in de groep zal aangepast moeten worden. Jongens zoals Opoku en Traoré zullen nu ook hen kansen krijgen", aldus Brys.

LEES OOK: OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

Trending:

'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'
'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Gaat OHL de top acht halen?

Meest recent

"Goede band met Coucke" - oude bekende lonkt naar Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

40
40
'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

254
254
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

257
257
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

60
60
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

65
65
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

210
210
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

63
63
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1118
1118
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

158
158
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

165
165
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

571
571
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

528
528
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

95
95
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

535
535
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

616
616
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

172
172
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

397
397
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

238
238
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

287
287
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

409
409
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

349
349
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

114
114
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind waaien bij RSC Anderlecht, waar de ene na de andere nieuwkomer ...

441
441
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

83
83
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

1163
1163

Meer sportnieuws