Setién lovend voor Anderlecht: "Geen makkelijk team"

735 stemmen
Setién lovend voor Anderlecht:

RSC Anderlecht speelde na een sterke wedstrijd 1-1 tegen Villarreal en de Brusselaars mochten zelfs aanspraak maken op een zege. De Spanjaarden waren in bepaalde delen van de matchen dominant, maar ze hadden toch een taaie klant aan RSCA. Trainer Quique Setién sprak na de match over het gelijkspel in het Lotto Park.


"We hadden de match vrij goed onder controle, maar na de rust ging het mis in die 15-20 minuten. We voerden geen druk uit en konden niet onder hun druk uitvoetballen. We gaven te veel ruimte weg, maar na de inbreng van een aantal spelers kregen we de situatie weer onder controle. Al vonden we ook dan geen manier om de match naar ons toe te trekken en nog een tweede goal te scoren", zei Setién aan de Spaanse pers.

TEVREDEN

Toch was hij zeker niet ontevreden met het gelijkspel. "Ik ben best tevreden met het resultaat, want Anderlecht is geen makkelijk team om te bestrijden. We waren in bepaalde aspecten beter dan Anderlecht, maar je kan een wedstrijd moeilijk 90 minuten domineren. Het lukte ons 20 à 25 minuten niet. De kansen zijn nu 50/50, maar we spelen wel nog thuis, wat zeer positief is", aldus de coach. 

Gaat Setién in Spanje zijn invallers aan de aftrap laten komen? "Jackson, Moreno en Lo Celso waren niet klaar om nu 90 minuten te spelen." Zullen zij dat binnen een week wel zijn? Na hun inbreng had RSCA het alvast een stuk lastiger en moesten ze de bal aan Villarreal laten.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Gaat RSCA stunten in Spanje?

Meest recent

AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

2
2
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

455
455
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

24
24
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

80
80
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

163
163
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

14
14
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

35
35
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

222
222
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

118
118
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

297
297
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

231
231
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

401
401
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

409
409
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

244
244
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

74
74
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

101
101
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

179
179
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

60
60
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

66
66
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

526
526
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

183
183
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

190
190
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

952
952
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

110
110

Meer sportnieuws