Setién lovend voor Anderlecht: "Geen makkelijk team"

735 stemmen
Setién lovend voor Anderlecht:

RSC Anderlecht speelde na een sterke wedstrijd 1-1 tegen Villarreal en de Brusselaars mochten zelfs aanspraak maken op een zege. De Spanjaarden waren in bepaalde delen van de matchen dominant, maar ze hadden toch een taaie klant aan RSCA. Trainer Quique Setién sprak na de match over het gelijkspel in het Lotto Park.


"We hadden de match vrij goed onder controle, maar na de rust ging het mis in die 15-20 minuten. We voerden geen druk uit en konden niet onder hun druk uitvoetballen. We gaven te veel ruimte weg, maar na de inbreng van een aantal spelers kregen we de situatie weer onder controle. Al vonden we ook dan geen manier om de match naar ons toe te trekken en nog een tweede goal te scoren", zei Setién aan de Spaanse pers.

TEVREDEN

Toch was hij zeker niet ontevreden met het gelijkspel. "Ik ben best tevreden met het resultaat, want Anderlecht is geen makkelijk team om te bestrijden. We waren in bepaalde aspecten beter dan Anderlecht, maar je kan een wedstrijd moeilijk 90 minuten domineren. Het lukte ons 20 à 25 minuten niet. De kansen zijn nu 50/50, maar we spelen wel nog thuis, wat zeer positief is", aldus de coach. 

Gaat Setién in Spanje zijn invallers aan de aftrap laten komen? "Jackson, Moreno en Lo Celso waren niet klaar om nu 90 minuten te spelen." Zullen zij dat binnen een week wel zijn? Na hun inbreng had RSCA het alvast een stuk lastiger en moesten ze de bal aan Villarreal laten.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

Gaat RSCA stunten in Spanje?

Meest recent

'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

32
32
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

237
237
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

129
129
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

59
59
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

59
59
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

61
61
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

196
196
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

205
205
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

270
270
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

260
260
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

202
202
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

168
168
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

72
72
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

621
621
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

125
125
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

394
394
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

463
463
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1082
1082
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

151
151
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

838
838
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

233
233
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

221
221
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

393
393
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

106
106

Meer sportnieuws