Setién lovend voor Anderlecht: "Geen makkelijk team"

door
Setién lovend voor Anderlecht:

RSC Anderlecht speelde na een sterke wedstrijd 1-1 tegen Villarreal en de Brusselaars mochten zelfs aanspraak maken op een zege. De Spanjaarden waren in bepaalde delen van de matchen dominant, maar ze hadden toch een taaie klant aan RSCA. Trainer Quique Setién sprak na de match over het gelijkspel in het Lotto Park.


"We hadden de match vrij goed onder controle, maar na de rust ging het mis in die 15-20 minuten. We voerden geen druk uit en konden niet onder hun druk uitvoetballen. We gaven te veel ruimte weg, maar na de inbreng van een aantal spelers kregen we de situatie weer onder controle. Al vonden we ook dan geen manier om de match naar ons toe te trekken en nog een tweede goal te scoren", zei Setién aan de Spaanse pers.

TEVREDEN

Toch was hij zeker niet ontevreden met het gelijkspel. "Ik ben best tevreden met het resultaat, want Anderlecht is geen makkelijk team om te bestrijden. We waren in bepaalde aspecten beter dan Anderlecht, maar je kan een wedstrijd moeilijk 90 minuten domineren. Het lukte ons 20 à 25 minuten niet. De kansen zijn nu 50/50, maar we spelen wel nog thuis, wat zeer positief is", aldus de coach. 

Gaat Setién in Spanje zijn invallers aan de aftrap laten komen? "Jackson, Moreno en Lo Celso waren niet klaar om nu 90 minuten te spelen." Zullen zij dat binnen een week wel zijn? Na hun inbreng had RSCA het alvast een stuk lastiger en moesten ze de bal aan Villarreal laten.

LEES OOK: Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Gaat RSCA stunten in Spanje?

Meest recent

KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

21
21
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

36
36
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

190
190
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

198
198
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

46
46
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

224
224
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

63
63
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

95
95
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

107
107
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

112
112
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

538
538
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

83
83
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

215
215
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

128
128
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

514
514
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

205
205
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

120
120
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

304
304
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

186
186
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

320
320
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

617
617
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

276
276
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

140
140

Meer sportnieuws