'Mazzu voert druk op bij Charleroi'

door
'Mazzu voert druk op bij Charleroi'

Sporting Charleroi is nog steeds in de running voor de top acht. De Carolo's tekenen voor een voorlopige negende plaats op twee punten van nummer acht Cercle Brugge. Vrijdag kijken Felice Mazzu en co OH Leuven in de ogen.


Charleroi staat voor een belangrijke wedstrijd tegen de Leuvenaars. Dat beseft ook Mazzu. "Het is een heel belangrijke speeldag voor ons", vertelde de oefenmeester op zijn persbabbel donderdag. Leuven is een gevaarlijke klant, weet Mazzu ook. "We hebben het vorige week weer gezien, Leuven is een heel goed team, met veel voorwaarts spel, veel positiewisselingen... We zullen ook op onze hoede moeten zijn op de spelhervattingen, want ze hebben een ontelbaar aantal varianten."

Charleroi ging op de vorige speeldag drie belangrijke punten halen op het veld van KV Kortrijk. Badji was toen de gevierde man met de enige treffer van de wedstrijd. OHL zette thuis dan weer Zulte Waregem opzij na goals van Schrijvers, Thorsteinsson (2x) en De Norre. Ook Mazzu zal dat gezien hebben en zal zijn spelers ongetwijfeld nog eens extra waarschuwen voor de mannen van Marc Brys.

STEVIG PROGRAMMA
Charleroi krijgt de komende weken een stevig programma voorgeschoteld. Na OHL geeft het achtereenvolgens Royal Antwerp FC, KVC Westerlo, Zulte Waregem, Standard en KRC Genk partij. Het maakte het duel tegen OHL alleen maar belangrijker voor de Carolo's. Ook OHL maakt overigens nog kans op de top acht op plek elf. Brys en co tellen 36 punten, twee eenheden minder dan de Zebra's.

LEES OOK: Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Wie haalt de top acht?

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

0
0
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

27
27
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

21
21
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

169
169
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

95
95
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

38
38
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

222
222
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

100
100
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

457
457
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

57
57
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

75
75
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

235
235
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

170
170
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

139
139
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

186
186
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

295
295
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

290
290
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

46
46
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

194
194
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

471
471
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

369
369

Meer sportnieuws