Stevige waarschuwing voor Anderlecht: "Zijn van niemand bang"

325 stemmen
Stevige waarschuwing voor Anderlecht:

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een moeilijke opdracht. De recordkampioen speelt gastheer voor Villarreal in de heenwedstrijd van de achtste finales van de Conference League. Komend weekend komt Cercle Brugge dan weer over de vloer in de Jupiler Pro League.


Anderlecht mag niet verliezen als het nog uitzicht wil houden op de top acht. Cercle staat momenteel achtste en telt vier punten meer dan de Brusselaars. Als dat er zeven worden, dan wordt POII een wel heel moeilijke zaak voor Brian Riemer en de zijnen. De Vereniging staat dan weer voor een moeilijk tweeluik. Na het duel tegen RSCA ontvangt het namelijk KRC Genk. Cercle-speler Hugo Siquet kijkt uit naar de komende wedstrijden.

"Twee mooie affiches”, zegt de geboren Luikenaar bij Het Laatste Nieuws. Cercle is uitstekend bezig de laatste weken. "Die reeks van acht matchen zonder verlies is natuurlijk heel leuk, vooral omdat we heel wat kleppers voor de kiezen kregen met Union, Gent, Standard, Club Brugge. Het toont gewoon dat we in een sterke periode zitten en dat we van niemand schrik hoeven te hebben."

BRUGSE DERBY
Cercle won in die reeks onder meer van Gent en speelde gelijk tegen Standard en Club Brugge. Vooral in de Brugse derby maakte Groen-Zwart indruk met veel strijd en een tomeloze inzet. Als het zondag tegen Anderlecht dezelfde mentaliteit aan de dag legt, dan gaat Paars-Wit een zware avond tegemoet. Anderlecht is dus gewaarschuwd. 

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Wat wordt het zondag?

Meest recent

Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

1
1
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

86
86
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

106
106
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

466
466
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

10
10
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

69
69
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

119
119
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

291
291
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

68
68
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

41
41
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

727
727
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

256
256
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

413
413
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

691
691
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

276
276
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

421
421
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

399
399
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

120
120
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

123
123
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

160
160
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

570
570

Meer sportnieuws