Stevige waarschuwing voor Anderlecht: "Zijn van niemand bang"

door
Stevige waarschuwing voor Anderlecht:

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een moeilijke opdracht. De recordkampioen speelt gastheer voor Villarreal in de heenwedstrijd van de achtste finales van de Conference League. Komend weekend komt Cercle Brugge dan weer over de vloer in de Jupiler Pro League.


Anderlecht mag niet verliezen als het nog uitzicht wil houden op de top acht. Cercle staat momenteel achtste en telt vier punten meer dan de Brusselaars. Als dat er zeven worden, dan wordt POII een wel heel moeilijke zaak voor Brian Riemer en de zijnen. De Vereniging staat dan weer voor een moeilijk tweeluik. Na het duel tegen RSCA ontvangt het namelijk KRC Genk. Cercle-speler Hugo Siquet kijkt uit naar de komende wedstrijden.

"Twee mooie affiches”, zegt de geboren Luikenaar bij Het Laatste Nieuws. Cercle is uitstekend bezig de laatste weken. "Die reeks van acht matchen zonder verlies is natuurlijk heel leuk, vooral omdat we heel wat kleppers voor de kiezen kregen met Union, Gent, Standard, Club Brugge. Het toont gewoon dat we in een sterke periode zitten en dat we van niemand schrik hoeven te hebben."

BRUGSE DERBY
Cercle won in die reeks onder meer van Gent en speelde gelijk tegen Standard en Club Brugge. Vooral in de Brugse derby maakte Groen-Zwart indruk met veel strijd en een tomeloze inzet. Als het zondag tegen Anderlecht dezelfde mentaliteit aan de dag legt, dan gaat Paars-Wit een zware avond tegemoet. Anderlecht is dus gewaarschuwd. 

LEES OOK: Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Wat wordt het zondag?

Meest recent

Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

29
29
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

257
257
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

11
11
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

53
53
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

52
52
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

369
369
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

315
315
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

115
115
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

36
36
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

85
85
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

92
92
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

329
329
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

229
229
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

329
329
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

443
443
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

48
48
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

56
56
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

250
250
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

324
324
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

133
133
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

72
72
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

139
139
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

82
82
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

388
388

Meer sportnieuws