'Antwerp krijgt onverwachte troef in play-offs'

943 stemmen
'Antwerp krijgt onverwachte troef in play-offs'

Antwerp zit de laatste weken weer in uitstekende vorm. Het plaatste zich ten koste van Union voor de bekerfinale en in de competitie is het intussen ook alweer acht wedstrijden ongeslagen. Nochtans was het voor Mark van Bommel de voorbije weken stevig puzzelen. Door de vele blessures moest hij massaal teruggrijpen naar de jeugd.


Naast Arthur Vermeeren was er bijvoorbeeld de laatste wedstrijden ook telkens een basisplaats weggelegd voor de 19-jarige Zeno Van den Bosch. Die profiteerde van de blessure van Toby Alderweireld, de afwezigheid van Ritchie De Laet en het vertrek van Dinis Almeida in januari. Daardoor houdt Van Bommel achterin momenteel geen andere opties meer over, maar in de play-offs krijgt hij mogelijk nog een verrassende extra troef.

Gazet van Antwerpen oppert immers dat Björn Engels tegen dan mogelijk nog fit zal raken. De 28-jarige verdediger ligt intussen alweer dertien maanden(!) in de lappenmand, want zijn laatste wedstrijd dateert alweer van 5 februari 2022 tegen Union. Al die tijd was hij op de sukkel met een vervelende blessure aan de achillespees, maar zijn herstel lijkt eindelijk de goede kant op te gaan.

AFBEULEN
Op zijn sociale media deelde Engels immers nog eens beelden waarop te zien is hoe hij er al stevig tegenaan gaat in de fitness. De intensiteit wordt dus opgedreven, al wil Van Bommel zijn terugkeer niet forceren. De trainer gaf de voorbije weken al aan dat Engels voorlopig individueel blijft werken en dat ze zullen zien hoe zijn herstel verder verloopt.

LEES OOK: 'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Zal Engels nog belangrijk zijn voor Antwerp?

Meest recent

Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

8
8
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

35
35
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

19
19
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

199
199
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

145
145
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

424
424
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

337
337
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

215
215
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

298
298
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

206
206
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

260
260
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

156
156
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

511
511
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

207
207
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

332
332
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

389
389
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

290
290
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

331
331
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

96
96
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

188
188
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

110
110
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

396
396
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

495
495
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1106
1106

Meer sportnieuws