'Antwerp krijgt onverwachte troef in play-offs'

door
'Antwerp krijgt onverwachte troef in play-offs'

Antwerp zit de laatste weken weer in uitstekende vorm. Het plaatste zich ten koste van Union voor de bekerfinale en in de competitie is het intussen ook alweer acht wedstrijden ongeslagen. Nochtans was het voor Mark van Bommel de voorbije weken stevig puzzelen. Door de vele blessures moest hij massaal teruggrijpen naar de jeugd.


Naast Arthur Vermeeren was er bijvoorbeeld de laatste wedstrijden ook telkens een basisplaats weggelegd voor de 19-jarige Zeno Van den Bosch. Die profiteerde van de blessure van Toby Alderweireld, de afwezigheid van Ritchie De Laet en het vertrek van Dinis Almeida in januari. Daardoor houdt Van Bommel achterin momenteel geen andere opties meer over, maar in de play-offs krijgt hij mogelijk nog een verrassende extra troef.

Gazet van Antwerpen oppert immers dat Björn Engels tegen dan mogelijk nog fit zal raken. De 28-jarige verdediger ligt intussen alweer dertien maanden(!) in de lappenmand, want zijn laatste wedstrijd dateert alweer van 5 februari 2022 tegen Union. Al die tijd was hij op de sukkel met een vervelende blessure aan de achillespees, maar zijn herstel lijkt eindelijk de goede kant op te gaan.

AFBEULEN
Op zijn sociale media deelde Engels immers nog eens beelden waarop te zien is hoe hij er al stevig tegenaan gaat in de fitness. De intensiteit wordt dus opgedreven, al wil Van Bommel zijn terugkeer niet forceren. De trainer gaf de voorbije weken al aan dat Engels voorlopig individueel blijft werken en dat ze zullen zien hoe zijn herstel verder verloopt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

🚀

Zal Engels nog belangrijk zijn voor Antwerp?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

62
62
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

32
32
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

33
33
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

106
106
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

66
66
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

19
19
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

168
168
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

205
205
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

51
51
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

366
366
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

277
277
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

220
220
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

79
79
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

213
213
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

108
108
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

87
87
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

138
138
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

171
171

Meer sportnieuws