'Antwerp krijgt onverwachte troef in play-offs'

943 stemmen
'Antwerp krijgt onverwachte troef in play-offs'

Antwerp zit de laatste weken weer in uitstekende vorm. Het plaatste zich ten koste van Union voor de bekerfinale en in de competitie is het intussen ook alweer acht wedstrijden ongeslagen. Nochtans was het voor Mark van Bommel de voorbije weken stevig puzzelen. Door de vele blessures moest hij massaal teruggrijpen naar de jeugd.


Naast Arthur Vermeeren was er bijvoorbeeld de laatste wedstrijden ook telkens een basisplaats weggelegd voor de 19-jarige Zeno Van den Bosch. Die profiteerde van de blessure van Toby Alderweireld, de afwezigheid van Ritchie De Laet en het vertrek van Dinis Almeida in januari. Daardoor houdt Van Bommel achterin momenteel geen andere opties meer over, maar in de play-offs krijgt hij mogelijk nog een verrassende extra troef.

Gazet van Antwerpen oppert immers dat Björn Engels tegen dan mogelijk nog fit zal raken. De 28-jarige verdediger ligt intussen alweer dertien maanden(!) in de lappenmand, want zijn laatste wedstrijd dateert alweer van 5 februari 2022 tegen Union. Al die tijd was hij op de sukkel met een vervelende blessure aan de achillespees, maar zijn herstel lijkt eindelijk de goede kant op te gaan.

AFBEULEN
Op zijn sociale media deelde Engels immers nog eens beelden waarop te zien is hoe hij er al stevig tegenaan gaat in de fitness. De intensiteit wordt dus opgedreven, al wil Van Bommel zijn terugkeer niet forceren. De trainer gaf de voorbije weken al aan dat Engels voorlopig individueel blijft werken en dat ze zullen zien hoe zijn herstel verder verloopt.

🚀

Zal Engels nog belangrijk zijn voor Antwerp?

Meest recent

Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

17
17
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

72
72
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

506
506
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

66
66
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

170
170
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

131
131
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

422
422
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

407
407
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

139
139
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

287
287
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

41
41
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

190
190
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

460
460
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

617
617
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

128
128
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

350
350
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

55
55
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

415
415
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

135
135
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

639
639
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

497
497

Meer sportnieuws