Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

155 stemmen
Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

Afgelopen zomer raakte Michy Batshuayi na zes jaar en talloze uitleenbeurten eindelijk verlost uit de gouden kooi waarin hij bij Chelsea beland was. Fenerbahçe telde 3,5 miljoen euro neer om de Rode Duivel definitief over te nemen en heeft daar nog geen spijt van gehad. Batsman lijkt ook stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien.


Fenerbahçe doet nog volop mee voor de titel en staat momenteel tweede in de Turkse Süper Lig, op zes punten van leider Galatasaray. Daarnaast zijn ze ook nog steeds actief in de Europa League, waarin ze het straks in de achtste finale opnemen tegen FC Sevilla. Het aandeel van Batshuayi daarin is aanzienlijk, want hij scoorde al vijftien keer in 23 wedstrijden. Opgemeten tegen het aantal speelminuten oogt zijn gemiddelde nog indrukwekkender: een goal om de 88 minuten.

Batshuayi ziet een duidelijke reden voor zijn opleving: trainer Jorge Jesus. "Dankzij hem en de club, kom ik nu helemaal anders op het veld dan wanneer de trainer zegt dat je 45 minuten hebt om je te bewijzen. Zo gaat dat hier niet. Als ik vertrouwen krijg en op het veld sta, dan komt de echte Batshuayi boven water", stelt hij bij de UEFA. "Ik heb de laatste jaren niet veel kunnen spelen en ik denk dat ik bij meer goals betrokken ben wanneer ik meer op het veld sta."

De voorbije jaren maakte Batshuayi een heuse odyssee door Europa, nadat hij bij Chelsea niet kon doorbreken. De Blues verhuurden hem achtereenvolgens aan Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace en Besiktas, met wisselend succes. Voordien kwam hij natuurlijk ook nog uit voor Standard en Olympique Marseille.

Zal Batshuayi nog terugkeren in een grote competitie?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

30
30
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

177
177
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

53
53
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

230
230
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

132
132
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

217
217
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

36
36
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

193
193
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

158
158
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

194
194
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

125
125
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1030
1030
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

64
64
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

367
367
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

101
101
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

71
71
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

73
73
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

47
47
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

409
409
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

567
567
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

544
544
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

568
568
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

144
144

Meer sportnieuws