Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

155
Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

Afgelopen zomer raakte Michy Batshuayi na zes jaar en talloze uitleenbeurten eindelijk verlost uit de gouden kooi waarin hij bij Chelsea beland was. Fenerbahçe telde 3,5 miljoen euro neer om de Rode Duivel definitief over te nemen en heeft daar nog geen spijt van gehad. Batsman lijkt ook stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien.


Fenerbahçe doet nog volop mee voor de titel en staat momenteel tweede in de Turkse Süper Lig, op zes punten van leider Galatasaray. Daarnaast zijn ze ook nog steeds actief in de Europa League, waarin ze het straks in de achtste finale opnemen tegen FC Sevilla. Het aandeel van Batshuayi daarin is aanzienlijk, want hij scoorde al vijftien keer in 23 wedstrijden. Opgemeten tegen het aantal speelminuten oogt zijn gemiddelde nog indrukwekkender: een goal om de 88 minuten.

Batshuayi ziet een duidelijke reden voor zijn opleving: trainer Jorge Jesus. "Dankzij hem en de club, kom ik nu helemaal anders op het veld dan wanneer de trainer zegt dat je 45 minuten hebt om je te bewijzen. Zo gaat dat hier niet. Als ik vertrouwen krijg en op het veld sta, dan komt de echte Batshuayi boven water", stelt hij bij de UEFA. "Ik heb de laatste jaren niet veel kunnen spelen en ik denk dat ik bij meer goals betrokken ben wanneer ik meer op het veld sta."

De voorbije jaren maakte Batshuayi een heuse odyssee door Europa, nadat hij bij Chelsea niet kon doorbreken. De Blues verhuurden hem achtereenvolgens aan Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace en Besiktas, met wisselend succes. Voordien kwam hij natuurlijk ook nog uit voor Standard en Olympique Marseille.

LEES OOK: Duivelse zorgen: basisdebuut Lukaku én MFP draait uit op sof

Zal Batshuayi nog terugkeren in een grote competitie?

Meest recent

Lucas Stassin roept duidelijke boodschap voor van Bommel

Lucas Stassin stond dicht bij een WK-selectie, maar uiteindelijk koos Rudi Garcia voor debutant ...

0
0
Karetsas komt met update na zorgwekkende beelden

Konstantinos Karetsas maakte afgelopen zomermercato de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund. ...

14
14
Lucca Brughmans meteen Rode Duivel onder Mark van Bommel?

Mark van Bommel zal vrijdag zijn eerste selectie voor de Rode Duivels bekendmaken. België neemt ...

0
0
Straffe JPL-revelatie staat op: “Nieuwe Osimhen”

De Jupiler Pro League is zes speeldagen ver en de analisten maken al een eerste balans op. Bij KRC ...

41
41
OPTA verrast: Union grote favoriet, Anderlecht hinkt achter

Optastats is een gerenommeerd databureau dat voor de start van de competities telkens datagerichte ...

65
65
Compper met handen in het haar: “Drama voor Antwerp”

Royal Antwerp FC was goed aan het seizoen begonnen, maar kreeg de afgelopen weken heel wat klappen. ...

107
107
Charmeoffensief Mark van Bommel faalt: Rode Duivel stopt

Mark van Bommel maakt vrijdag zijn eerste selectie van de Belgische nationale ploeg bekend. De ...

158
158
Vitor Bruno verbaast met Anderlecht-duo voor Lyon

RSC Anderlecht neemt het in de Europa League op tegen Olympique Lyon. De eerste speeldag van de ...

336
336
"Ik ga u een lap geven"-Van Gucht brengt BV tot kookpunt

Het avontuur van Ruben Van Gucht in De Verraders blijft nazinderen. De getalenteerde presentator ...

68
68
‘Anderlecht ving bot: toptarget ontploft compleet'

RSC Anderlecht werd afgelopen zomer met verschillende targets in verband gebracht. Antoine Sibierski ...

225
225
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht genadeloos, Club aast op toptalent’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

257
257
Schok in Nederland: assistent slaat tanden uit speler

Er heerst een schokgolf in Nederland na een gigantische vechtpartij. In de derby tussen ...

98
98
Goots merkt Antwerp-evolutie op: “Dat moet ambitie zijn”

Royal Antwerp FC is onder Marvin Compper weer aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Ook het vertrek van ...

115
115
'Lammens uit de ploeg? Plots zware twijfel bij Man Utd'

De opmars van Senne Lammens is indrukwekkend. Na zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

220
220
Defour vreest JPL-ontslag: “Weinig krediet bij de fans”

De Jupiler Pro League is zes speeldagen ver, maar er zijn al clubs waar het heet begint te worden. ...

184
184
Mertens liet Napoli achter: Kat onthult schokkende reden

Het leven naast een absolute publiekslieveling heeft zo zijn voordelen, maar ook een keerzijde. Kat ...

96
96
Lukaku compleet afgemaakt in Turkije: “Echt belachelijk!”

Romelu Lukaku heeft zijn start in Turkije volledig gemist. De afgelopen weken begon Big Rom telkens ...

262
262
Nieuwe supertransfer voor Club: "Hij valt niet te houden"

Club Brugge haalde tijdens de voorbije mercato's riante bedragen op met de verkoop van verschillende ...

450
450
Lastige keuze Van Bommel: grote JPL-verrassing in selectie?

Aanstaande vrijdag maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van België. ...

193
193
Donkere wolken pakken zich samen boven opvolger KV Oostende

Er hangt een donkere wolk boven amateurclub KVDO, de opvolger van KV Oostende. Wat zich de voorbije ...

69
69
De Bruyne helemaal terug: Italianen smullen van reactie na doelpunt

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend zijn eerste basisplaats van het seizoen in de Serie A. En ...

116
116
'Harde taal bij Anderlecht: eerste wintervertrekker bepaald'

RSC Anderlecht deed tijdens de voorbije zomermercato een waslijst aan spelers van de hand. Maar niet ...

477
477
Ophef na penalty Club: voetbalhart bloedt bij analisten

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp FC. Al bij al een verdiende overwinning, maar Blauw-Zwart ...

1167
1167
'Thorup moet ingrijpen: grote verandering in basiself Genk'

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

348
348
'Van Bommel broedt op waanzinnige Bisiwu-stunt’

Mark van Bommel houdt Jesse Bisiwu opvallend dicht in de gaten. De achttienjarige winger wacht bij ...

367
367

Meer sportnieuws