Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

door
Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

Afgelopen zomer raakte Michy Batshuayi na zes jaar en talloze uitleenbeurten eindelijk verlost uit de gouden kooi waarin hij bij Chelsea beland was. Fenerbahçe telde 3,5 miljoen euro neer om de Rode Duivel definitief over te nemen en heeft daar nog geen spijt van gehad. Batsman lijkt ook stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien.


Fenerbahçe doet nog volop mee voor de titel en staat momenteel tweede in de Turkse Süper Lig, op zes punten van leider Galatasaray. Daarnaast zijn ze ook nog steeds actief in de Europa League, waarin ze het straks in de achtste finale opnemen tegen FC Sevilla. Het aandeel van Batshuayi daarin is aanzienlijk, want hij scoorde al vijftien keer in 23 wedstrijden. Opgemeten tegen het aantal speelminuten oogt zijn gemiddelde nog indrukwekkender: een goal om de 88 minuten.

Batshuayi ziet een duidelijke reden voor zijn opleving: trainer Jorge Jesus. "Dankzij hem en de club, kom ik nu helemaal anders op het veld dan wanneer de trainer zegt dat je 45 minuten hebt om je te bewijzen. Zo gaat dat hier niet. Als ik vertrouwen krijg en op het veld sta, dan komt de echte Batshuayi boven water", stelt hij bij de UEFA. "Ik heb de laatste jaren niet veel kunnen spelen en ik denk dat ik bij meer goals betrokken ben wanneer ik meer op het veld sta."

De voorbije jaren maakte Batshuayi een heuse odyssee door Europa, nadat hij bij Chelsea niet kon doorbreken. De Blues verhuurden hem achtereenvolgens aan Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace en Besiktas, met wisselend succes. Voordien kwam hij natuurlijk ook nog uit voor Standard en Olympique Marseille.

Zal Batshuayi nog terugkeren in een grote competitie?

Meest recent

Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

22
22
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

12
12
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

7
7
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

54
54
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

33
33
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

81
81
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

575
575
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

117
117
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

189
189
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

448
448
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

144
144
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

140
140
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

46
46
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

86
86
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

271
271
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

332
332
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

238
238
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

298
298
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

131
131
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

60
60
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

251
251
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

182
182
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

274
274
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

98
98

Meer sportnieuws