Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

155 stemmen
Batshuayi geeft verklaring voor plotse opleving

Afgelopen zomer raakte Michy Batshuayi na zes jaar en talloze uitleenbeurten eindelijk verlost uit de gouden kooi waarin hij bij Chelsea beland was. Fenerbahçe telde 3,5 miljoen euro neer om de Rode Duivel definitief over te nemen en heeft daar nog geen spijt van gehad. Batsman lijkt ook stilaan weer naar zijn beste niveau toe te groeien.


Fenerbahçe doet nog volop mee voor de titel en staat momenteel tweede in de Turkse Süper Lig, op zes punten van leider Galatasaray. Daarnaast zijn ze ook nog steeds actief in de Europa League, waarin ze het straks in de achtste finale opnemen tegen FC Sevilla. Het aandeel van Batshuayi daarin is aanzienlijk, want hij scoorde al vijftien keer in 23 wedstrijden. Opgemeten tegen het aantal speelminuten oogt zijn gemiddelde nog indrukwekkender: een goal om de 88 minuten.

Batshuayi ziet een duidelijke reden voor zijn opleving: trainer Jorge Jesus. "Dankzij hem en de club, kom ik nu helemaal anders op het veld dan wanneer de trainer zegt dat je 45 minuten hebt om je te bewijzen. Zo gaat dat hier niet. Als ik vertrouwen krijg en op het veld sta, dan komt de echte Batshuayi boven water", stelt hij bij de UEFA. "Ik heb de laatste jaren niet veel kunnen spelen en ik denk dat ik bij meer goals betrokken ben wanneer ik meer op het veld sta."

De voorbije jaren maakte Batshuayi een heuse odyssee door Europa, nadat hij bij Chelsea niet kon doorbreken. De Blues verhuurden hem achtereenvolgens aan Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace en Besiktas, met wisselend succes. Voordien kwam hij natuurlijk ook nog uit voor Standard en Olympique Marseille.

Zal Batshuayi nog terugkeren in een grote competitie?

Meest recent

'Anderlecht vecht met Ajax om nieuwe parel'

Paars-Wit heeft héél veel talent rondlopen op Neerpede. De komende jaren mogen de fans ...

16
16
Standard verwent fans met galamatch tegen Europese topclub

Standard greep voor het zoveelste jaar op rij naast een Europese ticket. De slapende reus werd even ...

16
16
Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

43
43
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

411
411
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

41
41
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

154
154
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

199
199
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

248
248
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

593
593
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

511
511
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

400
400
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

138
138
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

494
494
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

238
238
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

218
218
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

197
197
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

315
315
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

683
683
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

247
247
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

160
160
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

252
252
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

27
27
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

536
536
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

103
103

Meer sportnieuws