Rednic hint naar terugkeer bij Belgische club

door
Rednic hint naar terugkeer bij Belgische club

Als een Belgische profclub op zoek is naar een nieuwe trainer, dan valt regelmatig de naam van Mircea Rednic. De 60-jarige Roemeen zit intussen al anderhalf jaar zonder werk sinds zijn laatste job bij Dinamo Boekarest. Hij lijkt wel graag opnieuw in ons land aan de slag te willen.


"Ik vond het aangenaam werken bij Standard, Moeskroen en zelfs bij AA Gent", laat hij weten in La Dernière Heure. Rednic coachte Standard in het seizoen 2012/13 en ging enkele maanden na zijn vertrek in Luik aan de slag bij de Buffalo's. Dat werd geen groot succes. Daarna was hij nog iets meer dan een jaar aan de slag bij Moeskroen, van eind 2016 tot begin 2018.

Rednic geeft aan dat er ook interesse blijft komen uit België. "Ik heb contact gehad met twee Belgische clubs, maar ik wil correct zijn tegenover hen en dus zal ik geen namen geven", vertelt hij. "Ik kan jullie wel verzekeren dat Seraing er niet bij zit. Ik denk dat Laszlo mijn naam laten vallen heeft bij Lucien (Bölöni is trainer van moederclub FC Metz, terwijl D'Onofrio er de sportieve baas is, ndvr) en ik weet nog altijd niet of dat serieus was of niet. Ik heb ook contacten gehad in Saudi-Arabië en Roemenië, maar daar is er te weinig stabiliteit."

Rednic versleet in een lange trainerscarrière al een waslijst aan clubs. Naast de eerder genoemde Belgische teams was hij ook trainer van Rapid Boekarest (3x), FCM Bacau, Al-Nasr, U. Craiova, FC Vaslui, Dinamo Boekarest (5x), Alania Vladikavkaz, Xäzär, Astra Ploiesti, Petrolul (2x), CFR Cluj, Al-Faisaly, ACSM Poli Iasi en FC Viitorul.

Zou hij nog een goede trainer zijn voor een eersteklasser?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

214
214
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

139
139
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

216
216
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

129
129
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

104
104
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

65
65
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

229
229
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

240
240
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

417
417
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

282
282
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

515
515
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

453
453
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

490
490
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

153
153
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

261
261
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

514
514
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

541
541
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

695
695

Meer sportnieuws