Henry pleit voor radicale ommezwaai PSG: "Zo kunnen ze Mbappé houden"

door
Henry pleit voor radicale ommezwaai PSG:

Het is nog maar eens crisis in Parijs, want woensdagavond bleken de achtste finales opnieuw het vroegtijdige eindstation in de Champions League voor PSG. De club investeerde de voorbije jaren honderden miljoenen in de komst van wereldsterren om de beker met de grote oren te kunnen veroveren, maar dat beleid leverde nog niet het gewenste effect op. Verder dan een verloren finale in 2020 raakten ze nog niet.


Zelfs met een voorhoede bestaande uit Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar wil het maar niet lukken. Ook vorig seizoen gingen ze immers al in de achtste finales uit het toernooi, toen tegen Real Madrid. Intussen ontstaat er alsmaar meer gemor in de Franse hoofdstad. Thierry Henry ziet dat de Parijse fans stilaan beginnen afhaken en stelt een radicale ommezwaai in het beleid voor.

"Ik heb al vaak gezegd dat er een breuk is tussen de club en de vele supporters van het oude Paris Saint-Germain", aldus de analist bij CBS. "Misschien moeten ze een stapje terug zetten en jonge Franse spelers uit de omgeving van Parijs beginnen rekruteren, want zij aanbidden de club. Je zag onlangs dat Kingsley Coman niet vierde na zijn doelpunt. Als dat het project is, zullen de fans dat misschien interessant vinden. Het is misschien ook een manier om Kylian Mbappé aan boord te kunnen houden, al denk ik dat dat moeilijk zal zijn."

GELD
Het is een strategie die het proberen waard is voor PSG, want megasommen voor spelers als Messi en Neymar hebben hen ook geen Europese trofee opgeleverd. "Voor mij moeten ze de beste jonge Franse spelers terug proberen te halen, want de meesten zijn supporters van PSG. Ze hebben er het geld voor, dus waarom niet? Als je spelers gaat halen als pakweg Kolo Muani of Marcus Thuram, die graag voor PSG zouden spelen, dan kan dat iets toevoegen", besluit Henry.

LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Moet PSG zijn transferstrategie aanpassen?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

0
0
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

48
48
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

14
14
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

42
42
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

32
32
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

53
53
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

59
59
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

55
55
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

330
330
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

335
335
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

63
63
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

183
183
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

233
233
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

63
63
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

157
157
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

383
383
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

480
480
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

403
403
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

54
54
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

348
348
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

365
365

Meer sportnieuws