Henry pleit voor radicale ommezwaai PSG: "Zo kunnen ze Mbappé houden"

door
Henry pleit voor radicale ommezwaai PSG:

Het is nog maar eens crisis in Parijs, want woensdagavond bleken de achtste finales opnieuw het vroegtijdige eindstation in de Champions League voor PSG. De club investeerde de voorbije jaren honderden miljoenen in de komst van wereldsterren om de beker met de grote oren te kunnen veroveren, maar dat beleid leverde nog niet het gewenste effect op. Verder dan een verloren finale in 2020 raakten ze nog niet.


Zelfs met een voorhoede bestaande uit Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar wil het maar niet lukken. Ook vorig seizoen gingen ze immers al in de achtste finales uit het toernooi, toen tegen Real Madrid. Intussen ontstaat er alsmaar meer gemor in de Franse hoofdstad. Thierry Henry ziet dat de Parijse fans stilaan beginnen afhaken en stelt een radicale ommezwaai in het beleid voor.

"Ik heb al vaak gezegd dat er een breuk is tussen de club en de vele supporters van het oude Paris Saint-Germain", aldus de analist bij CBS. "Misschien moeten ze een stapje terug zetten en jonge Franse spelers uit de omgeving van Parijs beginnen rekruteren, want zij aanbidden de club. Je zag onlangs dat Kingsley Coman niet vierde na zijn doelpunt. Als dat het project is, zullen de fans dat misschien interessant vinden. Het is misschien ook een manier om Kylian Mbappé aan boord te kunnen houden, al denk ik dat dat moeilijk zal zijn."

GELD
Het is een strategie die het proberen waard is voor PSG, want megasommen voor spelers als Messi en Neymar hebben hen ook geen Europese trofee opgeleverd. "Voor mij moeten ze de beste jonge Franse spelers terug proberen te halen, want de meesten zijn supporters van PSG. Ze hebben er het geld voor, dus waarom niet? Als je spelers gaat halen als pakweg Kolo Muani of Marcus Thuram, die graag voor PSG zouden spelen, dan kan dat iets toevoegen", besluit Henry.

Moet PSG zijn transferstrategie aanpassen?

Meest recent

Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

16
16
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

11
11
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

89
89
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

83
83
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

174
174
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

108
108
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

558
558
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

77
77
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

477
477
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

407
407
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

199
199
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

335
335
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

412
412
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

397
397
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

131
131
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

220
220
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

260
260
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

168
168
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1192
1192
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90

Meer sportnieuws