Henry pleit voor radicale ommezwaai PSG: "Zo kunnen ze Mbappé houden"

door
Henry pleit voor radicale ommezwaai PSG:

Het is nog maar eens crisis in Parijs, want woensdagavond bleken de achtste finales opnieuw het vroegtijdige eindstation in de Champions League voor PSG. De club investeerde de voorbije jaren honderden miljoenen in de komst van wereldsterren om de beker met de grote oren te kunnen veroveren, maar dat beleid leverde nog niet het gewenste effect op. Verder dan een verloren finale in 2020 raakten ze nog niet.


Zelfs met een voorhoede bestaande uit Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar wil het maar niet lukken. Ook vorig seizoen gingen ze immers al in de achtste finales uit het toernooi, toen tegen Real Madrid. Intussen ontstaat er alsmaar meer gemor in de Franse hoofdstad. Thierry Henry ziet dat de Parijse fans stilaan beginnen afhaken en stelt een radicale ommezwaai in het beleid voor.

"Ik heb al vaak gezegd dat er een breuk is tussen de club en de vele supporters van het oude Paris Saint-Germain", aldus de analist bij CBS. "Misschien moeten ze een stapje terug zetten en jonge Franse spelers uit de omgeving van Parijs beginnen rekruteren, want zij aanbidden de club. Je zag onlangs dat Kingsley Coman niet vierde na zijn doelpunt. Als dat het project is, zullen de fans dat misschien interessant vinden. Het is misschien ook een manier om Kylian Mbappé aan boord te kunnen houden, al denk ik dat dat moeilijk zal zijn."

GELD
Het is een strategie die het proberen waard is voor PSG, want megasommen voor spelers als Messi en Neymar hebben hen ook geen Europese trofee opgeleverd. "Voor mij moeten ze de beste jonge Franse spelers terug proberen te halen, want de meesten zijn supporters van PSG. Ze hebben er het geld voor, dus waarom niet? Als je spelers gaat halen als pakweg Kolo Muani of Marcus Thuram, die graag voor PSG zouden spelen, dan kan dat iets toevoegen", besluit Henry.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Moet PSG zijn transferstrategie aanpassen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

96
96
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

9
9
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

22
22
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

60
60
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

24
24
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

51
51
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

173
173
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1100
1100
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

119
119
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

40
40
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

133
133
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

273
273
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

64
64
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

121
121
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

41
41
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

162
162
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

85
85
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

318
318
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

71
71
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

86
86
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

91
91
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

119
119
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

540
540

Meer sportnieuws