'Game over: Riemer zet ervaren pion uit de selectie'

door
'Game over: Riemer zet ervaren pion uit de selectie'

Brian Riemer staat voor cruciale weken bij RSC Anderlecht. De Conference League kan RSCA zonder druk aanvatten, want daar is Villarreal de grote favoriet. In de competitie moet Paars-Wit een reeks neerzetten. Eén speler zal dit seizoen niet meer in actie komen voor Anderlecht.


Het Laatste Nieuws weet dat Adrien Trebel geen minuten meer zal maken voor Anderlecht. De 31-jarige Fransman zit al enkele wedstrijden op rij niet meer in de selectie en gisteren gaf Riemer nog aan dat de middenvelder niet in de kern zit tegen Villarreal omwille van een lichte blessure. De realiteit is echter helemaal anders. 

GEEN SUCCES

Volgens de krant was er een discussie tussen Trebel en Riemer. De Deense coach rekent niet meer op hem en Trebel zal dus ook niet meer voor Anderlecht uitkomen. Eerder werd al beslist dat hij geen nieuw contract kreeg bij de Brusselaars. Trebel heeft een aflopend contract en is de bestbetaalde speler bij Anderlecht. Hij strijkt er jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto op.

Trebel begon degelijk aan het seizoen onder Felice Mazzu, maar hij viel ook snel geblesseerd uit. Na het vertrek van Mazzu was er geen toekomst voor hem in Anderlecht. Riemer liet hem aanvankelijk nog regelmatig spelen, maar vooral zijn laatste invalbeurten net na Nieuwjaar waren bijzonder pover. Trebel was ook onder Vincent Kompany op een zijspoor geraakt, nu weer onder Riemer. In ruim 6 jaar Anderlecht was de bijdrage van Trebel op sportief vlak beperkt. Bij Anderlecht is Marco Kana ondertussen weer bijna fit en Riemer liet al enkele keren verstaan dat hij heel erg rekent op de jonge middenvelder. 

LEES OOK: Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

Een goede keuze van Riemer?

Meest recent

KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

26
26
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

192
192
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

122
122
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

29
29
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

82
82
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

217
217
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

44
44
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

24
24
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

139
139
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

161
161
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

126
126
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

780
780
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

151
151
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

45
45
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

116
116
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

345
345
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

243
243
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

591
591
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

604
604
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

184
184
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

378
378
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

795
795
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

106
106

Meer sportnieuws