'Game over: Riemer zet ervaren pion uit de selectie'

door
'Game over: Riemer zet ervaren pion uit de selectie'

Brian Riemer staat voor cruciale weken bij RSC Anderlecht. De Conference League kan RSCA zonder druk aanvatten, want daar is Villarreal de grote favoriet. In de competitie moet Paars-Wit een reeks neerzetten. Eén speler zal dit seizoen niet meer in actie komen voor Anderlecht.


Het Laatste Nieuws weet dat Adrien Trebel geen minuten meer zal maken voor Anderlecht. De 31-jarige Fransman zit al enkele wedstrijden op rij niet meer in de selectie en gisteren gaf Riemer nog aan dat de middenvelder niet in de kern zit tegen Villarreal omwille van een lichte blessure. De realiteit is echter helemaal anders. 

GEEN SUCCES

Volgens de krant was er een discussie tussen Trebel en Riemer. De Deense coach rekent niet meer op hem en Trebel zal dus ook niet meer voor Anderlecht uitkomen. Eerder werd al beslist dat hij geen nieuw contract kreeg bij de Brusselaars. Trebel heeft een aflopend contract en is de bestbetaalde speler bij Anderlecht. Hij strijkt er jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto op.

Trebel begon degelijk aan het seizoen onder Felice Mazzu, maar hij viel ook snel geblesseerd uit. Na het vertrek van Mazzu was er geen toekomst voor hem in Anderlecht. Riemer liet hem aanvankelijk nog regelmatig spelen, maar vooral zijn laatste invalbeurten net na Nieuwjaar waren bijzonder pover. Trebel was ook onder Vincent Kompany op een zijspoor geraakt, nu weer onder Riemer. In ruim 6 jaar Anderlecht was de bijdrage van Trebel op sportief vlak beperkt. Bij Anderlecht is Marco Kana ondertussen weer bijna fit en Riemer liet al enkele keren verstaan dat hij heel erg rekent op de jonge middenvelder. 

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Een goede keuze van Riemer?

Meest recent

Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

0
0
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

4
4
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

15
15
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

105
105
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

96
96
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

74
74
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

80
80
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

90
90
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

71
71
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

210
210
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

287
287
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

43
43
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

167
167
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

159
159
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

184
184
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

166
166
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

88
88
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

844
844
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

115
115
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

94
94
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

100
100
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

315
315
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

200
200

Meer sportnieuws