Walker (Man City) in vieze papieren na dronken exhibitionisme

door
Walker (Man City) in vieze papieren na dronken exhibitionisme

In Engeland hadden ze de voorbije maanden al een vette kluif aan de gerechtelijke problemen van sterspelers, met een aanklacht voor partnergeweld tegen Mason Greenwood (Man Utd) en een verkrachtingszaak tegen Benjamin Mendy (Man City). Nu is ook een ploegmaat van die laatste in opspraak gekomen, want de Britse roddelpers heeft bezwarende beelden van Kyle Walker naar buiten gebracht.


The Sun publiceerde immers camerabeelden uit een café in Manchester waarop te zien is hoe de rechtsachter stomdronken binnen waggelt met een groep vrienden. In het gezelschap verkeren ook twee blonde dames en op de beelden is te zien hoe hij één van die dames bij de borsten grijpt en later ook kust. Dat is op zich al pijnlijk, want Walker is getrouwd en het echtpaar heeft samen drie kinderen.

Die beelden zullen hem thuis in de problemen brengen, maar hij heeft ook nog een gerechtelijk onderzoek aan zijn been. Verder op de beelden is immers te zien hoe Walker tot twee keer toe zijn broek naar beneden trekt en zijn geslachtsdeel bovenhaalt, midden in de bar. De politie van Cheshire bevestigde al dat ze een onderzoek geopend hebben naar het incident. Op exhibitionisme staat in Engeland een maximale gevangenisstraf van twee jaar.

CITY DOET NIKS
Op sportief vlak zal het incident wellicht geen gevolgen hebben voor Walker. Manchester City reageerde immers al en liet weten dat ze de Engelse international geen sanctie zullen opleggen. Zij beschouwen het incident als iets uit de privésfeer. Het is lang niet de eerste keer dat Walker in opspraak komt voor zijn gedrag naast het veld; Zo kwam hij tijdens de coronacrisis al in de problemen omdat hij in volle lockdown een feestje met twee escortes georganiseerd had.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

Had Man City hem daarvoor moeten straffen?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

23
23
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

45
45
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

102
102
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

180
180
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

192
192
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

55
55
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

396
396
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

48
48
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

108
108
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

418
418
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

131
131
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

210
210
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

154
154
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

347
347
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

485
485
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

665
665
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1053
1053
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

481
481
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

333
333

Meer sportnieuws