Walker (Man City) in vieze papieren na dronken exhibitionisme

door
Walker (Man City) in vieze papieren na dronken exhibitionisme

In Engeland hadden ze de voorbije maanden al een vette kluif aan de gerechtelijke problemen van sterspelers, met een aanklacht voor partnergeweld tegen Mason Greenwood (Man Utd) en een verkrachtingszaak tegen Benjamin Mendy (Man City). Nu is ook een ploegmaat van die laatste in opspraak gekomen, want de Britse roddelpers heeft bezwarende beelden van Kyle Walker naar buiten gebracht.


The Sun publiceerde immers camerabeelden uit een café in Manchester waarop te zien is hoe de rechtsachter stomdronken binnen waggelt met een groep vrienden. In het gezelschap verkeren ook twee blonde dames en op de beelden is te zien hoe hij één van die dames bij de borsten grijpt en later ook kust. Dat is op zich al pijnlijk, want Walker is getrouwd en het echtpaar heeft samen drie kinderen.

Die beelden zullen hem thuis in de problemen brengen, maar hij heeft ook nog een gerechtelijk onderzoek aan zijn been. Verder op de beelden is immers te zien hoe Walker tot twee keer toe zijn broek naar beneden trekt en zijn geslachtsdeel bovenhaalt, midden in de bar. De politie van Cheshire bevestigde al dat ze een onderzoek geopend hebben naar het incident. Op exhibitionisme staat in Engeland een maximale gevangenisstraf van twee jaar.

CITY DOET NIKS
Op sportief vlak zal het incident wellicht geen gevolgen hebben voor Walker. Manchester City reageerde immers al en liet weten dat ze de Engelse international geen sanctie zullen opleggen. Zij beschouwen het incident als iets uit de privésfeer. Het is lang niet de eerste keer dat Walker in opspraak komt voor zijn gedrag naast het veld; Zo kwam hij tijdens de coronacrisis al in de problemen omdat hij in volle lockdown een feestje met twee escortes georganiseerd had.

LEES OOK: Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Had Man City hem daarvoor moeten straffen?

Meest recent

'Club zit niet stil: volgende topaanwinst al bepaald'

De mercato in België is nog tot 8 september geopend, maar bij Club Brugge wordt niet te veel ...

78
78
'Last-minute chaos Anderlecht: extra aanwinst, zes vertrekkers'

Te midden van alle perikelen op bestuurlijk vlak, is RSC Anderlecht nog volop bezig op de ...

387
387
Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

40
40
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

134
134
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

475
475
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

455
455
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

65
65
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

94
94
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

135
135
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

446
446
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1282
1282
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

558
558
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

342
342
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1245
1245
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

50
50
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1566
1566
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

65
65
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

434
434
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

859
859
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

819
819
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

554
554
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

69
69
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

332
332
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

621
621
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

414
414

Meer sportnieuws