Walker (Man City) in vieze papieren na dronken exhibitionisme

door
Walker (Man City) in vieze papieren na dronken exhibitionisme

In Engeland hadden ze de voorbije maanden al een vette kluif aan de gerechtelijke problemen van sterspelers, met een aanklacht voor partnergeweld tegen Mason Greenwood (Man Utd) en een verkrachtingszaak tegen Benjamin Mendy (Man City). Nu is ook een ploegmaat van die laatste in opspraak gekomen, want de Britse roddelpers heeft bezwarende beelden van Kyle Walker naar buiten gebracht.


The Sun publiceerde immers camerabeelden uit een café in Manchester waarop te zien is hoe de rechtsachter stomdronken binnen waggelt met een groep vrienden. In het gezelschap verkeren ook twee blonde dames en op de beelden is te zien hoe hij één van die dames bij de borsten grijpt en later ook kust. Dat is op zich al pijnlijk, want Walker is getrouwd en het echtpaar heeft samen drie kinderen.

Die beelden zullen hem thuis in de problemen brengen, maar hij heeft ook nog een gerechtelijk onderzoek aan zijn been. Verder op de beelden is immers te zien hoe Walker tot twee keer toe zijn broek naar beneden trekt en zijn geslachtsdeel bovenhaalt, midden in de bar. De politie van Cheshire bevestigde al dat ze een onderzoek geopend hebben naar het incident. Op exhibitionisme staat in Engeland een maximale gevangenisstraf van twee jaar.

CITY DOET NIKS
Op sportief vlak zal het incident wellicht geen gevolgen hebben voor Walker. Manchester City reageerde immers al en liet weten dat ze de Engelse international geen sanctie zullen opleggen. Zij beschouwen het incident als iets uit de privésfeer. Het is lang niet de eerste keer dat Walker in opspraak komt voor zijn gedrag naast het veld; Zo kwam hij tijdens de coronacrisis al in de problemen omdat hij in volle lockdown een feestje met twee escortes georganiseerd had.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

🚀

Had Man City hem daarvoor moeten straffen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

23
23
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

49
49
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

100
100
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

425
425
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

43
43
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

23
23
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

155
155
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

153
153
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

118
118
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

50
50
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

174
174
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

135
135
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

574
574
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

344
344
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

295
295
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

261
261
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

252
252
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

483
483
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

322
322
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

114
114
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104

Meer sportnieuws