'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

door
'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

Op zijn 26ste lijkt de carrière van Didier Lamkel Zé stilaan helemaal in het slop beland. De Kameroener vliegt tegenwoordig van de ene na de andere club, want meestal maakt hij zich binnen enkele maanden wel ergens onmogelijk met zijn gedrag op en naast het veld. Dat is ook niet anders bij zijn vijfde club op anderhalf jaar tijd.


Begin januari verruilde Lamkel Zé nog KV Kortrijk voor de Marokkaanse topclub Wydad Casablanca, dat het woelwater op huurbasis met aankoopoptie binnenhaalde. Maar amper twee maanden later hebben ze het daar ook alweer gehad met de aanvaller, want volgens Afrikaanse bronnen willen ze nu alweer van hem af. Een combinatie van een gebrek aan sportief rendement en ergerlijk gedrag naast het veld liggen aan de basis van de Marokkaanse onvrede.

Lamkel Zé liet zich de voorbije weken immers alweer opmerken met enkele opvallende uitspraken. Zo liet hij in La Dernière Heure optekenen dat hij gewoon een kebab voor de wedstrijd eet, want 'zijn gestel laat dat toe'. Daarnaast zou hij ook van nationale ploeg willen wisselen, want sinds zijn enige cap in 2019 kreeg hij bij Kameroen kreeg hij er geen kansen meer. Daarom zou hij willen overstappen naar Congo of Gabon.

GEEN GOALS
Dat zouden ze bij Wydad allemaal wel nog kunnen aanvaarden als Lamkel Zé ook een meerwaarde zou brengen, maar dat is absoluut niet het geval. In zes wedstrijden was hij er in geen enkel doelpunt betrokken en de laatste vier matchen zat hij al niet meer in de selectie. Het lijkt er dus op dat ze in Kortrijk snel weer Lamkel Zé zullen mogen terug verwelkomen, maar ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

Zal Lamkel Zé nog iets maken van zijn carrière?

Meest recent

‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

224
224
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

18
18
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

43
43
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

26
26
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

147
147
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

84
84
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

47
47
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

47
47
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

68
68
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

166
166
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

100
100
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

91
91
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

338
338
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

85
85
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

91
91
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

642
642
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

214
214
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

258
258
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

71
71
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

107
107
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

306
306

Meer sportnieuws