'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

door
'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

Op zijn 26ste lijkt de carrière van Didier Lamkel Zé stilaan helemaal in het slop beland. De Kameroener vliegt tegenwoordig van de ene na de andere club, want meestal maakt hij zich binnen enkele maanden wel ergens onmogelijk met zijn gedrag op en naast het veld. Dat is ook niet anders bij zijn vijfde club op anderhalf jaar tijd.


Begin januari verruilde Lamkel Zé nog KV Kortrijk voor de Marokkaanse topclub Wydad Casablanca, dat het woelwater op huurbasis met aankoopoptie binnenhaalde. Maar amper twee maanden later hebben ze het daar ook alweer gehad met de aanvaller, want volgens Afrikaanse bronnen willen ze nu alweer van hem af. Een combinatie van een gebrek aan sportief rendement en ergerlijk gedrag naast het veld liggen aan de basis van de Marokkaanse onvrede.

Lamkel Zé liet zich de voorbije weken immers alweer opmerken met enkele opvallende uitspraken. Zo liet hij in La Dernière Heure optekenen dat hij gewoon een kebab voor de wedstrijd eet, want 'zijn gestel laat dat toe'. Daarnaast zou hij ook van nationale ploeg willen wisselen, want sinds zijn enige cap in 2019 kreeg hij bij Kameroen kreeg hij er geen kansen meer. Daarom zou hij willen overstappen naar Congo of Gabon.

GEEN GOALS
Dat zouden ze bij Wydad allemaal wel nog kunnen aanvaarden als Lamkel Zé ook een meerwaarde zou brengen, maar dat is absoluut niet het geval. In zes wedstrijden was hij er in geen enkel doelpunt betrokken en de laatste vier matchen zat hij al niet meer in de selectie. Het lijkt er dus op dat ze in Kortrijk snel weer Lamkel Zé zullen mogen terug verwelkomen, maar ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

Zal Lamkel Zé nog iets maken van zijn carrière?

Meest recent

Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

26
26
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

140
140
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

92
92
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

69
69
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

430
430
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

596
596
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

52
52
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

269
269
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

29
29
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

476
476
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

91
91
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

396
396
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

492
492
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

594
594
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

329
329
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

582
582
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

439
439
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

224
224
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

520
520
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

633
633
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

548
548
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

132
132
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

236
236
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

353
353

Meer sportnieuws