'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

door
'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

Op zijn 26ste lijkt de carrière van Didier Lamkel Zé stilaan helemaal in het slop beland. De Kameroener vliegt tegenwoordig van de ene na de andere club, want meestal maakt hij zich binnen enkele maanden wel ergens onmogelijk met zijn gedrag op en naast het veld. Dat is ook niet anders bij zijn vijfde club op anderhalf jaar tijd.


Begin januari verruilde Lamkel Zé nog KV Kortrijk voor de Marokkaanse topclub Wydad Casablanca, dat het woelwater op huurbasis met aankoopoptie binnenhaalde. Maar amper twee maanden later hebben ze het daar ook alweer gehad met de aanvaller, want volgens Afrikaanse bronnen willen ze nu alweer van hem af. Een combinatie van een gebrek aan sportief rendement en ergerlijk gedrag naast het veld liggen aan de basis van de Marokkaanse onvrede.

Lamkel Zé liet zich de voorbije weken immers alweer opmerken met enkele opvallende uitspraken. Zo liet hij in La Dernière Heure optekenen dat hij gewoon een kebab voor de wedstrijd eet, want 'zijn gestel laat dat toe'. Daarnaast zou hij ook van nationale ploeg willen wisselen, want sinds zijn enige cap in 2019 kreeg hij bij Kameroen kreeg hij er geen kansen meer. Daarom zou hij willen overstappen naar Congo of Gabon.

GEEN GOALS
Dat zouden ze bij Wydad allemaal wel nog kunnen aanvaarden als Lamkel Zé ook een meerwaarde zou brengen, maar dat is absoluut niet het geval. In zes wedstrijden was hij er in geen enkel doelpunt betrokken en de laatste vier matchen zat hij al niet meer in de selectie. Het lijkt er dus op dat ze in Kortrijk snel weer Lamkel Zé zullen mogen terug verwelkomen, maar ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

Zal Lamkel Zé nog iets maken van zijn carrière?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

13
13
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

46
46
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

22
22
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

29
29
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

85
85
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

169
169
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

98
98
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

195
195
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

69
69
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

110
110
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

122
122
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

56
56
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

236
236
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

149
149
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

181
181
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

203
203
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

199
199
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

132
132
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

326
326
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

147
147
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

677
677
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

202
202
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

489
489
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

281
281
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

119
119

Meer sportnieuws