'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

door
'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

Op zijn 26ste lijkt de carrière van Didier Lamkel Zé stilaan helemaal in het slop beland. De Kameroener vliegt tegenwoordig van de ene na de andere club, want meestal maakt hij zich binnen enkele maanden wel ergens onmogelijk met zijn gedrag op en naast het veld. Dat is ook niet anders bij zijn vijfde club op anderhalf jaar tijd.


Begin januari verruilde Lamkel Zé nog KV Kortrijk voor de Marokkaanse topclub Wydad Casablanca, dat het woelwater op huurbasis met aankoopoptie binnenhaalde. Maar amper twee maanden later hebben ze het daar ook alweer gehad met de aanvaller, want volgens Afrikaanse bronnen willen ze nu alweer van hem af. Een combinatie van een gebrek aan sportief rendement en ergerlijk gedrag naast het veld liggen aan de basis van de Marokkaanse onvrede.

Lamkel Zé liet zich de voorbije weken immers alweer opmerken met enkele opvallende uitspraken. Zo liet hij in La Dernière Heure optekenen dat hij gewoon een kebab voor de wedstrijd eet, want 'zijn gestel laat dat toe'. Daarnaast zou hij ook van nationale ploeg willen wisselen, want sinds zijn enige cap in 2019 kreeg hij bij Kameroen kreeg hij er geen kansen meer. Daarom zou hij willen overstappen naar Congo of Gabon.

GEEN GOALS
Dat zouden ze bij Wydad allemaal wel nog kunnen aanvaarden als Lamkel Zé ook een meerwaarde zou brengen, maar dat is absoluut niet het geval. In zes wedstrijden was hij er in geen enkel doelpunt betrokken en de laatste vier matchen zat hij al niet meer in de selectie. Het lijkt er dus op dat ze in Kortrijk snel weer Lamkel Zé zullen mogen terug verwelkomen, maar ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

Zal Lamkel Zé nog iets maken van zijn carrière?

Meest recent

Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

2
2
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

19
19
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

53
53
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

101
101
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

98
98
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

140
140
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

85
85
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

43
43
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

54
54
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

471
471
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

171
171
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

265
265
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

205
205
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

246
246
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

41
41
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

237
237
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

270
270
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

164
164
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

237
237
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

156
156
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

436
436
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

77
77
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

249
249
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

127
127

Meer sportnieuws