'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

door
'Lamkel Zé maakt zich alweer onmogelijk bij nieuwe club'

Op zijn 26ste lijkt de carrière van Didier Lamkel Zé stilaan helemaal in het slop beland. De Kameroener vliegt tegenwoordig van de ene na de andere club, want meestal maakt hij zich binnen enkele maanden wel ergens onmogelijk met zijn gedrag op en naast het veld. Dat is ook niet anders bij zijn vijfde club op anderhalf jaar tijd.


Begin januari verruilde Lamkel Zé nog KV Kortrijk voor de Marokkaanse topclub Wydad Casablanca, dat het woelwater op huurbasis met aankoopoptie binnenhaalde. Maar amper twee maanden later hebben ze het daar ook alweer gehad met de aanvaller, want volgens Afrikaanse bronnen willen ze nu alweer van hem af. Een combinatie van een gebrek aan sportief rendement en ergerlijk gedrag naast het veld liggen aan de basis van de Marokkaanse onvrede.

Lamkel Zé liet zich de voorbije weken immers alweer opmerken met enkele opvallende uitspraken. Zo liet hij in La Dernière Heure optekenen dat hij gewoon een kebab voor de wedstrijd eet, want 'zijn gestel laat dat toe'. Daarnaast zou hij ook van nationale ploeg willen wisselen, want sinds zijn enige cap in 2019 kreeg hij bij Kameroen kreeg hij er geen kansen meer. Daarom zou hij willen overstappen naar Congo of Gabon.

GEEN GOALS
Dat zouden ze bij Wydad allemaal wel nog kunnen aanvaarden als Lamkel Zé ook een meerwaarde zou brengen, maar dat is absoluut niet het geval. In zes wedstrijden was hij er in geen enkel doelpunt betrokken en de laatste vier matchen zat hij al niet meer in de selectie. Het lijkt er dus op dat ze in Kortrijk snel weer Lamkel Zé zullen mogen terug verwelkomen, maar ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben.

Zal Lamkel Zé nog iets maken van zijn carrière?

Meest recent

Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

30
30
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

106
106
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

16
16
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

46
46
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

148
148
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

86
86
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

109
109
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

390
390
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

158
158
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

345
345
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

375
375
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

465
465
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

177
177
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

351
351
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

287
287
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

535
535
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

598
598
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

85
85
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

428
428
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

288
288
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

318
318
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

378
378
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

364
364
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

605
605
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

729
729

Meer sportnieuws