Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

705
Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

Club Brugge kreeg dinsdagavond een zoveelste klap met een 5-1-nederlaag tegen Benfica in de Champions League. Voor die wedstrijd was de druk op Scott Parker al immens en met de nieuwe vernedering leek ze helemaal onhoudbaar te worden. Meteen na de wedstrijd kondigden verschillende media al zijn nakende ontslag aan en dat is nu ook helemaal een feit.


De verwachting was dat Club het vertrek van Parker in de loop van woensdag officieel zou maken na de terugkeer uit Lissabon en dat is nu ook gebeurd. "Scott Parker is niet langer hoofdcoach van Club Brugge. Parker (42) werd vorig jaar op 31 december aangekondigd als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Engelse ex-international was eerder aan de slag bij Fulham en Bournemouth en kwam bij Club Carl Hoefkens vervangen. In 12 wedstrijden kon de Brit slechts 2 keer winnen", luidt de korte mededeling.

Over een opvolger communiceerde Club niet. De gesprekken met Alfred Schreuder lopen nog en dus neemt volgens Het Laatste Nieuws voorlopig assistent Rik De Mil over. De verwachting is dat hij zondag tegen Standard ook als hoofdcoach op de bank zal zitten. Hij zal dan bijgestaan worden door Björn De Neve, het hoofd van Club NXT, aldus Het Nieuwsblad.

67 DAGEN
Voor Parker komt er zo na exact 67 dagen alweer een einde aan zijn passage bij Club Brugge. Het bestuur had nochtans vertrouwen in de Engelsman, die in zijn thuisland al Fulham en Bournemouth naar de Premier League wist te loodsen, en schotelde hem een contract tot 2025 voor. Dat bleek een grote vergissing. Bij zijn voorstelling moest Parker al toegeven dat hij zijn kern helemaal niet kende en dat bleek ook uit de manier waarop hij constant met zijn pionnen schoof. Ook de resultaten waren dramatisch, waardoor Club nog naast een plaats in de top vier dreigt te grijpen.


LEES OOK: Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Had Club hem al sneller moeten ontslaan?

Meest recent

Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

21
21
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

40
40
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

15
15
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

13
13
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

94
94
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

8
8
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

23
23
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

202
202
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

57
57
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

111
111
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

55
55
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

51
51
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

249
249
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

119
119
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

346
346
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

23
23
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

530
530
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

272
272
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

397
397
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

396
396
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

470
470
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

618
618
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

502
502
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

494
494
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

80
80

Meer sportnieuws