Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

door
Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

Club Brugge kreeg dinsdagavond een zoveelste klap met een 5-1-nederlaag tegen Benfica in de Champions League. Voor die wedstrijd was de druk op Scott Parker al immens en met de nieuwe vernedering leek ze helemaal onhoudbaar te worden. Meteen na de wedstrijd kondigden verschillende media al zijn nakende ontslag aan en dat is nu ook helemaal een feit.


De verwachting was dat Club het vertrek van Parker in de loop van woensdag officieel zou maken na de terugkeer uit Lissabon en dat is nu ook gebeurd. "Scott Parker is niet langer hoofdcoach van Club Brugge. Parker (42) werd vorig jaar op 31 december aangekondigd als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Engelse ex-international was eerder aan de slag bij Fulham en Bournemouth en kwam bij Club Carl Hoefkens vervangen. In 12 wedstrijden kon de Brit slechts 2 keer winnen", luidt de korte mededeling.

Over een opvolger communiceerde Club niet. De gesprekken met Alfred Schreuder lopen nog en dus neemt volgens Het Laatste Nieuws voorlopig assistent Rik De Mil over. De verwachting is dat hij zondag tegen Standard ook als hoofdcoach op de bank zal zitten. Hij zal dan bijgestaan worden door Björn De Neve, het hoofd van Club NXT, aldus Het Nieuwsblad.

67 DAGEN
Voor Parker komt er zo na exact 67 dagen alweer een einde aan zijn passage bij Club Brugge. Het bestuur had nochtans vertrouwen in de Engelsman, die in zijn thuisland al Fulham en Bournemouth naar de Premier League wist te loodsen, en schotelde hem een contract tot 2025 voor. Dat bleek een grote vergissing. Bij zijn voorstelling moest Parker al toegeven dat hij zijn kern helemaal niet kende en dat bleek ook uit de manier waarop hij constant met zijn pionnen schoof. Ook de resultaten waren dramatisch, waardoor Club nog naast een plaats in de top vier dreigt te grijpen.


LEES OOK: Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Had Club hem al sneller moeten ontslaan?

Meest recent

'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

23
23
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

26
26
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

84
84
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

13
13
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

239
239
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

158
158
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

40
40
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

78
78
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

49
49
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

263
263
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

254
254
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

80
80
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

175
175
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

185
185
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

205
205
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

184
184
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

77
77
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

185
185
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

420
420
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

328
328
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

105
105

Meer sportnieuws