Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

door
Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

Club Brugge kreeg dinsdagavond een zoveelste klap met een 5-1-nederlaag tegen Benfica in de Champions League. Voor die wedstrijd was de druk op Scott Parker al immens en met de nieuwe vernedering leek ze helemaal onhoudbaar te worden. Meteen na de wedstrijd kondigden verschillende media al zijn nakende ontslag aan en dat is nu ook helemaal een feit.


De verwachting was dat Club het vertrek van Parker in de loop van woensdag officieel zou maken na de terugkeer uit Lissabon en dat is nu ook gebeurd. "Scott Parker is niet langer hoofdcoach van Club Brugge. Parker (42) werd vorig jaar op 31 december aangekondigd als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Engelse ex-international was eerder aan de slag bij Fulham en Bournemouth en kwam bij Club Carl Hoefkens vervangen. In 12 wedstrijden kon de Brit slechts 2 keer winnen", luidt de korte mededeling.

Over een opvolger communiceerde Club niet. De gesprekken met Alfred Schreuder lopen nog en dus neemt volgens Het Laatste Nieuws voorlopig assistent Rik De Mil over. De verwachting is dat hij zondag tegen Standard ook als hoofdcoach op de bank zal zitten. Hij zal dan bijgestaan worden door Björn De Neve, het hoofd van Club NXT, aldus Het Nieuwsblad.

67 DAGEN
Voor Parker komt er zo na exact 67 dagen alweer een einde aan zijn passage bij Club Brugge. Het bestuur had nochtans vertrouwen in de Engelsman, die in zijn thuisland al Fulham en Bournemouth naar de Premier League wist te loodsen, en schotelde hem een contract tot 2025 voor. Dat bleek een grote vergissing. Bij zijn voorstelling moest Parker al toegeven dat hij zijn kern helemaal niet kende en dat bleek ook uit de manier waarop hij constant met zijn pionnen schoof. Ook de resultaten waren dramatisch, waardoor Club nog naast een plaats in de top vier dreigt te grijpen.


LEES OOK: Club Brugge ziet af in Lotto Park: "Hij is een ramp!"

Had Club hem al sneller moeten ontslaan?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Bel de politie niet!"

De afgelopen weken kwam Ruben Van Gucht opnieuw veelvuldig in het nieuws — en niet altijd om ...

5
5
Club Brugge ziet af in Lotto Park: "Hij is een ramp!"

In de Jupiler Pro League was het zondag uitkijken naar de kraker tussen RSC Anderlecht en Club ...

107
107
Straffe beelden: Hoefkens door het lint in volle wedstrijd

Carl Hoefkens is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen als hoofdcoach van NAC Breda. Maar zijn ...

14
14
Terugkeer Lukaku, Qatarees geld: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht werkt zondagmiddag de topper op eigen veld tegen Club Brugge af. Voor de ...

99
99
Kapblok staat al klaar: volgend trainersontslag in JPL?

De interland-periode staat opnieuw voor de deur en dat is geen goed nieuws voor coaches die moeten ...

106
106
Opstellingen: Hayen wisselt één keer tegen avontuurlijk RSCA

Daags voor de laatste interland-periode van het kalenderjaar, staat een absolute kraker op het ...

127
127
Vanaken verklapt: 'Dáárom speel ik zo graag tegen Anderlecht'

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Met RSC ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Mythische transfer Lewandowski, winterleegloop Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

139
139
Anderlecht-Club Brugge: Hasi & Hayen hakken knopen door

Alle ogen zijn straks gericht op de kraker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. In aanloop naar dat ...

219
219
'Anderlecht en Club Brugge strijden om ruwe diamant'

Om 13u30 staat dé klassieker op het programma, want in een uitverkocht Lotto Park ontvangt ...

191
191
Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

116
116
Big Brother in Belgisch voetbal: Pro League reageert

Na intensief overleg tussen vertegenwoordigers uit het profvoetbal stelde Bernard Quintin, minister ...

89
89
'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Terwijl de discussie omtrent de tv-rechten volop aan de gang is wordt er binnen de Pro League achter ...

219
219
Anderlecht meldt groot nieuws: Vandenhaute verlaat de club

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper tegen Club Brugge, maar enkele uren voor deze ...

414
414
Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

70
70
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

403
403
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

53
53
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

112
112
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

122
122
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

143
143
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

174
174
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

186
186
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

276
276
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

88
88
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

390
390

Meer sportnieuws