Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

door
Zoals verwacht: Club kondigt ontslag Parker aan

Club Brugge kreeg dinsdagavond een zoveelste klap met een 5-1-nederlaag tegen Benfica in de Champions League. Voor die wedstrijd was de druk op Scott Parker al immens en met de nieuwe vernedering leek ze helemaal onhoudbaar te worden. Meteen na de wedstrijd kondigden verschillende media al zijn nakende ontslag aan en dat is nu ook helemaal een feit.


De verwachting was dat Club het vertrek van Parker in de loop van woensdag officieel zou maken na de terugkeer uit Lissabon en dat is nu ook gebeurd. "Scott Parker is niet langer hoofdcoach van Club Brugge. Parker (42) werd vorig jaar op 31 december aangekondigd als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Engelse ex-international was eerder aan de slag bij Fulham en Bournemouth en kwam bij Club Carl Hoefkens vervangen. In 12 wedstrijden kon de Brit slechts 2 keer winnen", luidt de korte mededeling.

Over een opvolger communiceerde Club niet. De gesprekken met Alfred Schreuder lopen nog en dus neemt volgens Het Laatste Nieuws voorlopig assistent Rik De Mil over. De verwachting is dat hij zondag tegen Standard ook als hoofdcoach op de bank zal zitten. Hij zal dan bijgestaan worden door Björn De Neve, het hoofd van Club NXT, aldus Het Nieuwsblad.

67 DAGEN
Voor Parker komt er zo na exact 67 dagen alweer een einde aan zijn passage bij Club Brugge. Het bestuur had nochtans vertrouwen in de Engelsman, die in zijn thuisland al Fulham en Bournemouth naar de Premier League wist te loodsen, en schotelde hem een contract tot 2025 voor. Dat bleek een grote vergissing. Bij zijn voorstelling moest Parker al toegeven dat hij zijn kern helemaal niet kende en dat bleek ook uit de manier waarop hij constant met zijn pionnen schoof. Ook de resultaten waren dramatisch, waardoor Club nog naast een plaats in de top vier dreigt te grijpen.


LEES OOK: Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

Had Club hem al sneller moeten ontslaan?

Meest recent

Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

21
21
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

20
20
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

111
111
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

126
126
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

281
281
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

38
38
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

126
126
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

70
70
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

66
66
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

200
200
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

109
109
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

411
411
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

165
165
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

81
81
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

398
398
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

173
173
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

667
667
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

87
87
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

311
311
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

170
170

Meer sportnieuws