Mata zet Parker helemaal te kijk na afstraffing

1837 stemmen
Mata zet Parker helemaal te kijk na afstraffing

Club Brugge legde dit seizoen een bijzonder fraai parcours af in de Champions League, waarbij het voor de eerste keer wist te overwinteren in het kampioenenbal. Maar het avontuur eindigde met een zeer valse noot, want dinsdagavond werden ze met 5-1 vernederd door Benfica. Het lijkt ook meteen de zwanenzang geweest te zijn van Scott Parker als trainer van Club.


De positie van de Engelsman werd de voorbije weken al door zowat iedereen in vraag gesteld en daar kwamen ook nog eens berichten bij dat de spelers zich stilaan tegen hem begonnen te keren. Na de wedstrijd deden Hans Vanaken en Noa Lang wel nog halfslachtige pogingen om hun coach te verdedigen, maar Clinton Mata zette zijn trainer daarentegen vol in de wind.

"De coach is het best geplaatst om te weten wie op welke positie moet spelen, maar het is duidelijk dat een aantal spelers vandaag niet op hun beste positie stonden", verklaarde de verdediger veelbetekenend aan RTBF. Parker verbaasde tegen Benfica alweer door plots Buchanan als centrale middenvelder uit te spelen, terwijl Sowah vanaf de rechterkant moest komen.

SPIEGEL
Ondanks zijn kritiek wil Mata de Brugse malaise echter niet volledig in de schoenen van Parker schuiven. "Oké, er is de trainer en dit en dat, maar als spelers moeten we ook in de spiegel kijken en onszelf in vraag stellen. We zullen daarover in de kleedkamer praten en dat zal intern blijven, maar ik vind dat wij ook onze verantwoordelijkheid moeten nemen. We halen niet het niveau voor Club Brugge - en daar reken ik ook mezelf bij. Ik schaam me."

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Vind je het kunnen dat Mata die kritiek openlijk uit?

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

0
0
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

21
21
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

12
12
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

71
71
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

188
188
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

75
75
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

278
278
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

372
372
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

109
109
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

188
188
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

238
238
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

154
154
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

260
260
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

502
502
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

152
152
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

140
140
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

299
299
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

629
629
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

478
478
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

303
303

Meer sportnieuws