Mata zet Parker helemaal te kijk na afstraffing

1837
Mata zet Parker helemaal te kijk na afstraffing

Club Brugge legde dit seizoen een bijzonder fraai parcours af in de Champions League, waarbij het voor de eerste keer wist te overwinteren in het kampioenenbal. Maar het avontuur eindigde met een zeer valse noot, want dinsdagavond werden ze met 5-1 vernederd door Benfica. Het lijkt ook meteen de zwanenzang geweest te zijn van Scott Parker als trainer van Club.


De positie van de Engelsman werd de voorbije weken al door zowat iedereen in vraag gesteld en daar kwamen ook nog eens berichten bij dat de spelers zich stilaan tegen hem begonnen te keren. Na de wedstrijd deden Hans Vanaken en Noa Lang wel nog halfslachtige pogingen om hun coach te verdedigen, maar Clinton Mata zette zijn trainer daarentegen vol in de wind.

"De coach is het best geplaatst om te weten wie op welke positie moet spelen, maar het is duidelijk dat een aantal spelers vandaag niet op hun beste positie stonden", verklaarde de verdediger veelbetekenend aan RTBF. Parker verbaasde tegen Benfica alweer door plots Buchanan als centrale middenvelder uit te spelen, terwijl Sowah vanaf de rechterkant moest komen.

SPIEGEL
Ondanks zijn kritiek wil Mata de Brugse malaise echter niet volledig in de schoenen van Parker schuiven. "Oké, er is de trainer en dit en dat, maar als spelers moeten we ook in de spiegel kijken en onszelf in vraag stellen. We zullen daarover in de kleedkamer praten en dat zal intern blijven, maar ik vind dat wij ook onze verantwoordelijkheid moeten nemen. We halen niet het niveau voor Club Brugge - en daar reken ik ook mezelf bij. Ik schaam me."

LEES OOK: Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Vind je het kunnen dat Mata die kritiek openlijk uit?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

72
72
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

34
34
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

26
26
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

136
136
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

37
37
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

63
63
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

38
38
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

194
194
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

46
46
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

125
125
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

74
74
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

215
215
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

199
199
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

257
257
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

146
146
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

235
235
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

285
285
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

314
314
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

263
263
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

343
343
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

521
521
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

239
239

Meer sportnieuws