"Kane? Wij betalen geen 160 miljoen euro voor hem"

door

Met onder meer 18 doelpunten in 26 Premier League-wedstrijden, is Harry Kane andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Maar wederom lijkt dat niet voldoende om een prijs te pakken met Tottenham Hotspur. De Engelse spits wordt dan ook opnieuw gelinkt aan een spraakmakende transfer, maar één club ontkent de interesse.


Kane ligt al zowat zijn hele voetbalcarrière onder contract bij Tottenham, maar prijzen pakken lukt maar niet bij de Engelse club. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou dan ook steeds meer nadenken over een nieuwe stap. En komende zomer gaat hij zijn laatste contractjaar in. De Londense club zou haar sterkhouder graag aan boord willen houden, maar desondanks bleef een akkoord over een verlenging tot dusver uit. Bovendien dreigt Tottenham, momenteel nipt vierde, naast een Champions League-ticket voor voor volgend seizoen te grijpen.

SCOREN OP OLD TRAFFORD
In dat geval acht The Sun de kans groot dat Kane in de zomer vertrekt. Hij wil absoluut in het Kampioenenbal spelen én de Spurs zouden zijn transferinkomsten dan goed kunnen gebruiken. Aan interesse alvast geen gebrek. Bayern München werd bijvoorbeeld al genoemd als mogelijke bestemming. Maar vooral Manchester United blijft aan zijn mouw trekken. United zou alvast contact hebben gemaakt met zijn entourage en denkt dat het zowel Tottenham als Kane kan overtuigen. Bij Bayern ontkent men dit verhaal.

"Vorig jaar wees Tottenham een bod van 160 miljoen euro af van Manchester City. Denk je dat hij dit jaar goedkoper zal zijn? Harry Kane is een geweldige speler, daar bestaat geen twijfel over. Maar dat soort bedragen zou ik niet betalen", zei erevoorzitter Uli Hoeness over de 29-jarige spits.

LEES OOK: Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Gaat Kane bij Tottenham blijven?

Meest recent

'Geheime meeting: Dembélé voor pikante transfer'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

1
1
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

37
37
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

67
67
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

103
103
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

103
103
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

98
98
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

292
292
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

80
80
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

162
162
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

153
153
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

130
130
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

87
87
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

514
514
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

338
338
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

932
932
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

183
183
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

344
344
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

885
885

Meer sportnieuws