"Kane? Wij betalen geen 160 miljoen euro voor hem"

door

Met onder meer 18 doelpunten in 26 Premier League-wedstrijden, is Harry Kane andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Maar wederom lijkt dat niet voldoende om een prijs te pakken met Tottenham Hotspur. De Engelse spits wordt dan ook opnieuw gelinkt aan een spraakmakende transfer, maar één club ontkent de interesse.


Kane ligt al zowat zijn hele voetbalcarrière onder contract bij Tottenham, maar prijzen pakken lukt maar niet bij de Engelse club. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou dan ook steeds meer nadenken over een nieuwe stap. En komende zomer gaat hij zijn laatste contractjaar in. De Londense club zou haar sterkhouder graag aan boord willen houden, maar desondanks bleef een akkoord over een verlenging tot dusver uit. Bovendien dreigt Tottenham, momenteel nipt vierde, naast een Champions League-ticket voor voor volgend seizoen te grijpen.

SCOREN OP OLD TRAFFORD
In dat geval acht The Sun de kans groot dat Kane in de zomer vertrekt. Hij wil absoluut in het Kampioenenbal spelen én de Spurs zouden zijn transferinkomsten dan goed kunnen gebruiken. Aan interesse alvast geen gebrek. Bayern München werd bijvoorbeeld al genoemd als mogelijke bestemming. Maar vooral Manchester United blijft aan zijn mouw trekken. United zou alvast contact hebben gemaakt met zijn entourage en denkt dat het zowel Tottenham als Kane kan overtuigen. Bij Bayern ontkent men dit verhaal.

"Vorig jaar wees Tottenham een bod van 160 miljoen euro af van Manchester City. Denk je dat hij dit jaar goedkoper zal zijn? Harry Kane is een geweldige speler, daar bestaat geen twijfel over. Maar dat soort bedragen zou ik niet betalen", zei erevoorzitter Uli Hoeness over de 29-jarige spits.

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Gaat Kane bij Tottenham blijven?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

47
47
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

41
41
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

91
91
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

109
109
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

434
434
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

57
57
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

233
233
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

67
67
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

124
124
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

758
758
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

89
89
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

202
202
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

498
498
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

128
128
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

357
357
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

76
76
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

422
422
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

787
787
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

229
229
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

753
753
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

180
180
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

407
407
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

81
81
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

251
251

Meer sportnieuws