"Kane? Wij betalen geen 160 miljoen euro voor hem"

door

Met onder meer 18 doelpunten in 26 Premier League-wedstrijden, is Harry Kane andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Maar wederom lijkt dat niet voldoende om een prijs te pakken met Tottenham Hotspur. De Engelse spits wordt dan ook opnieuw gelinkt aan een spraakmakende transfer, maar één club ontkent de interesse.


Kane ligt al zowat zijn hele voetbalcarrière onder contract bij Tottenham, maar prijzen pakken lukt maar niet bij de Engelse club. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou dan ook steeds meer nadenken over een nieuwe stap. En komende zomer gaat hij zijn laatste contractjaar in. De Londense club zou haar sterkhouder graag aan boord willen houden, maar desondanks bleef een akkoord over een verlenging tot dusver uit. Bovendien dreigt Tottenham, momenteel nipt vierde, naast een Champions League-ticket voor voor volgend seizoen te grijpen.

SCOREN OP OLD TRAFFORD
In dat geval acht The Sun de kans groot dat Kane in de zomer vertrekt. Hij wil absoluut in het Kampioenenbal spelen én de Spurs zouden zijn transferinkomsten dan goed kunnen gebruiken. Aan interesse alvast geen gebrek. Bayern München werd bijvoorbeeld al genoemd als mogelijke bestemming. Maar vooral Manchester United blijft aan zijn mouw trekken. United zou alvast contact hebben gemaakt met zijn entourage en denkt dat het zowel Tottenham als Kane kan overtuigen. Bij Bayern ontkent men dit verhaal.

"Vorig jaar wees Tottenham een bod van 160 miljoen euro af van Manchester City. Denk je dat hij dit jaar goedkoper zal zijn? Harry Kane is een geweldige speler, daar bestaat geen twijfel over. Maar dat soort bedragen zou ik niet betalen", zei erevoorzitter Uli Hoeness over de 29-jarige spits.

LEES OOK: Tah doet stevig boekje open over Kompany

Gaat Kane bij Tottenham blijven?

Meest recent

Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

11
11
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

175
175
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

55
55
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

120
120
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

215
215
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

40
40
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

268
268
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

41
41
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

431
431
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

25
25
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

200
200
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

328
328
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

389
389
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

73
73
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

184
184
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

303
303
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

171
171
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

68
68
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

389
389
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

117
117
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

59
59
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

523
523
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

837
837
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

332
332

Meer sportnieuws