"Kane? Wij betalen geen 160 miljoen euro voor hem"

door

Met onder meer 18 doelpunten in 26 Premier League-wedstrijden, is Harry Kane andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Maar wederom lijkt dat niet voldoende om een prijs te pakken met Tottenham Hotspur. De Engelse spits wordt dan ook opnieuw gelinkt aan een spraakmakende transfer, maar één club ontkent de interesse.


Kane ligt al zowat zijn hele voetbalcarrière onder contract bij Tottenham, maar prijzen pakken lukt maar niet bij de Engelse club. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou dan ook steeds meer nadenken over een nieuwe stap. En komende zomer gaat hij zijn laatste contractjaar in. De Londense club zou haar sterkhouder graag aan boord willen houden, maar desondanks bleef een akkoord over een verlenging tot dusver uit. Bovendien dreigt Tottenham, momenteel nipt vierde, naast een Champions League-ticket voor voor volgend seizoen te grijpen.

SCOREN OP OLD TRAFFORD
In dat geval acht The Sun de kans groot dat Kane in de zomer vertrekt. Hij wil absoluut in het Kampioenenbal spelen én de Spurs zouden zijn transferinkomsten dan goed kunnen gebruiken. Aan interesse alvast geen gebrek. Bayern München werd bijvoorbeeld al genoemd als mogelijke bestemming. Maar vooral Manchester United blijft aan zijn mouw trekken. United zou alvast contact hebben gemaakt met zijn entourage en denkt dat het zowel Tottenham als Kane kan overtuigen. Bij Bayern ontkent men dit verhaal.

"Vorig jaar wees Tottenham een bod van 160 miljoen euro af van Manchester City. Denk je dat hij dit jaar goedkoper zal zijn? Harry Kane is een geweldige speler, daar bestaat geen twijfel over. Maar dat soort bedragen zou ik niet betalen", zei erevoorzitter Uli Hoeness over de 29-jarige spits.

Gaat Kane bij Tottenham blijven?

Meest recent

Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

63
63
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

148
148
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

351
351
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

379
379
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

144
144
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

66
66
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

151
151
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

368
368
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

249
249
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

138
138
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

105
105
Hasi jubelt: dubbele meevaller op stage Anderlecht

De Belgische clubs zijn aan hun winterstage bezig. Anderlecht is op stage in Jerez de la Frontera. ...

205
205
HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia zal al ...

226
226
En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Roméo Lavia blaast vandaag 22 kaarsjes uit. De middenvelder wordt gezien als ...

113
113
Kogel door de kerk: Vanzeir heeft nieuwe club beet

Dante Vanzeir is na zijn Amerikaans avontuur volledig naar de achtergrond verdwenen bij KAA Gent. De ...

311
311
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

334
334
Fellaini verbaast en hakt knoop over toekomst door

Marouane Fellaini is al een tijdje gestopt al voetballer, maar achter de schermen was de voormalige ...

248
248
Ambitieus Beerschot pakt uit met dubbelslag

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren naar de Jupiler Pro League. De Antwerpse clubs degradeerde ...

187
187
Penders glundert: Chelsea stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Chelsea was na het ontslag van Enzo Maresca naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Liam ...

129
129
Engels in storm: Celtic stampt T1 na paar matchen buiten

Arne Engels stond dicht bij een vaste selectie bij de Rode Duivels na een uitstekende start bij ...

81
81
Brys verwoest Eto’o én FIFA: "Bizarre relatie Infantino"

Marc Brys lijkt zich bijna neer te leggen dat hij géén bondscoach van Kameroen zal ...

275
275
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

108
108
Vanaken verklapt: "Mijn favoriete kamergenoot bij Club?"

De spelers en staff van Club Brugge vertoeven momenteel op Spaanse bodem om een winterstage af te ...

395
395
Paul Gheysens aan zet: verkoop Antwerp in 2026?

Antwerp FC wist een tegenvallend 2025 alsnog op een erg fraaie manier af te sluiten. Die lijn wil ...

787
787
Vanhaezebrouck geeft top twee Gouden Schoen al vrij

Binnen een weekje gaat de tweede seizoenshelft in het Belgische voetbal van start met de ...

664
664

Meer sportnieuws