"Kane? Wij betalen geen 160 miljoen euro voor hem"

door

Met onder meer 18 doelpunten in 26 Premier League-wedstrijden, is Harry Kane andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Maar wederom lijkt dat niet voldoende om een prijs te pakken met Tottenham Hotspur. De Engelse spits wordt dan ook opnieuw gelinkt aan een spraakmakende transfer, maar één club ontkent de interesse.


Kane ligt al zowat zijn hele voetbalcarrière onder contract bij Tottenham, maar prijzen pakken lukt maar niet bij de Engelse club. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg zou dan ook steeds meer nadenken over een nieuwe stap. En komende zomer gaat hij zijn laatste contractjaar in. De Londense club zou haar sterkhouder graag aan boord willen houden, maar desondanks bleef een akkoord over een verlenging tot dusver uit. Bovendien dreigt Tottenham, momenteel nipt vierde, naast een Champions League-ticket voor voor volgend seizoen te grijpen.

SCOREN OP OLD TRAFFORD
In dat geval acht The Sun de kans groot dat Kane in de zomer vertrekt. Hij wil absoluut in het Kampioenenbal spelen én de Spurs zouden zijn transferinkomsten dan goed kunnen gebruiken. Aan interesse alvast geen gebrek. Bayern München werd bijvoorbeeld al genoemd als mogelijke bestemming. Maar vooral Manchester United blijft aan zijn mouw trekken. United zou alvast contact hebben gemaakt met zijn entourage en denkt dat het zowel Tottenham als Kane kan overtuigen. Bij Bayern ontkent men dit verhaal.

"Vorig jaar wees Tottenham een bod van 160 miljoen euro af van Manchester City. Denk je dat hij dit jaar goedkoper zal zijn? Harry Kane is een geweldige speler, daar bestaat geen twijfel over. Maar dat soort bedragen zou ik niet betalen", zei erevoorzitter Uli Hoeness over de 29-jarige spits.

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Gaat Kane bij Tottenham blijven?

Meest recent

Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

16
16
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

27
27
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

46
46
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

87
87
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

24
24
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

406
406
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

131
131
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

144
144
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

41
41
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

574
574
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

151
151
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

275
275
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

55
55
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

204
204
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

381
381
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

137
137
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

371
371
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

260
260
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

625
625
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1423
1423
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

154
154
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

590
590
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

529
529

Meer sportnieuws