Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

579
Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

Club Brugge is in 2023 zeer zwak bezig, al ging het voordien al maanden niet goed onder Carl Hoefkens. Scott Parker kan de neerwaartse spiraal niet doorbreken en maakt allerminst een goede indruk als coach. Club Brugge likt zijn wonden na de 5-1-nederlaag tegen Benfica. Parker gaf nog een (laatste?) reactie na de match.


Zo bewierookte hij onder meer de kwaliteiten van de tegenstander. "Uiteraard is dit een zware nederlaag en een teleurstellend resultaat. We begrepen natuurlijk voor welke uitdaging we stonden en hoe moeilijk dit zou worden tegen een 'speciaal' team. Het niveau dat zij toonden en de technische kwaliteit aan de bal is van een ander level en op de duur dreven ze ons wat tot wanhoop. Ik ben wel trots op het team dat ze tot deze fase in de Champions League zijn geraakt. ", aldus Parker.

VROEGE WISSEL LANG
De coach werd vervolgens gevraagd of het moeilijk is om Club Brugge te coachen. "Moeilijk is niet het juiste woord, maar uiteraard blijft het een uitdaging en dat is al zo sinds ik hier toekwam. Ik wist dat het niet makkelijk zou zijn, want je ontslaat natuurlijk geen coach als alles volgens plan gaat. Ik kan enkel maar zeggen dat, vanaf het moment ik hier ben, de spelers fantastisch toegewijd zijn en iedereen doet zijn uiterste best om beter te worden en die negatieve spiraal van de voorbije maanden te doorbreken. Daaraan moeten we gewoon blijven werken."

Noa Lang, die nergens was in de eerste helft, werd bij de rust gewisseld. Parker kwam met meer uitleg over deze opvallende zet. "Noa stond al geboekt met geel, dus ik wou hem en het team beschermen zodat we niet het risico zouden lopen om met 10 te komen staan. Daarnaast was de wissel ook wel wat met het oog op zondag, dus Noa begreep dit wel."

LEES OOK: Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Denk je dat er ook onderlinge wrevel is in de groep?

Meest recent

Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

10
10
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

25
25
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

19
19
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

38
38
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

99
99
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

81
81
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

162
162
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

148
148
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

125
125
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

134
134
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

104
104
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

194
194
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

243
243
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

87
87
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

120
120
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

85
85
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1075
1075
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75

Meer sportnieuws