Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

door
Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

Club Brugge is in 2023 zeer zwak bezig, al ging het voordien al maanden niet goed onder Carl Hoefkens. Scott Parker kan de neerwaartse spiraal niet doorbreken en maakt allerminst een goede indruk als coach. Club Brugge likt zijn wonden na de 5-1-nederlaag tegen Benfica. Parker gaf nog een (laatste?) reactie na de match.


Zo bewierookte hij onder meer de kwaliteiten van de tegenstander. "Uiteraard is dit een zware nederlaag en een teleurstellend resultaat. We begrepen natuurlijk voor welke uitdaging we stonden en hoe moeilijk dit zou worden tegen een 'speciaal' team. Het niveau dat zij toonden en de technische kwaliteit aan de bal is van een ander level en op de duur dreven ze ons wat tot wanhoop. Ik ben wel trots op het team dat ze tot deze fase in de Champions League zijn geraakt. ", aldus Parker.

VROEGE WISSEL LANG
De coach werd vervolgens gevraagd of het moeilijk is om Club Brugge te coachen. "Moeilijk is niet het juiste woord, maar uiteraard blijft het een uitdaging en dat is al zo sinds ik hier toekwam. Ik wist dat het niet makkelijk zou zijn, want je ontslaat natuurlijk geen coach als alles volgens plan gaat. Ik kan enkel maar zeggen dat, vanaf het moment ik hier ben, de spelers fantastisch toegewijd zijn en iedereen doet zijn uiterste best om beter te worden en die negatieve spiraal van de voorbije maanden te doorbreken. Daaraan moeten we gewoon blijven werken."

Noa Lang, die nergens was in de eerste helft, werd bij de rust gewisseld. Parker kwam met meer uitleg over deze opvallende zet. "Noa stond al geboekt met geel, dus ik wou hem en het team beschermen zodat we niet het risico zouden lopen om met 10 te komen staan. Daarnaast was de wissel ook wel wat met het oog op zondag, dus Noa begreep dit wel."

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Denk je dat er ook onderlinge wrevel is in de groep?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

3
3
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

13
13
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

8
8
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

34
34
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

28
28
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

133
133
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

16
16
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

114
114
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

234
234
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

111
111
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

170
170
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

66
66
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

93
93
De Winter geeft oorzaak voor uitbarstingen De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

173
173
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

276
276
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

772
772
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

70
70
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

216
216
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

480
480
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

48
48
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

112
112
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

166
166
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

202
202
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

135
135
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

90
90

Meer sportnieuws