Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

door
Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

Club Brugge is in 2023 zeer zwak bezig, al ging het voordien al maanden niet goed onder Carl Hoefkens. Scott Parker kan de neerwaartse spiraal niet doorbreken en maakt allerminst een goede indruk als coach. Club Brugge likt zijn wonden na de 5-1-nederlaag tegen Benfica. Parker gaf nog een (laatste?) reactie na de match.


Zo bewierookte hij onder meer de kwaliteiten van de tegenstander. "Uiteraard is dit een zware nederlaag en een teleurstellend resultaat. We begrepen natuurlijk voor welke uitdaging we stonden en hoe moeilijk dit zou worden tegen een 'speciaal' team. Het niveau dat zij toonden en de technische kwaliteit aan de bal is van een ander level en op de duur dreven ze ons wat tot wanhoop. Ik ben wel trots op het team dat ze tot deze fase in de Champions League zijn geraakt. ", aldus Parker.

VROEGE WISSEL LANG
De coach werd vervolgens gevraagd of het moeilijk is om Club Brugge te coachen. "Moeilijk is niet het juiste woord, maar uiteraard blijft het een uitdaging en dat is al zo sinds ik hier toekwam. Ik wist dat het niet makkelijk zou zijn, want je ontslaat natuurlijk geen coach als alles volgens plan gaat. Ik kan enkel maar zeggen dat, vanaf het moment ik hier ben, de spelers fantastisch toegewijd zijn en iedereen doet zijn uiterste best om beter te worden en die negatieve spiraal van de voorbije maanden te doorbreken. Daaraan moeten we gewoon blijven werken."

Noa Lang, die nergens was in de eerste helft, werd bij de rust gewisseld. Parker kwam met meer uitleg over deze opvallende zet. "Noa stond al geboekt met geel, dus ik wou hem en het team beschermen zodat we niet het risico zouden lopen om met 10 te komen staan. Daarnaast was de wissel ook wel wat met het oog op zondag, dus Noa begreep dit wel."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

Denk je dat er ook onderlinge wrevel is in de groep?

Meest recent

Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

47
47
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

95
95
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

109
109
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

154
154
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

43
43
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

40
40
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

61
61
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

629
629
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

131
131
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

370
370
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

269
269
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

94
94
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

141
141
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

219
219
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

123
123
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

553
553
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

219
219
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

282
282
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

122
122
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

631
631
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

795
795
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

319
319
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

750
750
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

96
96

Meer sportnieuws