Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

door
Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

Club Brugge is in 2023 zeer zwak bezig, al ging het voordien al maanden niet goed onder Carl Hoefkens. Scott Parker kan de neerwaartse spiraal niet doorbreken en maakt allerminst een goede indruk als coach. Club Brugge likt zijn wonden na de 5-1-nederlaag tegen Benfica. Parker gaf nog een (laatste?) reactie na de match.


Zo bewierookte hij onder meer de kwaliteiten van de tegenstander. "Uiteraard is dit een zware nederlaag en een teleurstellend resultaat. We begrepen natuurlijk voor welke uitdaging we stonden en hoe moeilijk dit zou worden tegen een 'speciaal' team. Het niveau dat zij toonden en de technische kwaliteit aan de bal is van een ander level en op de duur dreven ze ons wat tot wanhoop. Ik ben wel trots op het team dat ze tot deze fase in de Champions League zijn geraakt. ", aldus Parker.

VROEGE WISSEL LANG
De coach werd vervolgens gevraagd of het moeilijk is om Club Brugge te coachen. "Moeilijk is niet het juiste woord, maar uiteraard blijft het een uitdaging en dat is al zo sinds ik hier toekwam. Ik wist dat het niet makkelijk zou zijn, want je ontslaat natuurlijk geen coach als alles volgens plan gaat. Ik kan enkel maar zeggen dat, vanaf het moment ik hier ben, de spelers fantastisch toegewijd zijn en iedereen doet zijn uiterste best om beter te worden en die negatieve spiraal van de voorbije maanden te doorbreken. Daaraan moeten we gewoon blijven werken."

Noa Lang, die nergens was in de eerste helft, werd bij de rust gewisseld. Parker kwam met meer uitleg over deze opvallende zet. "Noa stond al geboekt met geel, dus ik wou hem en het team beschermen zodat we niet het risico zouden lopen om met 10 te komen staan. Daarnaast was de wissel ook wel wat met het oog op zondag, dus Noa begreep dit wel."

LEES OOK: Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Denk je dat er ook onderlinge wrevel is in de groep?

Meest recent

Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

146
146
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

0
0
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

31
31
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

13
13
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

105
105
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

49
49
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

79
79
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

93
93
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

91
91
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

80
80
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

188
188
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

230
230
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

152
152
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

129
129
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

150
150
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

135
135
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

106
106
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

286
286
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

390
390
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

53
53
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

212
212
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

194
194
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

246
246
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

199
199

Meer sportnieuws