Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

579 stemmen
Parker geeft reden voor vroegtijdige wissel Lang

Club Brugge is in 2023 zeer zwak bezig, al ging het voordien al maanden niet goed onder Carl Hoefkens. Scott Parker kan de neerwaartse spiraal niet doorbreken en maakt allerminst een goede indruk als coach. Club Brugge likt zijn wonden na de 5-1-nederlaag tegen Benfica. Parker gaf nog een (laatste?) reactie na de match.


Zo bewierookte hij onder meer de kwaliteiten van de tegenstander. "Uiteraard is dit een zware nederlaag en een teleurstellend resultaat. We begrepen natuurlijk voor welke uitdaging we stonden en hoe moeilijk dit zou worden tegen een 'speciaal' team. Het niveau dat zij toonden en de technische kwaliteit aan de bal is van een ander level en op de duur dreven ze ons wat tot wanhoop. Ik ben wel trots op het team dat ze tot deze fase in de Champions League zijn geraakt. ", aldus Parker.

VROEGE WISSEL LANG
De coach werd vervolgens gevraagd of het moeilijk is om Club Brugge te coachen. "Moeilijk is niet het juiste woord, maar uiteraard blijft het een uitdaging en dat is al zo sinds ik hier toekwam. Ik wist dat het niet makkelijk zou zijn, want je ontslaat natuurlijk geen coach als alles volgens plan gaat. Ik kan enkel maar zeggen dat, vanaf het moment ik hier ben, de spelers fantastisch toegewijd zijn en iedereen doet zijn uiterste best om beter te worden en die negatieve spiraal van de voorbije maanden te doorbreken. Daaraan moeten we gewoon blijven werken."

Noa Lang, die nergens was in de eerste helft, werd bij de rust gewisseld. Parker kwam met meer uitleg over deze opvallende zet. "Noa stond al geboekt met geel, dus ik wou hem en het team beschermen zodat we niet het risico zouden lopen om met 10 te komen staan. Daarnaast was de wissel ook wel wat met het oog op zondag, dus Noa begreep dit wel."

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Denk je dat er ook onderlinge wrevel is in de groep?

Meest recent

'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

4
4
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

19
19
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

5
5
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

31
31
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

47
47
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

182
182
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

41
41
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

335
335
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

36
36
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

154
154
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

109
109
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

589
589
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

129
129
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

109
109
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

396
396
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

635
635
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

469
469
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

408
408
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

485
485
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

218
218
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

250
250

Meer sportnieuws