Club verzuipt weer: "Gewoon pijnlijk om aan te zien"

door
Club verzuipt weer:

Club Brugge moet in Lissabon al met drie doelpunten verschil winnen van Benfica om nog door te stoten naar de kwartfinale van de Champions League. Als dat scenario op voorhand al vrijwel onmogelijk leek, heeft de prestatie van Blauw-Zwart in de eerste helft het geloof niet bepaald doen groeien. Het gaat de rust in met een 2-0-achterstand en de score had nog hoger op kunnen lopen.


Benfica versierde immers al zeer snel in de wedstrijd de nodige kansen. João Mario leek de score zelfs al in de tweede minuut te openen met een geweldig hakje, maar de VAR redde Club van een vroege achterstand door voorafgaand buitenspel op te merken. Meteen daarna kreeg Hans Vanaken wel een geweldige kopkans, maar daarna was het weer al Benfica wat de klok sloeg.

Florentino Luis liet een wenkende kans op 1-0 onbegrijpelijk liggen, terwijl Meijer nog een bal van João Mario van de lijn moest halen. Zeven minuten voor rust opende Rafa Silva alsnog de score met een knap schot met buitenkant voet, waarop Gonçalo Ramos in de slotfase van de eerste helft nog voor 2-0 zorgde. Club werd dus weer overlopen en op sociale media worden ze hoegenaamd niet gespaard.


LEES OOK: ‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

Is de kritiek terecht?

Meest recent

DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

0
0
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

49
49
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

30
30
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

135
135
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

63
63
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

320
320
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

130
130
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

116
116
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

27
27
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

145
145
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

313
313
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

80
80
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

314
314
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

56
56
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

746
746
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

456
456
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

71
71
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

555
555
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

256
256
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

445
445
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

711
711
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

604
604
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

230
230
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

97
97
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

338
338

Meer sportnieuws