'Hevige beelden gelekt van clash tussen fans Benfica en Club'

door
'Hevige beelden gelekt van clash tussen fans Benfica en Club'

Club Brugge staat vanavond voor de match van de waarheid. De Belgische landskampioen neemt het in de terugronde van de achtste finale van de Champions League op tegen het Portugese Benfica en zullen er proberen om een 0-2 achterstand goed te maken.


En voor een Champions League-wedstrijd mogen de fans natuurlijk niet ontbreken. Al hebben enkele Brugse supporters zich deze ochtend van hun lelijkste kant laten zien. Twee fans werden gearresteerd in Lissabon, de Portugese hoofdstad, nadat ze voorwerpen naar de politie hadden gegooid. Dat meldde de Portugese krant Record.

Ook zouden beide supportersgroepen al slaags zijn geraakt met mekaar, één persoon werd met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Hopelijk verloopt de partij vanavond (aftrap om 21u) zonder problemen. Benfica is dé favoriet om zich naar de kwartfinales van het kampioenenbal te voetballen. Drie weken geleden wonnen de Portugezen nog met 0-2 op Jan Breydel.

Het is nog niet bekend met welke opstelling Club Brugge vanavond zal aantreden in het Estadio da Luz. Er wordt wel verwacht dat zowel Clinton Mata als Kamal Sowah naast de basisselectie zullen vallen. Beide spelers werden vrijdag ook al vervangen in de pauze tijdens het duel tegen KV Oostende.

BEELDEN GELEKT
Op Twitter zijn nu ook beelden gelekt over de clash tussen beide supportersclans. Op de beelden is te zien hoe het tot een confrontatie komt met de politie en hoe er met dingen gegooid wordt. Hopelijk escaleert de boel niet naarmate de wedstrijd nadert en kunnen we het achteraf vooral over het sportieve hebben.

LEES OOK: Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

Wie stoot door?

Meest recent

Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

6
6
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

54
54
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

51
51
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

65
65
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

185
185
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

91
91
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

91
91
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

41
41
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

151
151
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

315
315
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

292
292
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

235
235
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

59
59
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

485
485
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

148
148
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

682
682
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

78
78
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

92
92
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

248
248
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

52
52
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

217
217
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

42
42
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

272
272

Meer sportnieuws