'Hevige beelden gelekt van clash tussen fans Benfica en Club'

223 stemmen
'Hevige beelden gelekt van clash tussen fans Benfica en Club'

Club Brugge staat vanavond voor de match van de waarheid. De Belgische landskampioen neemt het in de terugronde van de achtste finale van de Champions League op tegen het Portugese Benfica en zullen er proberen om een 0-2 achterstand goed te maken.


En voor een Champions League-wedstrijd mogen de fans natuurlijk niet ontbreken. Al hebben enkele Brugse supporters zich deze ochtend van hun lelijkste kant laten zien. Twee fans werden gearresteerd in Lissabon, de Portugese hoofdstad, nadat ze voorwerpen naar de politie hadden gegooid. Dat meldde de Portugese krant Record.

Ook zouden beide supportersgroepen al slaags zijn geraakt met mekaar, één persoon werd met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Hopelijk verloopt de partij vanavond (aftrap om 21u) zonder problemen. Benfica is dé favoriet om zich naar de kwartfinales van het kampioenenbal te voetballen. Drie weken geleden wonnen de Portugezen nog met 0-2 op Jan Breydel.

Het is nog niet bekend met welke opstelling Club Brugge vanavond zal aantreden in het Estadio da Luz. Er wordt wel verwacht dat zowel Clinton Mata als Kamal Sowah naast de basisselectie zullen vallen. Beide spelers werden vrijdag ook al vervangen in de pauze tijdens het duel tegen KV Oostende.

BEELDEN GELEKT
Op Twitter zijn nu ook beelden gelekt over de clash tussen beide supportersclans. Op de beelden is te zien hoe het tot een confrontatie komt met de politie en hoe er met dingen gegooid wordt. Hopelijk escaleert de boel niet naarmate de wedstrijd nadert en kunnen we het achteraf vooral over het sportieve hebben.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Wie stoot door?

Meest recent

Joos en Vandenbempt vellen oordeel over WK-kansen België

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

24
24
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

57
57
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

141
141
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

69
69
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

76
76
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

364
364
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

527
527
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

65
65
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

161
161
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

161
161
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

46
46
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

500
500
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

117
117
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

177
177
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

234
234
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

165
165
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

220
220
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

75
75
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

401
401
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

149
149
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

790
790
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

86
86
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

324
324
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

356
356
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

674
674

Meer sportnieuws