Harde sneer voor Anderlecht-trio: "Waren onzichtbaar"

279 stemmen
Harde sneer voor Anderlecht-trio:

RSC Anderlecht kon zijn goede vorm van de voorbije weken niet verderzetten tijdens de afgelopen speeldag. De recordkampioen ging met 1-0 onderuit op het veld van KAA Gent, en zal de komende weken heel wat driepunters moeten pakken indien het zijn plaats in de top acht wil veilig stellen. Daags na de wedstrijd tegen de Buffalo's is er dan ook weer heel wat kritiek te bespeuren op de prestatie van de Brusselaars.


Zo spaarde René Vandereycken zijn kritiek allerminst voor Anderlecht. De voormalige bondscoach vond een bepaald trio van Paars-Wit compleet onder de verwachtingen presteren tegen de Bufallo's. "Ik dacht eerlijk gezegd dat Dreyer, Slimani en Ashimeru tijdens de rust vervangen waren. Zo onzichtbaar waren ze in de tweede helft. Ik had er veel meer van verwacht", aldus de Limburger. 

Brian Riemer volgde de vaststelling van Vandereycken deels, want het bepaalde trio werd ook in de tweede helft naar de kant gehaald. Zo mocht Ashimeru een twintigtal minuten voor het einde plaats maken voor Refaelov, en werden Slimani en Dreyer tien minuten voor het eindsignaal naar de kant gehaald voor Raman en Arnstad. Desondanks hadden de wissels van Riemer evenmin een invloed op het verder verloop van de wedstrijd. 

Belangrijke weken voor Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken in de strijd om POII. De Brusselaars nemen het donderdag eerst op tegen Villarreal, waarna een confrontatie met rechtstreekse concurrent Cercle Brugge volgt. Volgende week volgt dan weer de terugwedstrijd tegen Villarreal. Dan volgen er met OHL, Eupen en Westerlo opnieuw drie bijzonder interessante tegenstanders. 

LEES OOK: Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Zal Anderlecht zich plaatsen voor de play-offs?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

23
23
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

25
25
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

165
165
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

102
102
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

171
171
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

68
68
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

133
133
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

266
266
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

151
151
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

129
129
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

203
203
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

747
747
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

162
162
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

554
554
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

572
572
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

372
372
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

262
262
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

227
227
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

281
281
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

65
65
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

311
311
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

111
111
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

463
463

Meer sportnieuws