Harde sneer voor Anderlecht-trio: "Waren onzichtbaar"

door
Harde sneer voor Anderlecht-trio:

RSC Anderlecht kon zijn goede vorm van de voorbije weken niet verderzetten tijdens de afgelopen speeldag. De recordkampioen ging met 1-0 onderuit op het veld van KAA Gent, en zal de komende weken heel wat driepunters moeten pakken indien het zijn plaats in de top acht wil veilig stellen. Daags na de wedstrijd tegen de Buffalo's is er dan ook weer heel wat kritiek te bespeuren op de prestatie van de Brusselaars.


Zo spaarde René Vandereycken zijn kritiek allerminst voor Anderlecht. De voormalige bondscoach vond een bepaald trio van Paars-Wit compleet onder de verwachtingen presteren tegen de Bufallo's. "Ik dacht eerlijk gezegd dat Dreyer, Slimani en Ashimeru tijdens de rust vervangen waren. Zo onzichtbaar waren ze in de tweede helft. Ik had er veel meer van verwacht", aldus de Limburger. 

Brian Riemer volgde de vaststelling van Vandereycken deels, want het bepaalde trio werd ook in de tweede helft naar de kant gehaald. Zo mocht Ashimeru een twintigtal minuten voor het einde plaats maken voor Refaelov, en werden Slimani en Dreyer tien minuten voor het eindsignaal naar de kant gehaald voor Raman en Arnstad. Desondanks hadden de wissels van Riemer evenmin een invloed op het verder verloop van de wedstrijd. 

Belangrijke weken voor Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken in de strijd om POII. De Brusselaars nemen het donderdag eerst op tegen Villarreal, waarna een confrontatie met rechtstreekse concurrent Cercle Brugge volgt. Volgende week volgt dan weer de terugwedstrijd tegen Villarreal. Dan volgen er met OHL, Eupen en Westerlo opnieuw drie bijzonder interessante tegenstanders. 

LEES OOK: Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Zal Anderlecht zich plaatsen voor de play-offs?

Meest recent

Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

0
0
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

1
1
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

15
15
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

52
52
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

15
15
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

47
47
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

69
69
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

52
52
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

110
110
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

328
328
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

98
98
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

316
316
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

289
289
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

423
423
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

226
226
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

654
654
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

573
573
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

244
244
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

385
385
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

499
499

Meer sportnieuws