Harde sneer voor Anderlecht-trio: "Waren onzichtbaar"

279 stemmen
Harde sneer voor Anderlecht-trio:

RSC Anderlecht kon zijn goede vorm van de voorbije weken niet verderzetten tijdens de afgelopen speeldag. De recordkampioen ging met 1-0 onderuit op het veld van KAA Gent, en zal de komende weken heel wat driepunters moeten pakken indien het zijn plaats in de top acht wil veilig stellen. Daags na de wedstrijd tegen de Buffalo's is er dan ook weer heel wat kritiek te bespeuren op de prestatie van de Brusselaars.


Zo spaarde René Vandereycken zijn kritiek allerminst voor Anderlecht. De voormalige bondscoach vond een bepaald trio van Paars-Wit compleet onder de verwachtingen presteren tegen de Bufallo's. "Ik dacht eerlijk gezegd dat Dreyer, Slimani en Ashimeru tijdens de rust vervangen waren. Zo onzichtbaar waren ze in de tweede helft. Ik had er veel meer van verwacht", aldus de Limburger. 

Brian Riemer volgde de vaststelling van Vandereycken deels, want het bepaalde trio werd ook in de tweede helft naar de kant gehaald. Zo mocht Ashimeru een twintigtal minuten voor het einde plaats maken voor Refaelov, en werden Slimani en Dreyer tien minuten voor het eindsignaal naar de kant gehaald voor Raman en Arnstad. Desondanks hadden de wissels van Riemer evenmin een invloed op het verder verloop van de wedstrijd. 

Belangrijke weken voor Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken in de strijd om POII. De Brusselaars nemen het donderdag eerst op tegen Villarreal, waarna een confrontatie met rechtstreekse concurrent Cercle Brugge volgt. Volgende week volgt dan weer de terugwedstrijd tegen Villarreal. Dan volgen er met OHL, Eupen en Westerlo opnieuw drie bijzonder interessante tegenstanders. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Zal Anderlecht zich plaatsen voor de play-offs?

Meest recent

Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

3
3
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

12
12
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

136
136
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

132
132
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

334
334
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

111
111
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

78
78
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

107
107
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

133
133
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

168
168
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

147
147
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

130
130
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

447
447
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

508
508
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

803
803
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

239
239
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

200
200
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

524
524
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

178
178
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

306
306
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1002
1002
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

604
604
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

316
316

Meer sportnieuws