Charleroi wijst ervaren pion de deur

door
Charleroi wijst ervaren pion de deur

Sporting Charleroi doet nog altijd mee voor de top acht in de Jupiler Pro League. De Carolo's gingen winnen op het veld van KV Kortrijk en blijven zo in de running voor de play-offs. De beloften van Charleroi vergaat het iets minder in 1ste Nationale.


Zo staan de Zébra Elites, zoals de Charleroi-beloften genoemd worden, met 24 punten pas 16de in de competitie. Daardoor moeten de jonkies van Charleroi vechten tegen de degradatie. Dat kost nu de kop van hun trainer Abder Ramdane. Dat meldt Charleroi op zijn website. Ramdane moet het gelag betalen voor de tegenvallende resultaten van de laatste weken en moet ophoepelen.

Ramdane wordt met onmiddellijke ingang vervangen door Frank Defays. Die zal de functie van beloftecoach combineren met die van assistent bij het eerste elftal. Charleroi is Ramdane dankbaar voor de bewezen diensten. "Sporting Charleroi dankt Abder Ramdane voor zijn inzet en voor het werk dat hij sinds de start van dit nieuwe project met onze jongeren heeft verricht en wenst hem het allerbeste voor de rest van zijn carrière", schrijft de club.

EX-VOETBALLER
Ramdane kon als ex-voetballer heel wat ervaring doorgegeven aan de Charleroi-beloften. De 49-jarige Fransman verdedigde de kleuren van Nîmes Olympique, Le Havre, Hansa Rostock en SC Freiburg. Als assistent-trainer was hij actief bij onder meer 1860 München, Olympiakos, Union SG en Amiens SC. Sinds juli 2022 had hij de beloften van de Carolo's onder zijn hoede.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Goede zet?

Meest recent

“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

58
58
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

49
49
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

179
179
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

35
35
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

90
90
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

126
126
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

34
34
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

156
156
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

210
210
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

101
101
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

137
137
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

56
56
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

507
507
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

42
42
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

110
110
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

289
289
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

421
421
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

437
437
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

109
109
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

454
454
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

113
113
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

215
215
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

106
106

Meer sportnieuws