'Chelsea dropt transferbom bij Barça'

door
'Chelsea dropt transferbom bij Barça'

Chelsea is een van de grote teleurstellingen dit seizoen in de Premier League. The Blues lijken momenteel naast een Europees ticket te grijpen, iets wat toch niet in de lijn der verwachtingen lag na de vele investeringen in de zomer en de winter.


Chelsea trok deze winter nog de portemonnee open voor Enzo Fernandez. De Argentijnse wereldkampioen kostte 121 miljoen euro, een record voor Chelsea en de Premier League. Ook Mykhaylo Mudryk kwam de rangen voor veel geld versterken op Stamford Bridge. Voorlopig brengen de zware investeringen niet veel zoden aan de dijk, al werd er afgelopen weekend wel gewonnen van Leeds United (1-0).

De transferhonger van Chelsea lijkt ondertussen allesbehalve gestild. Volgens Fichajes willen de Londenaren in de zomer opnieuw toeslaan, maar deze keer in Spanje. Chelsea zou het vizier namelijk richten op Frenkie de Jong (25) van FC Barcelona. Volgens het genoemde medium zouden de Engelsen 80 miljoen euro veil hebben voor De Jong, die nog een contract heeft tot midden 2026 in Catalonië. De speler zelf zou echter op post willen blijven bij Barça en Chelsea een nul op het rekest geven.

TOEKOMSTPLANNEN
De Jong lijkt ook voor te komen in de toekomstplannen van coach Xavi en voorzitter Joan Laporta. De financiële toestand van Barça is echter nog steeds penibel en de club zou deze zomer een grote uitgaande transfer willen realiseren om salarisruimte te maken. In die context zou een uitgaande transfer van De Jong dan weer wel op tafel kunnen komen te liggen. De Jong kostte Barça destijds 85 miljoen euro en zou de Blaugrana nu een pak geld kunnen opleveren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Wat moet De Jong doen?

Meest recent

Courtois doet Instagram daveren met mysterieus bericht

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

3
3
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

38
38
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

3
3
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

20
20
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

86
86
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

29
29
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

19
19
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

59
59
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

127
127
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

24
24
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

75
75
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

102
102
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

79
79
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

142
142
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

405
405
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

108
108
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

398
398
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

312
312
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

534
534
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

256
256
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

757
757
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

600
600
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

255
255
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88

Meer sportnieuws