Vandenbempt resoluut: "Zíj zijn grootste uitdager van Club Brugge"

door
Vandenbempt resoluut:

Club Brugge leed vrijdag een pijnlijke nederlaag op het veld van KV Oostende (3-0). Blauw-Zwart acteerde ondermaats en gooide de strijd voor de top vier zelf opnieuw helemaal open. AA Gent en Standard profiteerden door te winnen.


De Buffalo's rekenden op eigen veld af met RSC Anderlecht. Gift Orban maakte het verschil met een rake plaatsbal in het kruis en gaf Bart Verbruggen geen kans. Standard speelde dan weer een sterke partij tegen KVC Westerlo en won met 2-0 na goals van Donnum en Balikwisha. Maar wie is nu de grootste concurrent voor Club Brugge? Peter Vandenbempt lijkt het antwoord te weten.

De analist denkt dat de Rouches momenteel het meeste kans maken. "Met Gent en Standard staan twee ploegen op één punt van Club Brugge, op basis van dit weekend, de huidige prestaties en de vorm is Standard toch de grootste uitdager voor een plaats in de top 4", klinkt het bij Sporza. "Westerlo had dan mogelijk zijn slechtste dag van het seizoen, toch was Standard geweldig: versmachtende pressing, tempo, grinta, uitstekende combinaties, formidabele goal ook gemaakt. Dit was het soort voetbal waarmee je kandidaat bent voor de top 4."

ONDERLING DUEL

Laat komende speeldag nu net Club Brugge-Standard op het programma staan. De Luikenaars krijgen meteen de kans om te tonen dat ze op dit moment beter zijn dan hun Brugse concurrent. Intussen zal AA Gent op vinkenslag liggen om zelf naar de vierde plaats te springen. Of hoe de strijd voor de top vier volop woedt in de Jupiler Pro League.

POLL: Wie pakt een POI-ticket?

Meest recent

'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

0
0
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

13
13
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

37
37
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

31
31
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

279
279
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

59
59
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

59
59
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

187
187
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

77
77
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

67
67
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

188
188
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

450
450
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

747
747
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

196
196
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

728
728
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

452
452
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

102
102
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

207
207
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

353
353
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

324
324

Meer sportnieuws