Vandenbempt resoluut: "Zíj zijn grootste uitdager van Club Brugge"

door
Vandenbempt resoluut:

Club Brugge leed vrijdag een pijnlijke nederlaag op het veld van KV Oostende (3-0). Blauw-Zwart acteerde ondermaats en gooide de strijd voor de top vier zelf opnieuw helemaal open. AA Gent en Standard profiteerden door te winnen.


De Buffalo's rekenden op eigen veld af met RSC Anderlecht. Gift Orban maakte het verschil met een rake plaatsbal in het kruis en gaf Bart Verbruggen geen kans. Standard speelde dan weer een sterke partij tegen KVC Westerlo en won met 2-0 na goals van Donnum en Balikwisha. Maar wie is nu de grootste concurrent voor Club Brugge? Peter Vandenbempt lijkt het antwoord te weten.

De analist denkt dat de Rouches momenteel het meeste kans maken. "Met Gent en Standard staan twee ploegen op één punt van Club Brugge, op basis van dit weekend, de huidige prestaties en de vorm is Standard toch de grootste uitdager voor een plaats in de top 4", klinkt het bij Sporza. "Westerlo had dan mogelijk zijn slechtste dag van het seizoen, toch was Standard geweldig: versmachtende pressing, tempo, grinta, uitstekende combinaties, formidabele goal ook gemaakt. Dit was het soort voetbal waarmee je kandidaat bent voor de top 4."

ONDERLING DUEL

Laat komende speeldag nu net Club Brugge-Standard op het programma staan. De Luikenaars krijgen meteen de kans om te tonen dat ze op dit moment beter zijn dan hun Brugse concurrent. Intussen zal AA Gent op vinkenslag liggen om zelf naar de vierde plaats te springen. Of hoe de strijd voor de top vier volop woedt in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Wie pakt een POI-ticket?

Meest recent

Anderlecht houdt hart vast: Taravel houdt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

2
2
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

7
7
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

41
41
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

95
95
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

97
97
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

200
200
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

136
136
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

42
42
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

241
241
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

341
341
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

344
344
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

216
216
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

136
136
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

336
336
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

120
120
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

417
417
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

370
370
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

205
205
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

301
301

Meer sportnieuws