Verbruggen doet opvallende onthulling over Oranje-selectie

door
Verbruggen doet opvallende onthulling over Oranje-selectie

Anderlecht ging zondagavond met 1-0 onderuit tegen AA Gent en deed daarmee een zeer slechte zaak in de strijd om de play-offs. Het ziet de achtste plaats verder wegglippen en daar kon Bart Verbruggen moeilijk mee leven. De jonge doelman ging vlak na het laatste fluitsignaal opvallend in discussie met Benito Raman en sloot zo een mooie week af met een sisser.


Op vrijdag had Verbruggen immers nog geweldig nieuws gekregen. De 20-jarige werd immers voor het eerst opgenomen in de voorselectie van Oranje. Nieuwe bondscoach Ronald Koeman nam hem meteen op in de ruime kern van 37 spelers voor de EK-kwalificatiematchen tegen Frankrijk en Gibraltar. Voor een plaatsje in de definitieve selectie zal Verbruggen moeten strijden met Mark Flekken (Freiburg), Jasper Cillessen (NEC), Kjell Scherpen (Vitesse) en Andries Noppert (Heerenveen), al raakt die laatste meer dan waarschijnlijk niet tijdig fit.

"Ik heb wel wel altijd ervan gedroomd om erbij te komen. Als je dan op een gegeven moment gaat spelen bij Anderlecht en je haalt een paar goede resultaten, dan weet je dat je vroeg of laat wel in aanmerking komt. Helemaal verbaasd was ik dus niet, alleen misschien een klein beetje over de timing", grijnsde Verbruggen bij NOS.

Of hij de definitieve selectie haalt, daar heeft Verbruggen nog geen zicht op. "Ik moet eerlijk zeggen dat ik ze nog niet gesproken heb", moest hij bekennen. "Misschien was het ook omdat we zo kort bij de wedstrijd zaten en ze daar rekening mee hielden. Maar goed, het is ook mijn eerste keer, dus ik weet niet zo goed hoe het allemaal werkt. Ik ga het wel zien."


LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Moet Verbruggen de definitieve selectie halen?

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

51
51
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

30
30
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

228
228
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

350
350
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

54
54
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

36
36
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

28
28
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

245
245
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

340
340
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

204
204
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

74
74
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

59
59
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

322
322
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

187
187
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

288
288
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

187
187
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

122
122
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

184
184
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

104
104
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

219
219
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

95
95
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

139
139
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

120
120
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

172
172

Meer sportnieuws