Tedesco dreigt nog een Rode Duivel te moeten gaan missen

door
Tedesco dreigt nog een Rode Duivel te moeten gaan missen

Domenico Tedesco maakt in principe binnen minder dan twee weken zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. Hij maakt immers zijn vuurdoop met een EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden op 24 maart en een oefeninterland in Duitsland op 28 maart. Daarbij zal Tedesco meteen enkele stevige knopen moeten doorhakken.


Hij zal immers moeten bepalen met welke oude rotten hij nog verder wil tot het EK en op welke posities het tijd is voor verjonging. Daarnaast moet Tedesco ook nog zien af te rekenen met het nodige blessureleed. Zo lijkt hij al zeker op het middenveld geen beroep te kunnen doen op Youri Tielemans, die onlangs bij Leicester City een enkelblessure opliep. Ook achter een andere naam komt nu een groot vraagteken te staan.

Zondagavond is Jérémy Doku immers opnieuw geblesseerd uitgevallen bij Stade Rennes. De pijlsnelle flankaanvaller moest in de wedstrijd tegen Olympique Marseille na een dikke 20 minuten al naar de kant na een contact met Kolasinac. Het is nu bang afwachten hoe zwaar het verdict is voor Doku.

In eerste instantie is de nieuwe blessure vooral een tegenvaller voor de 20-jarige zelf, die net weer een basisplaats bij Rennes beet leek te hebben. Het voorbije anderhalf jaar sukkelde hij immers van de ene kwetsuur in de andere, waardoor hij zondagavond nog maar toe was aan zijn negende basisplaats in de Ligue 1 sinds het begin van het seizoen 2021/22.


LEES OOK: Doku zet City op randje titelramp: Guardiola beeft

Zal Doku fit raken voor de Rode Duivels?

Meest recent

Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

143
143
Neuer gooit alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

73
73
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

295
295
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

72
72
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

317
317
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

63
63
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

481
481
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

273
273
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

225
225
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

139
139
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

364
364
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

278
278
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

480
480
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

42
42
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

396
396
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

178
178
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

227
227
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

409
409
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

506
506
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

287
287
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

157
157
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

81
81
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

66
66
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

144
144
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

425
425

Meer sportnieuws