Tedesco dreigt nog een Rode Duivel te moeten gaan missen

door
Tedesco dreigt nog een Rode Duivel te moeten gaan missen

Domenico Tedesco maakt in principe binnen minder dan twee weken zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. Hij maakt immers zijn vuurdoop met een EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden op 24 maart en een oefeninterland in Duitsland op 28 maart. Daarbij zal Tedesco meteen enkele stevige knopen moeten doorhakken.


Hij zal immers moeten bepalen met welke oude rotten hij nog verder wil tot het EK en op welke posities het tijd is voor verjonging. Daarnaast moet Tedesco ook nog zien af te rekenen met het nodige blessureleed. Zo lijkt hij al zeker op het middenveld geen beroep te kunnen doen op Youri Tielemans, die onlangs bij Leicester City een enkelblessure opliep. Ook achter een andere naam komt nu een groot vraagteken te staan.

Zondagavond is Jérémy Doku immers opnieuw geblesseerd uitgevallen bij Stade Rennes. De pijlsnelle flankaanvaller moest in de wedstrijd tegen Olympique Marseille na een dikke 20 minuten al naar de kant na een contact met Kolasinac. Het is nu bang afwachten hoe zwaar het verdict is voor Doku.

In eerste instantie is de nieuwe blessure vooral een tegenvaller voor de 20-jarige zelf, die net weer een basisplaats bij Rennes beet leek te hebben. Het voorbije anderhalf jaar sukkelde hij immers van de ene kwetsuur in de andere, waardoor hij zondagavond nog maar toe was aan zijn negende basisplaats in de Ligue 1 sinds het begin van het seizoen 2021/22.


LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Zal Doku fit raken voor de Rode Duivels?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

36
36
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

34
34
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

37
37
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

34
34
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

114
114
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

180
180
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

41
41
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

109
109
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

284
284
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

267
267
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

198
198
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

226
226
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

196
196
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

267
267
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

341
341
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

88
88
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

124
124
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

346
346
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

702
702
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

117
117
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

150
150
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

527
527
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29

Meer sportnieuws