Tedesco dreigt nog een Rode Duivel te moeten gaan missen

door
Tedesco dreigt nog een Rode Duivel te moeten gaan missen

Domenico Tedesco maakt in principe binnen minder dan twee weken zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. Hij maakt immers zijn vuurdoop met een EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden op 24 maart en een oefeninterland in Duitsland op 28 maart. Daarbij zal Tedesco meteen enkele stevige knopen moeten doorhakken.


Hij zal immers moeten bepalen met welke oude rotten hij nog verder wil tot het EK en op welke posities het tijd is voor verjonging. Daarnaast moet Tedesco ook nog zien af te rekenen met het nodige blessureleed. Zo lijkt hij al zeker op het middenveld geen beroep te kunnen doen op Youri Tielemans, die onlangs bij Leicester City een enkelblessure opliep. Ook achter een andere naam komt nu een groot vraagteken te staan.

Zondagavond is Jérémy Doku immers opnieuw geblesseerd uitgevallen bij Stade Rennes. De pijlsnelle flankaanvaller moest in de wedstrijd tegen Olympique Marseille na een dikke 20 minuten al naar de kant na een contact met Kolasinac. Het is nu bang afwachten hoe zwaar het verdict is voor Doku.

In eerste instantie is de nieuwe blessure vooral een tegenvaller voor de 20-jarige zelf, die net weer een basisplaats bij Rennes beet leek te hebben. Het voorbije anderhalf jaar sukkelde hij immers van de ene kwetsuur in de andere, waardoor hij zondagavond nog maar toe was aan zijn negende basisplaats in de Ligue 1 sinds het begin van het seizoen 2021/22.


LEES OOK: Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Zal Doku fit raken voor de Rode Duivels?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

4
4
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

23
23
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

180
180
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

44
44
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

76
76
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

206
206
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

220
220
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

42
42
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

107
107
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

192
192
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

59
59
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

186
186
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

103
103
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

89
89
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

87
87
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

93
93
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

220
220
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

253
253
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

162
162
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

86
86
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

250
250
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

523
523
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

73
73

Meer sportnieuws