Stijn Vreven verrast met nieuwe Belgische club

136 stemmen
Stijn Vreven verrast met nieuwe Belgische club

Stijn Vreven was enkele jaren geleden nog de coming man van het trainersgild, maar de laatste jaren verdween hij op de achtergrond. De Belgische coach is momenteel aan de slag bij Dessel Sport, maar hij heeft een nieuwe club gevonden voor komend seizoen. Dat geraakte officieel bekend.


"Tweede amateurclub Belisia Bilzen SV heeft Stijn Vreven aangesteld als hoofdcoach. Vreven gaat vanaf volgend seizoen aan de slag bij de fusieclub. Hij tekende een contract voor 3 jaar”, laat de club weten. Toch wel een nieuwe stunt nadat de club eerder Luc Nilis als trainer had. Die besloot enkele maanden geleden dat de job van hoofdtrainer toch niets was voor hem.

Vreven sprak over zijn toch wel opvallende keuze. “Ik heb de voorbije maanden met verschillende clubs gesprekken gevoerd, óók met clubs uit hogere reeksen. Maar nergens voelde ik dezelfde ambitie en visie op een toekomstproject als in Bilzen. Belisia is een amateurclub die super professioneel geleid wordt, dat is wat me toch vooral bijblijft van de diverse gesprekken die we gevoerd hebben. Mijn ambitie? Volgend jaar met Belisia naar 1ste amateur promoveren, daar moeten we niet flauw over doen."

Bij Belisia zijn ze uiteraard in hun nopjes. "Na Luc Nilis halen we opnieuw een grote naam uit het Belgisch voetbal binnen. Dit keer ook iemand met tonnen ervaring als hoofdcoach en met een ongelofelijke drive. Stijn tekende voor Belisia op voorwaarde dat de club hogerop wil. Een ambitie waar wij ons perfect in kunnen vinden en waar we ook onze spelerskern verder op zullen afstemmen", besluit voorzitter Luc Janssen.

  

Een verrassende keuze?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

47
47
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

5
5
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

43
43
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

32
32
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

79
79
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

156
156
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

61
61
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

252
252
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

617
617
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

400
400
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

286
286
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

462
462
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

137
137
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

159
159
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

204
204
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

436
436
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

550
550
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

207
207
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

387
387
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

308
308
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

79
79
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

319
319
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

137
137
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

162
162
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

635
635

Meer sportnieuws