Stijn Vreven verrast met nieuwe Belgische club

door
Stijn Vreven verrast met nieuwe Belgische club

Stijn Vreven was enkele jaren geleden nog de coming man van het trainersgild, maar de laatste jaren verdween hij op de achtergrond. De Belgische coach is momenteel aan de slag bij Dessel Sport, maar hij heeft een nieuwe club gevonden voor komend seizoen. Dat geraakte officieel bekend.


"Tweede amateurclub Belisia Bilzen SV heeft Stijn Vreven aangesteld als hoofdcoach. Vreven gaat vanaf volgend seizoen aan de slag bij de fusieclub. Hij tekende een contract voor 3 jaar”, laat de club weten. Toch wel een nieuwe stunt nadat de club eerder Luc Nilis als trainer had. Die besloot enkele maanden geleden dat de job van hoofdtrainer toch niets was voor hem.

Vreven sprak over zijn toch wel opvallende keuze. “Ik heb de voorbije maanden met verschillende clubs gesprekken gevoerd, óók met clubs uit hogere reeksen. Maar nergens voelde ik dezelfde ambitie en visie op een toekomstproject als in Bilzen. Belisia is een amateurclub die super professioneel geleid wordt, dat is wat me toch vooral bijblijft van de diverse gesprekken die we gevoerd hebben. Mijn ambitie? Volgend jaar met Belisia naar 1ste amateur promoveren, daar moeten we niet flauw over doen."

Bij Belisia zijn ze uiteraard in hun nopjes. "Na Luc Nilis halen we opnieuw een grote naam uit het Belgisch voetbal binnen. Dit keer ook iemand met tonnen ervaring als hoofdcoach en met een ongelofelijke drive. Stijn tekende voor Belisia op voorwaarde dat de club hogerop wil. Een ambitie waar wij ons perfect in kunnen vinden en waar we ook onze spelerskern verder op zullen afstemmen", besluit voorzitter Luc Janssen.

  

Een verrassende keuze?

Meest recent

Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

2
2
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

22
22
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

44
44
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

31
31
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

164
164
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

101
101
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

133
133
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

86
86
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

112
112
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

160
160
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

47
47
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

800
800
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

68
68
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

78
78
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

350
350
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

91
91
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

379
379
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

391
391
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

66
66
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

196
196
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

156
156
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

90
90
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

281
281
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

58
58

Meer sportnieuws