Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

door
Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

Roméo Lavia is hot in Engeland, zoveel is wel duidelijk. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door bij Southampton, waar hij na zijn komst in de zomer meteen uitgroeide tot een vaste waarde en indruk maakte met zijn kwaliteiten in balbezit én balverlies. Eind augustus bracht Chelsea al een bod van meer dan 50 miljoen euro uit en de interesse wordt alleen maar groter.


In de voorbije week maakten verschillende Britse media gewag van interesse van zowat elke grootmacht in de Premier League. Naast Chelsea zouden immers ook Manchester United, Liverpool en Arsenal onze jonge landgenoot op hun zomerse shoppinglijstje gezet hebben, terwijl Manchester City over een terugkoopoptie van 45 miljoen euro beschikt. Maar Lavia zelf blijft zeer rustig onder die geruchten.

"Ik lees dat allemaal niet, want ik denk er gewoon niet aan", vertelde hij aan Sky Sports na de belangrijke zege tegen Leicester zaterdagavond. "Ik geniet gewoon van mijn voetbal en ik focus op wat we met de club moeten doen. Wat zich daarbuiten afspeelt, daar heb ik geen controle over en dus besteed ik er ook geen aandacht aan. De voetbalwereld gaat snel. Het ene moment sta je op alle voorpagina's, het volgende niet meer. Het enige wat je dus kan doen is neutraal blijven, er niet aan denken en hard blijven werken."

De toekomst van Lavia zal wellicht in grote mate afhangen van de uitkomst van de strijd om het behoud. Door de zege tegen Leicester gaf Southampton wel de rode lantaarn door aan Bournemouth, maar ze staan nog steeds op een degradatieplaats. Als ze zouden degraderen, lijkt de kans zeer groot dat Lavia middels een transfer wel in de Premier League zal blijven.

Is Lavia al klaar voor een grootmacht?

Meest recent

'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden begonnen'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

8
8
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

33
33
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

149
149
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

55
55
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

264
264
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

101
101
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

145
145
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

189
189
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

887
887
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

404
404
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

383
383
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

184
184
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

168
168
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

320
320
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

268
268
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

96
96
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

351
351
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

274
274
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

462
462
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

499
499
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

301
301
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

247
247
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518

Meer sportnieuws