Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

door
Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

Roméo Lavia is hot in Engeland, zoveel is wel duidelijk. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door bij Southampton, waar hij na zijn komst in de zomer meteen uitgroeide tot een vaste waarde en indruk maakte met zijn kwaliteiten in balbezit én balverlies. Eind augustus bracht Chelsea al een bod van meer dan 50 miljoen euro uit en de interesse wordt alleen maar groter.


In de voorbije week maakten verschillende Britse media gewag van interesse van zowat elke grootmacht in de Premier League. Naast Chelsea zouden immers ook Manchester United, Liverpool en Arsenal onze jonge landgenoot op hun zomerse shoppinglijstje gezet hebben, terwijl Manchester City over een terugkoopoptie van 45 miljoen euro beschikt. Maar Lavia zelf blijft zeer rustig onder die geruchten.

"Ik lees dat allemaal niet, want ik denk er gewoon niet aan", vertelde hij aan Sky Sports na de belangrijke zege tegen Leicester zaterdagavond. "Ik geniet gewoon van mijn voetbal en ik focus op wat we met de club moeten doen. Wat zich daarbuiten afspeelt, daar heb ik geen controle over en dus besteed ik er ook geen aandacht aan. De voetbalwereld gaat snel. Het ene moment sta je op alle voorpagina's, het volgende niet meer. Het enige wat je dus kan doen is neutraal blijven, er niet aan denken en hard blijven werken."

De toekomst van Lavia zal wellicht in grote mate afhangen van de uitkomst van de strijd om het behoud. Door de zege tegen Leicester gaf Southampton wel de rode lantaarn door aan Bournemouth, maar ze staan nog steeds op een degradatieplaats. Als ze zouden degraderen, lijkt de kans zeer groot dat Lavia middels een transfer wel in de Premier League zal blijven.

Is Lavia al klaar voor een grootmacht?

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

70
70
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

17
17
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

65
65
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

27
27
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

101
101
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

108
108
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

136
136
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

146
146
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

292
292
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

142
142
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

150
150
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

199
199
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

286
286
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

157
157
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

367
367
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

230
230
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

474
474
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

82
82
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

244
244
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

69
69
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

298
298

Meer sportnieuws