Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

door
Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

Roméo Lavia is hot in Engeland, zoveel is wel duidelijk. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door bij Southampton, waar hij na zijn komst in de zomer meteen uitgroeide tot een vaste waarde en indruk maakte met zijn kwaliteiten in balbezit én balverlies. Eind augustus bracht Chelsea al een bod van meer dan 50 miljoen euro uit en de interesse wordt alleen maar groter.


In de voorbije week maakten verschillende Britse media gewag van interesse van zowat elke grootmacht in de Premier League. Naast Chelsea zouden immers ook Manchester United, Liverpool en Arsenal onze jonge landgenoot op hun zomerse shoppinglijstje gezet hebben, terwijl Manchester City over een terugkoopoptie van 45 miljoen euro beschikt. Maar Lavia zelf blijft zeer rustig onder die geruchten.

"Ik lees dat allemaal niet, want ik denk er gewoon niet aan", vertelde hij aan Sky Sports na de belangrijke zege tegen Leicester zaterdagavond. "Ik geniet gewoon van mijn voetbal en ik focus op wat we met de club moeten doen. Wat zich daarbuiten afspeelt, daar heb ik geen controle over en dus besteed ik er ook geen aandacht aan. De voetbalwereld gaat snel. Het ene moment sta je op alle voorpagina's, het volgende niet meer. Het enige wat je dus kan doen is neutraal blijven, er niet aan denken en hard blijven werken."

De toekomst van Lavia zal wellicht in grote mate afhangen van de uitkomst van de strijd om het behoud. Door de zege tegen Leicester gaf Southampton wel de rode lantaarn door aan Bournemouth, maar ze staan nog steeds op een degradatieplaats. Als ze zouden degraderen, lijkt de kans zeer groot dat Lavia middels een transfer wel in de Premier League zal blijven.

Is Lavia al klaar voor een grootmacht?

Meest recent

Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

7
7
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

17
17
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

34
34
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

123
123
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

100
100
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

101
101
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

36
36
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

233
233
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

89
89
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

95
95
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

147
147
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

72
72
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

368
368
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

162
162
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

450
450
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

116
116
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

92
92
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

302
302
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

395
395
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

408
408
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

246
246
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

122
122
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

264
264
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

299
299

Meer sportnieuws