Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

159 stemmen
Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

Roméo Lavia is hot in Engeland, zoveel is wel duidelijk. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door bij Southampton, waar hij na zijn komst in de zomer meteen uitgroeide tot een vaste waarde en indruk maakte met zijn kwaliteiten in balbezit én balverlies. Eind augustus bracht Chelsea al een bod van meer dan 50 miljoen euro uit en de interesse wordt alleen maar groter.


In de voorbije week maakten verschillende Britse media gewag van interesse van zowat elke grootmacht in de Premier League. Naast Chelsea zouden immers ook Manchester United, Liverpool en Arsenal onze jonge landgenoot op hun zomerse shoppinglijstje gezet hebben, terwijl Manchester City over een terugkoopoptie van 45 miljoen euro beschikt. Maar Lavia zelf blijft zeer rustig onder die geruchten.

"Ik lees dat allemaal niet, want ik denk er gewoon niet aan", vertelde hij aan Sky Sports na de belangrijke zege tegen Leicester zaterdagavond. "Ik geniet gewoon van mijn voetbal en ik focus op wat we met de club moeten doen. Wat zich daarbuiten afspeelt, daar heb ik geen controle over en dus besteed ik er ook geen aandacht aan. De voetbalwereld gaat snel. Het ene moment sta je op alle voorpagina's, het volgende niet meer. Het enige wat je dus kan doen is neutraal blijven, er niet aan denken en hard blijven werken."

De toekomst van Lavia zal wellicht in grote mate afhangen van de uitkomst van de strijd om het behoud. Door de zege tegen Leicester gaf Southampton wel de rode lantaarn door aan Bournemouth, maar ze staan nog steeds op een degradatieplaats. Als ze zouden degraderen, lijkt de kans zeer groot dat Lavia middels een transfer wel in de Premier League zal blijven.

Is Lavia al klaar voor een grootmacht?

Meest recent

Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

39
39
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

44
44
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

349
349
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

211
211
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

172
172
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

251
251
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

182
182
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

243
243
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

137
137
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

479
479
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

197
197
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

319
319
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

378
378
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

276
276
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

321
321
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

93
93
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

184
184
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

107
107
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

388
388
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

485
485
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1076
1076
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

131
131
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

210
210
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

143
143

Meer sportnieuws