Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

door
Lavia komt met duidelijke reactie op transfergeruchten

Roméo Lavia is hot in Engeland, zoveel is wel duidelijk. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door bij Southampton, waar hij na zijn komst in de zomer meteen uitgroeide tot een vaste waarde en indruk maakte met zijn kwaliteiten in balbezit én balverlies. Eind augustus bracht Chelsea al een bod van meer dan 50 miljoen euro uit en de interesse wordt alleen maar groter.


In de voorbije week maakten verschillende Britse media gewag van interesse van zowat elke grootmacht in de Premier League. Naast Chelsea zouden immers ook Manchester United, Liverpool en Arsenal onze jonge landgenoot op hun zomerse shoppinglijstje gezet hebben, terwijl Manchester City over een terugkoopoptie van 45 miljoen euro beschikt. Maar Lavia zelf blijft zeer rustig onder die geruchten.

"Ik lees dat allemaal niet, want ik denk er gewoon niet aan", vertelde hij aan Sky Sports na de belangrijke zege tegen Leicester zaterdagavond. "Ik geniet gewoon van mijn voetbal en ik focus op wat we met de club moeten doen. Wat zich daarbuiten afspeelt, daar heb ik geen controle over en dus besteed ik er ook geen aandacht aan. De voetbalwereld gaat snel. Het ene moment sta je op alle voorpagina's, het volgende niet meer. Het enige wat je dus kan doen is neutraal blijven, er niet aan denken en hard blijven werken."

De toekomst van Lavia zal wellicht in grote mate afhangen van de uitkomst van de strijd om het behoud. Door de zege tegen Leicester gaf Southampton wel de rode lantaarn door aan Bournemouth, maar ze staan nog steeds op een degradatieplaats. Als ze zouden degraderen, lijkt de kans zeer groot dat Lavia middels een transfer wel in de Premier League zal blijven.

Is Lavia al klaar voor een grootmacht?

Meest recent

‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

60
60
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

32
32
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

26
26
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

67
67
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

242
242
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

90
90
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

120
120
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

459
459
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

234
234
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

67
67
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

143
143
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

88
88
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

67
67
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

95
95
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

197
197
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

105
105
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

148
148
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

58
58
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

345
345
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

357
357
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

171
171
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

96
96
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

53
53
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

327
327

Meer sportnieuws