'Chelsea niet te stuiten: volgende topdeal op komst'

door
'Chelsea niet te stuiten: volgende topdeal op komst'

Chelsea is aan een teleurstellend seizoen bezig. The Blues spelen geen enkele rol van betekenis in de Premier League, en dat ondanks de vele miljoenen die geïnvesteerd werden in de ploeg. De Londenaren zijn intussen al bezig met de volgende topdeal.


Chelsea liet het geld stevig rollen de afgelopen maanden. Eigenaar Todd Boehly trok zijn portemonnee open voor onder meer Enzo Fernandez. De Argentijn werd voor een absoluut recordbedrag van 121 miljoen euro weggehaald bij het Portugese Benfica. Daarnaast werd ook Mykhaylo Mudryk aan boord gehaald. De jonge Oekraïener werd voor veel geld weggeplukt bij Shakthar Donetsk. De volgende in het rijtje zou misschien wel Dominik Szoboszlai van RB Leipzig kunnen zijn.

Volgens het Italiaanse Calciomercato heeft Chelsea zijn zinnen gezet op de Hongaarse international van 22. De Londenaren zouden in Szoboszlai een ideale pion zien om de club opnieuw naar de top te brengen. De Engelse club zal meer dan waarschijnlijk opnieuw diep in de buidel moeten tasten. Szoboszlai heeft in Duitsland namelijk nog een langdurig contract tot midden 2026. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 35 miljoen euro kosten, maar het effectieve prijskaartje van de speler zal meer dan waarschijnlijk veel hoger uitvallen.

JOSKO GVARDIOL

Szoboszlai is niet de enige speler van RB Leipzig die Chelsea op het oog heeft. Graham Potter en co tonen ook grote interesse voor Josko Gvardiol. De Kroaat speelde een ijzersterk WK en staat in zowat het boekje van elke Europese topclub. Ook voor Gvardiol zullen er de nodige miljoenen op tafel moeten komen.

LEES OOK: 'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Moet Chelsea Szoboszlai halen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

215
215
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

87
87
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

82
82
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

39
39
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

177
177
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

272
272
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

86
86
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

161
161
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

505
505
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

122
122
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

218
218
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

408
408
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

66
66
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

269
269
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

271
271
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

532
532
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

93
93
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws